bugün

entry'ler (1798)

bursa daki islami usullere göre metro

kimsenin kusura bakmaması gereken durumdur. bence güzel bir uygulama, yaygara koparmaya gerek yok. Bu millette bu bilinci uyandırmak, bu geri zekaları ve hastalıklı beyinleri eğitmeye çalışmak en az 100 yıl vakit gerektirdiği için bu tarz uygulamalar gayet normal ve isabetli olmuş. Burada kadınları toplumdan soyutlamak değil de itlersen serserilerden korumak ve kollamak adına bir uygulama yapılmış sadece. BIraz memnun olun bazı şeylerden, sen beğenmiyorsan git normal vagonuna bin yine. Unutma ki bu ülkede geçenlerde 6 aylık bebeğe tecavüz edildi ve öldürüldü, o yüzden eğitimi falan geç yani.

anın görüntüsü

görsel
yalnızlığım benim pasaklı kontesim

öldüğünde kim üzülecek

öldüğümde vergi alamayacağı için bi tek devlet üzülür.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

alan jackson-midnight in Montgomery.

tayyip erdoğan klişeleri

bunlaaağğğrrr.

gecenin şiiri

görsel
benim el yazımdan.

uludağ sözlük

eski sevgili. bunalıp yalnız kaldığında '' nasılsın. '' diye mesaj atılan gibi

gecenin sözü

imagine.

sözlük yazarlarının itirafları

merhaba sözlük. eski sevgili gibisin. herseyi geçip gecenin bi yarısında derde sıkıntıya boğulduğunda son çare olarak aranıp mesaj atılan. yol ortasında yüksek sesle konuşa konuşa isyan ede ede yürümek rahatlatmadı. bi de sana yazayım diyorum. daha ne kadar dibe vuracağım diye düşündükçe daha da dipleri keşfediyorum. bıktım artık be amına koyayım. artık düzelsin be amına koyayım. verem olacağım üç kuruş için dertten sıkıntıdan. durum kötüye gidiyor sözlük. bu genç yaşımda hayatı kaçırıyorum, az durulanmış sabun gibi kayıyor ellerimden. amına koyayım.

asla mutlu olmayın

asla mutlu olmayın. çünkü ben mutlu değilim.

sözlük yazarlarının en seksi olduğu anlar

duştan çıkıp saçları arkaya tarayınca.

işyerinde huzur mu önemli para mı

para. evde de huzur var o zaman evde durun arkadaşlar.

en yakındaki kitabın yazarı

tam 37 santim yanımda
(bkz: oğuz atay)

üçüncü dünya savaşını başlatacak olası sebepler

kividir. toz kivi hatta. böyle mega boyalı olan.

metalci kızlar

sevdiğim kızlardır.

yalnızlık

ömür boyu.

kemal sunal filmlerinden akılda kalan replikler

-selaminko
-aleykümko.

bir kedi neden hiçbir şey yeyip içmez

midesinde bir problem olabilir. biraz çimen koparıp kendisine verin. Kediler arada midelerini rahatlatmak için otlara ihtiyaç duyar.

sözlük yazarlarının itirafları

sadece 10 dakika geç kaldığım için kalkıp gitmek ne manaya geliyor tanrı aşkına. biri bunu açıklayabilir mi ? eğitimin insan üzerinde hiçbir etkisinin olmadığını bir kez daha mı görmüş oldum, yoksa aptal bir insanın egosunun da kendi gibi beş para etmez olduğunu mu ?

gecenin kedisi

görsel
kedi.