hürriyet alma aldırma .
(bkz: boykot)
bir nevi türkiye' nin geleceğini göstermiştir.*

doğan grubunun sahip olduğu gazetenin verdiği oyunun böyle olması şaşırtmamalı.*
(bkz: peşmerge hugo)
Vay anasın sayın seyirciler ve oyuncular cidden.
Türk erkek karakterini elinde tesbih eller arkada ağzına sigara küfür eden biri olarak gösterilmiştir.
dünya ticaret merkezininde bir oyunda uçakların çarpması sonucu patladıgını gösteriyordu aynı oyunda penragonda vardı. Demek ki bu çizgi oyunlardaki olaylar sakat bir durum teşkil ediyor. FAşistlikle özgürlük ayrımcılıgıyla bizler bu adamların isteklerine yardımcı olmuş oluruz.
(bkz: Cadı silanın adı değişsin diyenler)
Meğer sen ne vatansever bir kişilikmişsin sila.biz senin kıymetini bilemedik.sen ki emperyalizme kafa tutan sila.biz sana ihanet etmişiz.affet bizi.
oysa hugo, güvenmiştim sana ben, sevmiştim seni. vurgundum sana. çocukluğumun tek aşkıydın hugo. ama son pişmanlık fayda vermez. aramızdaki herşey bitti. bsg hugo, bsg.
aynı oyunda "you can never feel safe in turkey" lafı geçiyor. tutup götünü sikiceksin onu dedirtenin. hiç değilse boşa gitmez adamı haklı çıkartırız.
(bkz: biji hugo)
3 çocuğu olduğu için tayyip'ten de destek aldığını düşündüğüm hugo'nun kötü emellerinin ortaya çıkması olayıdır .

(bkz: en az üç çocuk)
hugo , hugolina , rit , rat , rut
hugo'nun a.q diyenlerin ne kadar haklı olduğunu kanıtlayan olay .
tolga abi işin neresinde acaba diye kara kara düşündüren önerme .

(bkz: tolga gariboğlu)
(bkz: tolga abi hugo nun kulağını çeksin)
(bkz: kürt hugo)
(bkz: hugo lü lü lü lü)
uzerine kesinlikle espriri yapilmasi gereken, onemsenmemesi gereken bir durum, kesinlikle. hele bir de 2 sene oncenin haberi canim, gercekle alakasi yok.

gozunuz goruyor da simdi ki durumun degil iki sene ne zamandan beri planlandigini goremiyorsunuz degil mi? isiniz gucunuz girgir..

tek disi kalmis canava, hehehe. mobese kameralarini kirip polislere tas atmaca da vardir oyunda, hehehe.
(bkz: ergenekonun 1 numarası olarak hugo)
(bkz: gladio nun 4 adamı hugo)

(bkz: kurtlar vadisi hugo)
hugo adammısın ulan.

(bkz: seni bulacam olm)
(bkz: tipinde meymenet yok)
hürriyet gazetesinin ilk defa yaptığı bi şey değildir. daha önceden bi spor ekinde de türkiye'nın doğusunu sınırlar içerisine almamıştı. biliyoruz hürriyeti.
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
--spoiler--
türkiye insanların kırmızı şapka yani fes giydiği, ve kebap yediği bir ülke. türkiye'de asla kendinizi güvende hissedemezsiniz.
--spoiler--

harbiden orospu çocuğuymuşsunuz lan. raki balik şiş kebab diye tanıtsaydınız bari...
(bkz: hugo senden hiç beklemezdim)
bu haritada salt doğu ve güneydoğu değil, hatay, doğu karadeniz ve türkiye'nin avrupa kısmı da ülkemizden ayrı tutulmuştur. hügo, danimarka ite (etkileşimli televizyon eğlencesi) şirketine ait bir oyundur. ben de danimarka'nın ilk dünya savaşında almanya'dan geri aldığı, almanların kuzey schlewsig dediği ve bugünkü sonderborg *, haderslev *, aabenraa * ve tönder * belediyelerini ve kolding'e bağlı christianfeld bucağını kapsayan güney jutland'ı inşallah yeniden almanlara kaptırmasını dilerim.
devletimizin telefonun tuşlarında arıza varsa hugo'yu yönlendirmekte sorun yaşıolardır..
akp nin kürt açılımına hugonun da dahil olduğunu gösteren gelişme.