1. 1.
    acayip özelliklere sahip, iphone yerine kesinlikle tercih edilebilecek amiral gemi telefon. sadece ekran 6.0 inç ve bana büyük geliyor. büyük ekran sevenler kesinlikle almalı. 6 gb ram,128 gb dahili hafıza, 8 çekirdek, 2.36 ghz işlemci hızına sahip, 64 bit, Android 8.0 (Oreo) işletim sistemli, su ve toza dayanıklılık, nfc, ot bok her şey var. Barometre, Hall Sensörü, ivmeölçer, Jiroskop, Ortam Işığı Sensörü, Pusula, Yakınlık, Sensörü gibi sensörler mevcut. parmak izi okuyucu da var. batarya kapasitesi de 4000 mAh bence iyi. 20 mp kamerası ve kamera özellikleri ile de müthiş bir şey.

özelliklerin tamamı burda: https://www.epey.com/akil...r/huawei-mate-10-pro.html

telefonda radyo var mı yok mu onu merak ediyorum. şimdi türkiye deprem bölgesi. allah korusun göçük altında falan kalsak el feneri, radyo, ultra tasarruf modu gizi özellikler çok önemli. sony ürünlerinde bu var. acaba bunda var mı onu merak ediyorum. el feneri iyi. çift led. radyosu iyi mi önemli olan o.
    2 -1 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    Bayagi esaslı bir telefon yapmış Çinliler.

Yapay zeka, kamera falan güzel.

Note 8 ucuzlarsa muazzam bir rekabete girerler.
    2 ... muhendis tarihci
  3. 2.
    Sktr git lan hem huawei sin hem 4000 tl para istiyorsun.
    4 -6 ... flat head
  4. 3.
    android alınacaksa 2000 küsur liraya oneplus 5 ve ya xiaomi mi 6 alınmalıdır, o kadar para verilmemeli. haksız mıyım lan? *
    1 ... wilsimal
  5. 4.
    samsung'un 7 serisine kadar olan modellerine ve ayphon'un türm modellerine çift basar.

maalesef ayphon batı burjuvasının samsung'ta doğu burjuvasının idolü şu anda ,o yüzden huveyi 3 sırada. samsung'un 8 serisine bakma imkanım olmadı o yüzden yazdım.

huwei 10 serisinin (9'da aynı) kamerasını ancak profesyonel fotoğraf makinesi ile kıyaslarsınız.
    1. sırayı makine alır.
    2.sırada cep telefonu. ayphon ve samsung ilk on'a bile giremez.

diğer özellikleri ve kasa olarak da gayet iyi.

bazı arkadaşlar radyo sormuş artık dünya radyoları var her yeri çeken 300 lira civarı alın dinleyin tatava yapmayın.

#38101000-bu entry'de güzel açıklama var.
    bir zamanlar nokia vardı battı şimdi nostalji yapıyor. zamanının (kamera hariç ki) motorola'nın yanına yaklaşamayacak nokia yok sattı.
    bu sözlükte 6 ay kadar evvel yazdım biraz işi bilen insanlar yakında huwei'ye yönelecek.
    3 -3 ... baris hemen simdi
  6. 5.
    Daha uygun bir fiyattan piyasaya girmesi gerekiyordu şu an için note 8 den daha pahalı ve rekabet edeceğini düşünmüyorum fiyat düşüşü olursa 3500 civarı tercih sebebi olur tabi s9 çıkmadan.
    3 ... clapyourhands
  7. 6.
    çomar telefonu ayfona 10 basar.
    2 ... david addison
  8. 7.
    Reklam mı alıyor bu sözlük. iyi valla.
    ... thomisus
  9. 8.
    şahane bir telefon. 3 gündür kullanıyorum. oneplus 3t'den geçiş yaptım.
    1 ... abhartach lynch
  10. 9.
    Limit sınırı? Limitsiz desek daha basit olurdu.
    1 ... prenciv3