one ailesini avrupa'da satışa çıkaran firmadır. sensation modellerinden sonra one modelleri de iyi satacaktır, eminim.
şu an için android'i en iy işekilde kullanan firmadır. ya da androidi en iyi kullanabileceğiniz cep telefonlarını üreten firmadır.
android'de ios'dan ilerde ve daha gelişmiş bir işletim sistemi olduğuna göre, yakın gelecekte apple'dan pay alıp pazazr payını arttırırken, apple'ın pazar payının düşeceğini kestirmek hiç de zor değil.

edit: kestiremedi!
görsel
görsel
görsel
yeni telefonu htc desire c'yi çıkarmış firma:
görsel
vodafondan taahhütlü almaya teşebbüs ettiğim lakin 1 liraya dakikalarımızı ikiye katladığımız kampanya nedeni ile alamayacağımızı öğrendiğimiz iş görür telefon. lakin 24 ay taahhüt de pek uzun lan askerlik bile 15 ay.
edit: yarrak nesini eksiledin bunun.
görsel
telefonlarında android işletim sistemini kullanarak diğer firmalar gibi yok ben kendi işletim sistemimi kullanıcam falan demeyerek diğerlerinde olduğu gibi geliştiremiyecekleri işlere bulaşmadılar ve gözüme girdiler.
htc evo 3d'den bildirdi.
(bkz: hatçe)
şu an piyasadaki telefon ve tabletlerin hepsinden daha güçlü bir cihaz hazırlayan firma. bu gizemli cihazın ne olduğu bilinmiyor. çözünürlüğü ise 1080p olacak.
http://www.teknohaberim.c...-1080p-cozunurluge-sahip/
bir türlü sevemediğim firma. özellikle one x modelini sever gibi olmuştum ama o kadar çok wi-fi çekim şikayeti aldı ki şaşırıp kaldım. baya bir cihazda donanımsal olarak bir hata mevcut imiş. ilginç olan ise htc'nin geri getirin onları dememiş olması.
Neticeye bakma htc Ye bak esprisi maduru.
kesinlikle alınmaması gereken bir marka.

Sensation modeli ise içler acısı. para verirsiniz paranızlar rezil olursunuz. Hocam 15 günde 1 sistem güncellemesi ne demek ya? bir de şöyle bir durum var sistem güncellemesi yapmazsanız telefon durduk yere kendi kendin kapanıyor.. bu ne saçma bişedir anlamadım gitti.

Telefonu aldığım 15. günde kendi kendine kapanmaya başladı ama ben bunu sonradan fark ettim ki telefonun kendine has problemiymiş bu.

Teleservice'yi arıyorsunuz " cihazda herhangi bir problem yok sistem güncellemesi yapıldı, test sonuçları normal telefonda problem yok." şeklinde yanıt alıyorsunuz. HTC'yi arıyorsunuz " cihaz arızalıysa geri alırız ya da değiştiririz." diyorlar. ama ikisi de boktan ikisi de sikindirikten 2 firma.

Bir de iyice sıçıyorlar ve üstüne de sıvıyorlar;

eğer cihaz 3 defa aynı arızdan dolayı giderse bir üst modeli ile değiştiriyorlar. ulan sıçtık tüyü nasıl dikelim oluyor bu...

sonuç olarak almayın abi bu telefonu.
gidin samsung alın miss gibi Galaxy S III var.
kıyın paraya alın.
desire hd model telefonuna ics 4.0 güncellemesi çıkarmayan firma. halbuki her tartışmada hararetle kendilerini apple'a karşı savunurdum, artık savunmuyorum. otu boku engeliyor diye kızdığım apple 3 senelik iphone 3gs'e bazı özelliklerini kullanamayacak olsada ios 6 güncellemesi çıkaracağını açıklamıştır.
sesi çıkmayan bir telefon.
(bkz: quietly brilliant)
hatice diye uzun zamandır adlandırılan telefon markası. eve kuma diye aldım, hanımla konuşmuyoruz artık!*
(bkz: htc sensation xl)
bir sensation xl kullanıcı olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki;

"bu adamlar bu işi yapıyor".
son dönemde reklamı iyi yapılan telefon markası. almadım, kullanmadım, bilmiyorum.
htc wildfire s kullanmış, htc google nexus kullanan biri olarak memnun olduğum firma.hem estetik hem teknoloji açısından gayet güzel telefonlar üreten firma.
iki haftadır desire c modelini kullandığım akıllı telefon markası. iphone'muş, samsung'muş, hepsi yalan.
BiR TELEFON MARKASI. TAM BU TELEFONA HAYRANLIK BESLiYORDUM Ki ŞiKAYETVAR.COM DAKi YORUMLAR DÜŞÜNDÜRDÜ. ALMIYORUM LAN.
htc türkiye teknik destek olarak rezaletten öte bir anlayışa sahip firmadır...
şöyle ki pazar günü nedeni belirsiz şekilde 8 aylık, daha taksidi bitmemiş htc evo 3d telefonum bozulur. bunun üzerine internette küçük çaplı bir araştırma ile hangi şekilde telefonun garantiye yollanacağını bulurum ve bunu teyitli bir şekilde yaparım ertesi gün yani pazartesi prosedüre harfiyen uyarak telefonu kendi anlaşmalı kargo firmaları ile teknik destek ofislerine gönderirim ve kargo şirketinin internet sitesinden telefonun salı sabah 10:34'te teknik destek ofisleri olan teleservice teslim alındığını öğrenip çarşamba öğleden sonraya dek sessiz sedasız beklerim ancak herhangi bir geri dönüş olmayınca teleservice firması internet sitesinden "cihazımın durumu" linkine cihazın imei numarası ile giriş yaparak cihazın kaydının halen oluşturulmamış olduğunu görürüm, bunun üzerine teleservice firmasını telefonla defalarca arayıp herhangi bir şekilde herhangi bir kişiye ulaşamayınca durumu htc türkiye internet sitesinde çevrimiçi destek bölümünde ulaş vural adlı elemana aktarırım, kendisi durumu teyit eder ve "3 iş günü içinde cihazın kayıt altına alınması ve cihazın durumuyla ilgili bilgi verilmesi gerektiğini ayrıca perşembe mesai bitimine kadar cihaz kayda alınmazsa soruşturma başlatacağını" söyler...
yani cihazın kaydını günlerdir giremeyen bir ofis durumunu ne kadar zamanda çözer bilemiyorum, soruşturma falan filan umurumda da değil ben ilk etapta cihazın durumunu sonrasında da cihazımın tekrar bana gönderilmesini istiyorum. bunun üzerine bugün 3 iş günü mesai falan filan biter ve cihazın kaydı hala yok yine çevrimiçi destekten ulaş vural'a bağlandım ve selam sabahsız direkt "ne oldu?" diye sordum beni "customer relations manager" doğan'a bağladı, sonra doğan telefonumu istedi, beni aradı falan dedim ki "telefonum olmadığı için bu kadar sizi rahatsız ediyorum" lafı soktuktan sonra aramasına izin verdim, aradı er2rule bey er2rule bey bir şeyler anlatıyor, ben yetkiliyim şudur budur bir şeylere söz veriyor, nedir dedim yani "bana şu gün şu saate kadar cihazın durumu ve ne kadar sürede tamir olacağı gibi basit bir bilgiyi verebiliyor musun, o kadar yetkiliysen?" cevab veremedi bir şeyler eveledi geveledi, sonrasında yarına attılar, yarın (cuma) cihazı kayda geçireceklermiş! ama ne kadar sürede tamir olacağı bilgisi cihazın detaylı incelemesinden sonramış, mış da mış, mış da mış... bu kadar basiretsiz ve beceriksiz bir organizasyona sahip bir firma inanılacak gibi değil, teknik servis görevi verdiği bir firmaya söz geçirip bir telefonlarını kayda aldıramadılar 4 gündür...
htc kullanmak bir ayrıcalıktır. apple ile samsung'un birbirlerini yemesinden güç alarak piyasaya hakim olacaktır.