bugün

nerelerdesin silik olup kaçmışsın daha çay iceceğdik.
Eski dostlarına kavuşamamış yazar.
228 gün sonra geri dönmüş olan yazardır.

Bunalım bunalım dedik, geçmedi. Pandemi ile daha da battık. Bu bünyenin boş yapmaya ihtiyacı var.
Özleyeceğim yazar, sohbeti keyifli, anlayışlı, iyi bir insan fakat biraz agresif bir yapıya sahip. Swh
güldüreyim dedim.
ağlattın piç dedi bana.

ben de git, küstüm dedim.
ev adresini verdi yarın istemeye gelin dedi.
galiba bana aşık oldu.
yengeniz artık arkadaşlar.
Gayet tatlı ve oturaklı bir yazar biraz çabuk parlıyor ama o kadarı kadı kızında bile olur. ne liseliler ne yalaklar ne ilgi budalaları var burada.
erkek sırtından rahatsız yazar.
--spoiler--

gördüm kuşağımın en iyi beyinlerinin çılgınlıkla yıkıldığını,
histerik çıplaklıkla açlıktan geberdiğini.

zenci sokakların şafağında gördüm onları bozuk kafalarıyla mal ararken,

gecenin makinesinde yıldızlı dinamo ile eski cennetsel bağ için yanıp tutuşan melek kafalı hipsterler,

yoksulluk, paçavralar ve sahte gözlerle şehirlerin üstünde yüzen sıcak suyu olmayan ucuz odaların doğa üstü karanlığında yükseğe doğrulup sigara içerken.

--spoiler--

Ne zaman uzun yol yapacak olsam açardım bunu. Arabayı neden şeritlere paralel olarak sürdüğümün toplumsal sorgulamasını yapardım. içinden çıkamazdım bazen. Bazen de şeritten çıkardım.

Gece gece nereden geldi ki aklıma.
on birinci nesil çok hoş bir yazar. iyi yazmalar.
(bkz: alan ginsberg)'in 1955 yilinda yazilan, 1956 yilinda basilan, siir kitabinin adi, ayni zamanda ilgili siir kitabina ismini veren siirdir.
çok sıcak bir nicke sahip yazar.
howl vs hewal. sanırım kürt yazar. net..
özel mesaj alımını kapatma önerisini desteklediğim yazar.
özel mesaj alımını kapatmasını tavsiye ettiğim yazar.
sarkıyı türküyü siktir edin. yürüyecekseniz allen ginsbergden yürüyün.

hatta şenol erdoğan ne güzel okumuş ağbi off falan deyin.

;)

edit:selam meriçler. nabersiniz.
yazara yürümek isteyen sayın... bilemedim ; howlin wolf - (bkz: howlin for my darling) şarkısından yürümesi gerekiyor.(band ismi ve şarkıyı kes)

yazarın yaşının küçük olduğun düşünüyorsanız biraz daha modern versiyonu olan m. ward'a ait olan cover en iyi seçenektir; https://soundcloud.com/lu...m-ward-howlin-for-my-baby

son çıkış: ''yazar tam bir rakçı(!) çıktı rıza baba'' diyorsanız; https://www.youtube.com/watch?v=dms77qbpzP8
asena galiba. evet bu kadar düz bir insanım.
bana bir kahve borcu olan yazar kişisi.
boş konuşmayan yazar kişisi. nicki owl'u çağrıştırıyor bana. baykuşları severim.
Yüksek ihtimal ismi canan olan yazar.
Hoşgelmiş..
Burnu ile alnının birleştiği nokta yüzüne basık olduğu için güzel görünen yazar. Muhabbeti hoş olan yazarımız genelde baykuş.
yürüyen kalesini de getirmiş midir acep?
Çaylaklığı yeni kalkmış bir yazar.
ingiliz korku filmi, bir tren yolculuğu sırasında, trenin bir şeye çarpıp durması ve sonrasında gelişen olayları anlatıyor. orta karar bir yapım, gerilim-korku filmi severler bir bakabilir. filmden çıkan dersler:

-sevmediğin işte çalışma. hele tren kondüktörü olma.
-çalıştığın işte, eğer göt yalamıyorsan terfi için başvuru yapma, bir işe yaramaz.
-gece tren yolculuğuna çıkma.
-tren bir şeye çarpıp durduğunda sakın dışarı çıkma, kurtadam çıkabülür...
-paralı bir borsacıysan, güzel bir evin, üstüne üstlük bir de garsiyonerin varsa, trene ne biniyorsun, dangalak?
çok şiirli, çok edebiyatlı, biraz ibneli edepsizli, biraz mahkemeli, müstehcenlik nedirli ne değildirli, düşünce, ifade basın özgürlüğü sansür nedirli, biraz eğlenceli biraz sıkıcılı, biraz şarkılı biraz animasyonlu ama güzel bi film.