bugün

cihazlarının yakışıklı olması dışında bir artısı yoktur.
Gunlerdir sovdugum telefon firmasi ulan kahpenin evlatlari 2000 tlik telefona guncelleme vermiyo 1000 liralik telefona guncelleme veriyor senin izledigin politikaya sokim.
dayanıklı telefonlar üretir.
sağlam, kullanışlı ve piyasa değeri kolay kolay düşmeyen telefonlara sahip firma.

kullananlar genelde başka telefon kullanmak istemez.
Batmıştır...
hiç bir zaman doğmamıştır.
yaklaşık 2,5 yıl desire hd modelini kullandım ve neredeyse hiç sorun çıkarmadı (bi kaç kez donması hariç). son derece sağlam bi telefon... yalnız yeni çıkan modelleri de sanki olması gerektiğinden biraz fazla pahalıca gibi...
kullananlar tarafından detaylı bi bilgiye ihtiyacım olduğunu ve de özellikle desie eye alınır mı sorusuna özelden mesaj beklediğim marka.

tasarımları ve renk tercihleri kısmen hoşuma gitse de alternatifleri de olduğu için direk tamam diyemediğim marka.
adı batasıca telefon. seni aldığım güne lanet olsun. zaten her gün kendi ayağına sıkıyorsun , tez zamanda batar gidersin inşallah.
HTC 10’un satışlarından memnun olmayan HTC, iş stratejilerinde değişikliğe gidiyor. Şirket bundan sonra sanal gerçeklik alanına daha fazla yatırım yapabilir. Piyasadaki en iyi sanal gerçeklik cihazlarından biri olarak görülen HTC Vive’a sahip olan şirketin bu alana daha fazla yatırım yapmak için tamamen VR odaklı yeni bir bölüm açabileceği gelen söylentiler arasında.

Kaynak: bu saatte sucuk reklamı çıkaran serefsiz cnnturktekno
almak istediğim telefon markası.
kesinlikle alınmaması gereken bir telefon markasıdır.

özellikle desire 828'e telefon demeye bin şahit ister.
genel olarak telefonda ara modelden uzak durmak lazım zaten.
Eski telefonumun modeli ki dünyanın en ikiyüzlü telefonu chacha180 (bu muydu la modelin adı ?) ya sahiptim. Hem dokunmatik hem klavyeliydi.
Sabah uyandığımda ekranında "security" yazıyordu. Ekran kilitli, açılmıyor. Bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim.
hatice olarak seslendiğim ve şuanda piyasadaki en iyi virtual reality gözlüklerini üreten firmadır. zamanında one m8 kullandım ama bir iphone değildi.
allah belasını versin uzak durun bu htc den şerefsizlerrrr
kısa bir internet turundan sonra şikayet sitelerinde hakkında yüzlerce hatta binlerce şikayet girilen telefonlara sahip şirket. ben de eşime kızıyordum 2 senede bozdun telefonu diye meğer 2 sene çok iyi dayanmış. bu markanın telefonlarından uzak durun derim tavsiyem bu yöndedir.
cep telefonu satış rakamları:
*2010 24 milyon 688 bin
*2011 43 milyon 266 bin
*2012 32 milyon 121 bin.
ilk akıllı telefon markamdı kendisi.
(bkz: half troll captain)
Hatice isimli kızların instagram kullanıcı adıdır. Farklı hissederler böyle.
Zamanında mükemmel telefonlar tasarlamış son zamanlardaysa pek ortalarda görünmeyen teknoloji firması.