1. 1.
  psikolojide geçerli olan, "bazı korkuların altında yatan şey, korkulan şeye sahip olmaktır" kuralından yola çıkınca, ısrarla homofobik olduğunu söyleyen ve bunu bir kalkan gibi sosyal hayatında kullanan bi çok kişinin aslında gizli homoseksüel olduğu ortaya çıkmaktadır. hatta "amerikan güzeli" * adlı filmde bu karakter çok iyi deşifre edilmiştir. o yüzden ısrarla homofobik olduğunuzu vurgulamadan önce, etrafta psikoloji ya da uludagsozluk okuyan kimseler var mı dikkat edin..

  başlıkla ilgili bir not, belki işe yarar : homofobi; homoseksüel ilişkiden hoşlanmama hali, homofobik ise; homofobisi olan insan demektir.
  16 -4 ... vadideki zumbuk
 2. 2.
  nedense erkeklerde sık raslanan ,
  beraberinde ırkçılık vari bir nefret getiren fobi.
  asalım keselim hatta tedavi edelim gibi saçma söylemleri barındırır.

  (bkz: eşcinsellik bir ruh hastalığıdır)
  5 -6 ... lusi
 3. 3.
  iki erkeğin veya iki kadının birbirine 'aşık olmasını'(!) ve cinsel ilişkilerini normalleştiren, sanki bunu normal görmemek bir hastalıkmış kanısını yaygınlaştırmaya çalışan anlayışın derogative bir anlam yüklediği ifade.

  homofobik olmak doğaldır. aslında bu bir fobi falan da değildir. bildiğiniz insani tepkidir o kadar.
  9 -20 ... williamhowardtaft
 4. 4.
  fobilerin şahı.
  3 ... faun
 5. 5.
  (bkz: genç eşcinseller rahatsız)
  7 -2 ... undergrounder
 6. 6.
  en rezil ruh hastalıklarından * biridir. genelde kendi içlerindeki eşcinsel eğilimleri kabul etmeyen, edemeyen birey*lerde görülür.
  6 -6 ... icimdeki deniz
 7. 7.
  turkiye'mde, birileri bazisina "siz turbana dusmansizin" der, kimisi otekine "siz ataturk'e dusmansiniz" der. cogunun ortak noktasi, escinsellere dusman olmalaridir. tabi herkes dusman olunca olay yanlis gibi algilanmiyor.
  -5 ... curufinwe
 8. 8.
  normallerin şaştığı hobilerin fobilerin birbirine girdiği düzende normal bi fobi olan bu durumun anormal karşılanması sonucu ortaya çıkan durumdur.
  *homofobik olmak mı homofobik olmamak mı işte bütün mesele bu
  1 -2 ... supersumo
 9. 9.
  zaten yeterince "iğrenç" gelen heteroseksüel ilişkilerden bile tiksinen birinin sahip olmaya binlerce kez hakkı olan fobi. insancık faşik hatta taocu falan diye zırvalanmadan önce, sevmemenin tıpkı sevme gibi bir hak olduğunu belirtmek ister şu homo momo ayırmadan hepinizden nefret eden misantropik bünye. (bak aynı zamanda eşitlikçiyim ama, yaa ....)
  1 -2 ... soul forged sin
 10. 10.
  kendi içerisinde ikileme düşmüş hededir. hem eşcinselliğe karşı olan hem de homo olan bi fobidir.
  1 ... kavraal