bugün

Hoşlanılan kızın telefon numarası nerede?
22 Mart Dünya Su Günü, 10 Temmuz Dünya Hukuk Günü, 8 Eylül Dünya Okuma Günü, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü.
annesinin doğum gününü kutlamak. çocuğunun karnesini sormak ödev yardım bahane.

buarada habire ödev yapar ders anlatır olursun. bu kadar ders çalışsam doktordum.

yaptığı paylaşıma göre bir bahane uydur. baktın senden arkadaşça hoşlanıyor bu sefer etrafındaki kızlara yürümek için kanka ol.
kadınsanız taktik maktik yok istediğiniz her an istediğiniz erkeğe istediğiniz şekilde mesaj atabilirsiniz. erkekseniz zor ne yazsanız ya görüldü yersiniz ya terslenirsiniz ya sosyal medyada ifşa edilirsiniz, doğru düzgün ret bile yiyemezsiniz pek. insan ilişkilerinin berbat olduğu bir toplumda yaşıyoruz maalesef.
Bu günün gecesi kadir gecesi . Bence iyi bir bahane. Doğum günü olur , bayram olur , ya da allah korusun deprem vs. Olur bunlar geçerli bahanedir.

Edit : sitem de bir bahanedir. Mutlu musun , ya da beni terkettigine değdi mi yazarak karşınızdakine duygu sömürüsü de yapabilirsiniz.
Tecrubeyle sabit ki boyle bir sey yok. Kafaniza gore bence. Azicik suclayici olursa cevap gelme ihtimali artar.
bu ülkede gençliğimizi çaldılar diyin. kayıtsız kalamaz geri döner
Bazilari mesaj yarina da devam etsin diye uyumuş numarasi yapiyormuş vay be.
bahaneye gerek olmadan içinizden geldiği için yazmanız o kişinin etkilenmesine bile sebep olabilir, bu sebeple bahaneler gereksiz.
naber yazmak en iyisi. bahanelere gerek yok. evet. teşekkürler.
ben imza attırmak için yazıyordum okulda. imza atıyordu ama bir şey olmadı aramızda. bir yerde bir hata yaptım sanırım. devam zorunluluğu olmamasından anlaması lazımdı aslında.
"Yılda bir kurbân keserler halk-ı âlem ıyd için
Dem-be-dem sâ’at-be-sâ’at ben senin kurbânınam"*

Kurban bayramında şu şiiri gönderin, düşmezse gelin beni bulun.*
deprem olmuş iyi misin hdjfjfjfj.

edit: bu entry'den birkaç hafta sonra gerçekten denedim ve en uzun ilişkimi yaşadım.

deneyin.
Bayramın gelmesidir.

"Güzeller bayram günü süslenir, seninse bayramları süsler gül yüzün."

Yazın bir kenara bayramda sevdiceğinize yazarsınız.

Edit: eksi atan kardeşim, engel yedin herhalde yazamıyorsun sevdiğine. Yaz bana dertleşelim.
Ruyamda seni gordum. = yemez.
Hayirli kandiller, bayramlar vs = yemez.
Gecen kulagini cinlattim = hic yemez.
Naber? = cüssss.
Isler gucler nasil sizin? = Sanki ekonomi konusacak amk.
Sarı penguen keşfedilmiş.
O kadar kasmayın la. Kıytırık sahte lord marcus bile onca sene en az 20 kıza yazdıysa muhtemelen nobel edebiyat ödülünü alacak cümleler kurmamıştır. Önemli olan girizgah değil dik duruş. Başlamak değil bitirmek. Niyetiniz ciddi değilse hiçbir kadının duygularıyla oynayıp günahına girip bedduasını alıp arkanızdan laf söylettirmeyin kendinize. Delikanlı olun. Dürüst olun oynamayın Ah almayın ki iki yakanız biraraya gelsin işiniz rast gitsin. Emin olun ki Böylesi daha iyi.

Yoksa, selam ben sizinle tanışmak istiyorum, v.b. yazmak ölüm değil. Ama sonra görüp beğen(il)memek de var. O da bu işin handikapı. Yapacak bir şey yok.
Hiç bir işe yaramayan bahanelerdir. Eğer karşılıklı bir etkileşim yoksa ağzınızla kuş tutsanız bir işe yaramaz.
isteği olana a yazsan b diye cevap verir zaten. bunlar biraz da şans işleri.
şarkı ya da şiir linki atın. aynı şekilde dönerse bu iyiye işaret. sonrasi kendiliğinden muhabbete evrilir zaten. aynı şekilde donmese de en azinda yorum yapar insan olan.

hem muhabbet başlatıcı hem de turnusolmus şimdi farkettim.

not: bu demek değildir ki bunu yaptıklarina yürüyen bir sumukluyum ve bu demek değildir ki bu bana yapılınca bana yurunuyor sanıyorum. sadace güzel şarkıların ve şiirlerin köpeğim.
fake hesabim kapatildi
nasilsin iyisin insallah
onceki hesabimida kendi istegimle sildim
sağligin nasil
anangiller nasil
teyzengiller nasil he.. ? diyerek konuya giricem girmesinede... Hala daha yazar olamadik
mesaj yerine varamiyor bir türlü.
Hiç yaratıcı değilsiniz neyse lord marcusu bulayım belki o bi şiler bulur.
selam yaz geç aq 500 yılda geçse degişmez bu.
3 şubat 1451. istanbul Fatihi, Fatih sultan mehmet Han'in tahta geçişinin 569. Yılı kutlu olsun.

Bu mesaja dusmeyecek kizla da olmaz zaten.*
Ben diyorum ki: seni merak ettim.
Ah zavallı ben...