bugün

şo eskim model kahverengi olanları, tam da kıl öğretmen arabası.
arabayı görünce "sessiz olun hayvan herifler" cümlesi koridorda yükseldi bile.
Hyundai aksent diye okurdum.
Bu araç deli gibi kaçıyor.
görsel
görsel
görsel
midemi bulandıran araba modelidir. ulan bir otomobilin göğsü bu kadar mı çirkin olur? tofaşların bile göğüs kısmı bununkinden iyidir yahu.
eski lx modelleri çok güzel araçtı. gri renkte vardı dayımda, onunla şile'ye falan giderdik her yaz. malum istanbul'a en yakın tatil köylerinden birisidir şile..
yeni kasası subaru impreza'nın yeni kasasına inanılmaz benzeyen araç.
accent era kasayı istemsizce kumandalı arabaya benzetmişimdir her zaman.
Sürücü kurslarının vazgeçilmez arabalarından biridir.
gazı sonuna kadar köklemenin bir suçu yok yani. kaç km hızla gittide böyle oldu.
Hafif bir araba.
Bir kere kiralamıştım, baya uçuyor hissi vermişti.
Yarın da icradan 2005 model 1.6 admire modelinin ihalesine gireceğim. Piyasasını pek bilmiyorum ama 15 bine kadar çıkarım herhalde.
Accent demek behzat ç demektir.
Ucan tenekedir. Ncap yildizlarinin geri alinmisligi vardir.
bize kore savaşından daha çok şehit verdirten tomofil. beyazı ve grisi devlete mahsustur.
Arkadaşımın 1.5 dizelini 20 bin tl ye aldığı araba. Hayvan gibi motor sesi var. Çoğu kişi sevmez ama ben sevdim. Bende alsam mı acaba.
b sınıfında rapidden sonra en iddealı model.
Kore malıdır.
Daha da fazla açıklamaya gerek yok.
türkiye şartlarında orta sınıfa hitap eden arabayken lüx olmuştur adeta. şöyle ki peder için temiz denilebilecek 2010 civarı era lara baktığımda 30 bin lira yazan kendini bilmezlere dahi rastladım. ayıptır günahtır yahu era la bu. 30 bini kim o arabaya verecek.
bir arkadaşımın kullandığı yakıt cimrisi.

eralar korsan taksi gibi ama blular hakikaten hoş arabalar.

parçası da ucuz.

uzakdoğuluların en iyisi.
Az yakan arabadır. Kullanmış olan var mı? Öğrenci için iyi midir
her bindiğimde hatim indirdiğim araba, sağlamlıktan ötürü.
Allanmış pullanmış yeni nesil doğan.
tam bir öğrenci arabasıdır. mesela devlet bana kredi bile vermiyor. yurda başvurdum o da çıkmamış. ama accent'e binebiliyorum. zaten akp hükümetiyle araba kullanan insan sayısı da arttı baya.
ulan bizde öğrenciyiz, bisikletin tekeri patladı onu yaptıramadım adam hyundai accent'e öğrenci arabası diyor.
Öğrenci dostu arabaymis.

Hacı nerenin öğrencisisiniz siz, hani bizde öğrenciyiz de aç karnımız zor doyuyor. Vay anasını ya, ne öğrenciler var memlekette.