bugün

öyle bir hale geldi ki sanki herkes tupac! sözlükte bile girilen entryden sonra homo değilim diye not düşmek şart oldu, o derece. olm kasmayın bu kadar, hem kızlar yemek, temizlik, bebek bakıcılığı yapan erkekleri falan daha çok seviyorlarmış.
50'li yıllarda abd'de uyarıcı filmlere konu olmuş durum.

http://www.youtube.com/watch?v=v3S24ofEQj4
şimdi de bu trend oldu sol frame'de. yaratıcılık akıyor milletimizin bünyesinden!

-futbol
-kahvehane siyaseti
-seks

diye bir listem vardı uludağ için. oraya "gay" i de ekleyiverin. ya da eklemeyin, mazallah benimsenir, gururla!

not: homoseksüellik gibi bilimsel bir kelimeyi "gay" gibi yancıl ve saldırgan bir kelimeye indirgediğim için de ben utandım kendimden.
bunu hastalık sanan mallar varmış ya. çok iyi. amınıza koyayım yok dur pipinizi sikiyim lan.
her tek tanrılı din tarafından ortak görüş olarak açık bir şekilde lanetlenmiş, kabul edilemez ve çirkin savunulamaz bir günahtır, hiç bir şekilde hafifletici bir durumuda yoktur, katillerin bile af yolu açıktır, mesela tesettür gibi konularda yapmayana ceza veya kınama ayetleri mevcut değildir tavsiye olup olmadığı tartışmalıdır, ama homoseksüellikten vaz geçmeyenlere tolerans yoktur. bu arada cezalandırmak ve linç etmek kimseye düşmez bu iş yasaya ve kamu vicdanına göre yetkililerin işi. hoşgörmeye kalkanlar kendi aileniz veya yakınlarınızda bu durumu görmek yaşamak istemeyenlerdir. en sevdiklerinizi düşünün o ortama girmesini o şekilde yaşamasını istermisiniz. haytalarındatalihsizlik veya travmalardan bu duruma düşenlerede kurtulma fırsatı mümkün olduğunca verilmelidir ama ısrar eden marifetmiş gibi yaşayanlar ve yaymaya çalışanlara hoş görü söz konusu değildir.

*ne diye eksiliyorsunuz yalan mı yani.
ateistler ile eşcinsellerin çektikleri sıkıntı acaip ortak. bu sebeple ateist bir eşcinselin psikolojisini tahmin bile etmek istemiyorum.
götverenliktir. evet.
şahsen hastalık sayılabilir, sonuçta hastalık sadece kaliteli yaşama engel olan bozukluklar değil üreme şansını azaltan şeylerdir de. ha ben şahsen, bunu çevremde, sosyal hayatımda bir sorun olarak görmezdim, insanları da ötekileştirmem.

gerçi bir daha düşündüm de, evrimsel olarak bakınca insan nüfusu gerçekten fazla ve belki şu an türümüz için ideal olan az üremektir, yani hastalık olmayadabilir. bilemedim.
Tercih değil, yönelimdir. Şöyle de bir gerçek vardır.
(bkz: Homofobik insanlar homoseksüelliğe daha yatkındır gerçeği)
tarihimizde sıkça görülen vakıadır. fransız konsolosu jean genet 1872 yılında şöyle yazmış:
"türkler gerçekten homoseksüaliteye çok yatkın bir millet. her hamamda, her gün türk erkekleri birbiriyle halvete giriyorlar. saray eşrafı ise bütün bunları hoşgörüyor. türk oğlanları, özellikle frenk erkeklerini çok beğeniyor"
iletisim araclari ile sapkinliklari mesrulastirilmis bir gruptur ve eşcinselleri eğlence aracı gören bir zihniyetin ürünüdür.
eşcinsellik.

tamam, olabilir, bir kadın olarak, meme görünce ıslanıyor olabilirsin. bunun varlığını kimse inkar edemez. amma ve lakin, sen de bunun normal olduğunu iddia edemezsin. bu doğada herşey zıddı ile yaratılmış ve ona cezbedilmiştir. artı yüklü cismin artı yüklü başka bir cismi çektiği hiçbir zaman görülmemiştir. bu durum bizi homoseksüellik hastalıktır gerçeğine götürüyor.

nasıl bazen eksik tiroit salgılanması sonucu insanlarda guatr ortaya çıkıyorsa, bir kadının eksik östrojen ve/veya fazla testosteron salınımı sonucu böyle anormal yönelimler ortaya çıkabilir. bu arada, şunu da yazayım; erkeklerde östrojen, kadınlarda testosteron üretimi, böbreküstü (normal şartlarda minimal ölçülerde) olur. kadınların kasık, koltukaltı vb. kıllarının çıkmasını bu testosteron hormonu sağlar.

durum bu olunca, tedavi de gayet mümkün. cinsiyete uygun hormon takviyesiyle, hemcinsinize sulanma içgüdünüzden kurtulmanız gayet mümkün. sonra da "toplum baskısı" diye üzülmeyin. ben de istemem insanlara ellerinde olmayan durumlardan dolayı acı çektirilmesini, ama toplum yaptığı da anormale reaksiyon vermek. itiraz edemezsin bir yerde.
kendi cinsinden hoşlanma durumu. yani bende olmayan şey.

kadınları seviyorum. çok güzelsiniz.
hastalıktır.
Klasik cinsellik bakış açısına farklı bir yaklaşımdır. Ama her farklı yaklaşım güzel olmak zorunda değildir. Bence hoş değil, cinselliğin iki karşı cins arasında yaşananı daha çekici geliyor bana. Yoksa kim kiminle sevişmek istiyorsa sevişsin iki taraf da razıysa bana ne amk.

Ek olarak, son yıllarda eşcinselliğin medya tarafından pompalandığı ve suni bir trend bir akım yaratıldığı doğrudur.
hastalıktır. toplumda sapkınlığı arttırıp normal bir şeymiş gibi gösterebilmek için tercih olarak yutturulmaya çalışılıyor.
"sen... gay misin ?"

by bülent onaran.
Homoseksüellik hastalık ise heteroseksüellik de hastalıktır. Bu kadar net bir durum.
Cinsel bir yaşantı durumunu biyolojik/tıp açısından hastalık olarak tanımlamak cehalet ötesi yobazlık ile aptallık arası bir durumdur.
Cahilliğinizden ya söylediğiniz sözün ne anlama geldiğini bilmiyor ya da embesil olduğunuzdan kullandığınız kavramların içeriğini bilmiyorsunuz.

Öğünmek gibi olmasın...
Homoseksüellik hastalık diyen insanı teraziye koysam onun ağırlığı kadar biyoloji üzerine yazılmış kitap okudum. Bu sözlükte yazdığım kadar birkaç tanıdığımla (doçent seviyesinde) insanla biyoloji anatomi üzerine yazıştım.
Bu konularda az çok edecek kelamız vardır ama bir cinsel tercihi hastalık olarak tanımlamak tıpkı bir beden ölçüsü kilo için şu şu kadar olursa sağlıklısınız diyen popüler kültürün kölesi olmuş salaklardan farkınız kalmaz.
hastalıksa neden günah peki bunu hiç düşündünüz mü. mesela grip falan olmak günah mı. o da hastalık sonuçta. en fazla eşcinsel ilişki günahtır ama eşcinsel ilişki yaşamazsa günah olmuyormuş. onda o duygu varsa ne yapsın o kişi.
kim hangi adla adlandırır veya kılıf bulma çabalarına girse de, sapıklıktır.
böylesi sapıklığa hoşgörüyle davranılması gerektiğin savunanların da yüzüne tükürülmesi gerekir.
öncelikle kilo sağlık örneği yanlış ve alakasız bir örnektir zira kilo çoğunlukla sağlık ile orantılıdır.
entryler arasında ilk defa konuyla ilgili mantıklı bir bilimsel yaklaşım ile karşılaştığıma mutlu oldum.
hastalık, evet değildir. psikolojik bozuklukları tıbbi rahatsızlıklar olarak ele almayı ben doğru bulmuyorum çünkü sapkınlık hastalık adı altında hafifletilemez. ne yazık ki psikolojik bir buhrandır. yardım alınması gerekir.
kilo çoğunlukla sağlık ile orantılı değildir.
çoğunlukla alınan kilonun kaynağı olan dengesiz sağlıksız yetersiz beslenme ile alınan kilolar sağlık için sorun teşkil eder.
şişman birisinin kalp ve damar rahatsızlığı yaşamasında asıl etken kilosu değil de bu kiloya erişirken tüketim alışkanlığı, zorunluluğu ile tercih etmiş olduğu beslenmede kullandığı gıdalar ve bu gıdaların çeşitliliğiyle ve en önemlisi de kalitesidir.
hastalıktır. Hem akıl hastalığıdır, hem de aids kaynağıdır.

Çok şükür ki bunlar çocuk sahibi olamazlar. Pis genlerini aktaramaz, zürriyetsiz geberip giderler.
kısaca kilo sağlıkla alakalıdır.

https://www.instagram.com...MSg_/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
--spoiler--
böylesi sapıklığa hoşgörüyle davranılması gerektiğin savunanların da yüzüne tükürülmesi gerekir.
--spoiler--
eşcinsel ilişki islam'a göre sapıklık olabilir ama bu yönelim insanın içinde varsa bu sapıklık olamaz! çünkü yönelimi o şekildedir. sorularla islamiyet sitesi bile açıklıyor:
Eşcinsellik Lut kavminin helakine sebeb olan büyük günahlardandır. Bu gibi insanlar, yanlış fiilde bulunmadıkları müddetçe, bu hissi taşımaları kendilerine bir mesuliyet getirmez. islam dini, imkanat değil, vukuat ile hüküm verir. Yani, bir insanın kendi içinde bir his taşıması onu mesul etmez; bu hissi fiil ortamına taşıdığı zaman mesul olur.