1. 1.
  birilerinin idolü. *
  önemsiz belki ama, playboy'un kurucusu, sahibi, baş aktörü, her seyi.
  ayrıca alanında en iyisi * * *
  4 -1 ... trinfr
 2. 2.
  geçtiğimiz günlerde 80. yaşına giren,ünlü malikanesinde doğum günü partisi veren,parti giysisi olarak kadınları bikiniyle dolaştığı,kendisinin pijamayla herkesin karşısına çıktığı playboyun kurucusu ünlü zat
  3 ... dr rocco amca
 3. 3.
  (bkz: baba büyüksün)
  4 -1 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  (bkz: dünyanın en şanslı adamı)
  2 -1 ... slartibartfast
 5. 5.
  playboy kelimesini dünyaya mal eden büyük insan. devasa malikanesinde playboy dergisi kapak kızlarından oluşan haremiyle olan inanılmaz yaşantısı her erkeğin rüyalarını süsler. sanıyorum kendisi 75-80 arası bir yaşta ve ne lezzet yaşıyorsa adam zevkten hala ölemiyor..
  8 ... pregnantcheerleader
 6. 6.
  (bkz: hugh m hefner first amendment awards)
  2 -1 ... halit ayarcı
 7. 7.
  80 yaşındaki milyoner, artık enerjisinin kalmadığını söylemiştir. Artık sevişmekten sıkıldıgını belirten hefner enerjisini kızlarla domino oynamaya harcadıgını ifade ederek sevenlerini yıkmıştırwww.aksam.com.tr/haber.asp?a=55230,8. 1 yıl öncesine kadar yedi kadınla birlikte yatan ancak bu sayıyı üçe indiren Hefner i kınıyor bir gün sevişmekten sıkılmanın nasıl bir duygu oldugunu merak ediyoruz.
  13 ... kapaparantez
 8. 8.
  üstad, büyük insan, playboy mansion'ın sahibi. o malikanede beslediği playmate'lerin haddi hesabı yoktur.
  5 -1 ... gmail notifier
 9. 9.
  playboy camiasında "hef" olarak tanınır, erotizmin duayenlerindendir ayrica kendisi.
  3 ... el matador
 10. 10.
  Beverly Hills'de tüp bebek kliniğinden çıkarken görüntülenen ve 29 yaşındaki karısı Holly Madison'ndan bebek sahibi olmak için tedavi gördüğü iddia edilen şanslı adam. tüm dünya jinekologları birleşse gördükleri bu amcanın gördüklerinin yarısı etmez heralde.
  8 ... mykalkan