bugün

üçüncü nesil bir çaylak. *

edit: an itibari ile yazar olmuştur.
hayatımın anLamı oLan,herşeyim oLmaya hak kazanmış şirin ,tatLı,yanakLarı eLma şekeri kıvamında oLan ,tripko kapasitesi yüksek biricik aşkımdır.
125 entry den sonra bu mevkiye ulaşabilmiş yazar..*
(bkz: oh be)
(bkz: tolga abi)*
ben yokken neler olmus *beyazların yerinde dolasmayın fazla*hosgelmis yazar.
Karşısındaki insanı anlamayı çok iyi bilen birisidir. basit bir enty ile anlatılması son derece zordur. Çünkü o "FARKLI" dır. öle insan da zaten az bulunur. Kolpa şarkısının bir nevi kaşifidir. Onun sayesinde şarkı çok kolpa bir halde başladıı yolculuğunu çok popüler bi şarkı olarak bitirmiştir. levent koçla birbirlerini çok severler. (öle böle deil) yine de hayatımda iz bırakan sayılı insanlardandır. özellikle d.a.d ile =))
çaylak iken istiklali tarif ettiimiz, şimdi ise etilerde mekan ögreten yazar. *
"sayko biliyo musun sen" ilk karsılastıgı soru olmasına ragmen tepkilerindeki normallik dikkat çekmistir ve buralara kadar gelmiştir. *
kimlik konusunda da yardımını esirgemiştir. olsundur. yaşına verelimdir.iyi çocuktur. *
hayata gözlerini açtığından beridir arkadaş olduğumuz (bkz: bebeklik arkadaşı), kardeşim kadar sevdiğim sözlüğü benden öğrenen görmeyeli baya aşama kaydetmiş olan (250 entry kadar) yakın arkadaş, dost. istanbula tıpkı benim gibi lise için gelen, fakat benim kadar uyum sorunu yaşamadan hayatına devem eden yazar, biricik dost, kardeşim.
kırmızı yanaklarıyla garip tripleriyle iyi bir arkadaş.
güncel Önemli Başlıklar