bugün

250 cc motor hacmine sahip 6 vitesli yeni cıbır. türkiye' de tavsiye edilen satış fiyatı 8.800 liradır. motoplus fuarından sonra satışlara başlamışlardır. yaklaşık bir depo benzin ile 400 km yol gidebildiği söyleniyor.
honda vfr1200f stilindeki araç 250cc spor motosiklet kategorisinde, kawasaki ninja 250r ile yarışacak seviyede olacağı söyleniyor.
tek silindirli, sıvı soğutmalı, dört zamanlı, 26hp gücünde ve 162kg ağırlığında olan cbr 250 yeni başlayanlar için ideal bir motordur.
honda motor un bir modeli.
trafikte aralardan cok pis kaçar. oldukca kıvraktır, iyi hızlanır, 250 cc kategorisinde alınabilecek en ideal motosiklettir.
az yakar çok kaçar kendisi türkiye için gariban motorudur.
başlangıç seviyesinde olan motor tutkunları için en ideal alettir kendileri. bununla acemiliği atıp 1000'liklere merhaba denilebilir.
haydi gel benimle ol , oturup yıldızlardan , bakalım dünyadaki neslimize.
bir yamaha r25 değildir.
görüntü olarak güzeldir ve heybetlidir. ses olarak ekstra birşey beklemeyin hatta hiç beklemeyin. supersporta girişten önce iyi bi basamaktır. nihayetinde japondur arkaniza bakmayin hic. 16 ila 22 kuruş arasinda yakar ki profesyonellik ile yakit ters orantilidir. tek silindir 4 zamanlidir.
Sürücü dostudur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.