bugün

Bu kadar travestiyle ulu orta seks pazarlığı yapılan bir ülkede olmaması gereken korku. ilginç ülkeyiz vesselam.
makatı gevşek sapkınların kendilerini şirinleştirme adına uydurdukları ve sapkınlıklarını eleştirenleri itham ettikleri kavramdır.

içinde fobi ifadesi olması bu kavramın klinik psikoloji kapsamına giren fobiler (korkular) ile lişkisi olduğunu ve eşcinsellerin sapkınlığını ifade etmenin aslında bir psikolojik bozukluk olduğunu çağrıştırsa da böyle bir anlamı veya kullanımı yoktur. sapkınların sapkınlığı eleştirenleri yaftalama şeklidir. psikolojik bir bozukluk veya korku kesinlikler değildir. aksini iddia eden belgelesin. dsm-iv ortada. hadi buyrun verin referansı!

önceleri apaçık ibneydiniz. sonra kendinize homoseksüel dediniz. yetmedi eşcinsel olup şirinleşmeye kalktınız. şirinleşmenin zirvesini gay tabiri ile yakaladınız. kendinize ne derseniz diyin makatınızın sapkınlığı (dişilerdekileri özellikle vurgulamaya gerek yok) hep aynı kaldı.

medyadaki sapkınların oluşturmaya çalıştığı izlenim, makattan uydurma olup tıbbi görünümlü duran homofobi ifadesi ve daha nice gayretler ve yalanlar bu sapkınlığı örtbas etmeye yetmeyecek.
her farklı olana ucube gözüyle bakan insancıkların hastalıklarından biridir.
fobi: bir şeye karşı duyulan mantık dışı korku.

yani sözcük anlamı nedir homofobinin: karışık (homojen, homoseksüel v.s.) şeylere karşı duyulan mantık dışı korku.

peki neyi tanımlamak için kullanılır? ibne/dyke gibilere karşı duyulan sevmeme, hatta nefret.

nereden baksanız elde kalan; amerikan uydurması bir sözcüktür. tıpkı gay gibi.
Eşcinselliği sadece cinsellikten ibaret olarak düşünüp ''iğrenç, sapkınlık'' olarak tanımlayan insanların eşcinsel olma korkularıdır. Ayrıca bazı gizli yada daha kabullenememiş eşcinselerin arkasına saklandığı hastalıktır.
böcek fobisi, ya da ne bileyim karanlık fobisi gibi fobilerden daha tehlikeli olmayan korkudur.
dikkat ettim de, tv'de, homofobik insanlar genelde aynı zamanda ırkçı, cinsiyetçi, ön yargılı ve hatta faşist olarak lanse ediliyor. eşcinsellere destek vermemem; insanları ırklarına göre ötekileştirdiğim anlamına gelmez ki. tabii ki faşist, cinsiyetçi vs..vs... olduğum anlamına da gelmez.
ayrıca islamiyette şuna benzer bir hadis vardır:

"dinden sapmışlara öyle merhametli, öyle yumuşak davran ki, senden kötülük gelmeyeceğini bilsinler."

bu hadisi hep uygularım ve eşcinsellerden iğrensem bile onlara iyi davranırım. dilerim tanrı bir gün onları da doğru yola iletir...
aslında her erkekte olması gereken bir korkudur. ama bazı zihniyetler yüzünden bu korkuya sahip kişiler gerici yobaz dar görüşlü kişiler olarak nitelendirilmektedirler. millet homofobik olmadığını göstermek için ona buna gay damgası yapıştırıyor. asıl homofobiklik aslında budur. sürekli eşcinsellerden bahsetmek homofobikliğin dansikasıdır.
homofobik insanlar aynı zamanda ırkçı, cinsiyetçi, ön yargılı ve hatta faşist olarak lanse ediliyormuş, vah vah kıyamam...

oysa sadece cinsel yönelimi farklı olduğu için bile hiç tanımadığı insanlara nefret kusan, kin besleyen kişilerin ırkçı ve ön yargılı olması hiç beklenmemeliymiş! oysa ki onlar pamuk gibi yumuşak, hurma gibi tatlıymış.

bunu ifade etmek için de kimin söylediği aktardığı belli olmayan masalımsı zımbırtıları kendilerine felsefe edinmişler. yok sanıyorsunuz değil mi? var böyle salaklar...
geçenlerde eşcinsel düşmanı bir siyasetçinin aslında eşcinsel olduğu ortaya çıktı o zaman anladık ki homofobik kişilerde eşcinsellik olabiliyor, bu kişiler eşcinselliklerini bastırmak için eşcinsellere düşmanca davranıyorlar. üniversitede gayler görüyorum bu elemanlar normal şekilde arkadaşlarıyla sohbetini ediyor-geziyor-tozuyor. üzüldüğüm nokta büyük bir kitle maalesef bu elemanlara suç işliyormuş gibi bakıyor ve dışlıyor. toplumca bir zaafımız var birader; travestiyle ilişkiye giren adama helal olsun derken gaylere demediğimizi bırakmıyoruz.
her heteroda biraz da olsa görülür.
hatta bazen fb taraftarı, "ib*e trabzon olmazsın şampiyon" diye tezahürat yaparak bunu ortaya koyuyorlar.

neyse, bluevelve alınacak; alınsın amk!
bir tercihtir. eşcinsellik tercihtir derler ya, o zaman sorun onlara, sen düzcinsel olmayı neyin üstüne, ne zaman tercih ettin diye.

evet, homofobi bir tercihtir. bir de b şıkkı var tercih edebileceğin, toplumdaki bir kısım insanın eşcinsel olduğunu kabullenmek.
ne takıntısı kapayın şu muhabbetleri ibnemisinz olm!
o kadar da kötü değildir. ama yeni dünya düzeni medyasında adeta ırkçlık, renkçilik, cinsiyetçilik hatta faşistlik kadar kötü gösterilmektedir ki, zaten yeni dünya düzenin denen şeyin gerçekte ne anlama geldiğini bilenler beni anlayacaktır.
birbirlerinin içine giren adamlardan rahatsız olan sağlıklı insan görüşü.
homofobi hastalıktır. homofobik birey -özellikle erkekler- kendi vücutlarından duydukları rahatsızlığı dile getiremeyerek bastırdıklarından, zaman zaman bu durumu homofobi olarak dışavururlar. bahsettiğim homofobik erkek bireyin en çok kullandığı cümle "o ne lan öyle sakallı kıllı iki adam..." e sen sakallarınla kızı öpüyorsun, kız bişey diyor mu?

kadınlarda çok fazla baskın görülen bir şey değildir. günah olduğunu düşünenlerin dışında homofobik kadın azdır diye genelleme yaparsam da çok fazla yanılacağımı sanmıyorum.
eşcinsel fobisi. hastalık haline dönüşen şekli ise nefret duygusu. lezbiyen, gey, ibne kelimeleriyle ortaya çıkan. şu an çokça gördüğüm, mide bulandırıcı.

"sen de başkasın,
nefret etme."
içindeki eşcinselin ortaya çıkmasından korkanların hastalığıdır.
Atasözü vardır, iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır diye.

iğneyi kendine batırmayan ibnelerin abartarak tanımladığı kavramdır.

ibne birden fazla arkadaşım oldu, ibnelikleri sikimde olmadı, olmaz da lakin ibnelik teorisi üzerine tartışırken "Heterolara asılmamız yanlış değildir!" sözünü duyunca arkadaşıma olmasa da aynı argümana sahip ibnelere önyargıyla bakar oldum. Sen milletin hetero tercihine saygı duyma veya içinden o hetero sanabilir ama ben onu da ibne yapabilirim diye planlar kur, sonra da çık benim ibneliğime saygı duymuyor insanlar diye ağla (ha ciddi manada düşman olanlar vardır hayatlarında bir ibne bile görmeden o başka) dediğim gibi olmaz böyle bir şey. saygı göster ki saygı göresin. Ben yeni tanıştığım adamla adam gibi muhabbet edeceğim ama adam bana asılacak he? Ulan tanımadığım kızlarla ilişki istemiyorsam vs muhabbetin sınırını koruyorum, ama ibneyi nereden anlayacağım da ona göre muhabbetin sınırlarını çizeceğim? sizinle mi uğraşacak millet?
bütün ibneliklerin anasıdır.
eşcinsellikten duyulan rahatsızlığı dışa vurum isteğiyle doğru orantılı olarak oluşan fobi.
Hastalıklı bir düşüncedir. insana insan olduğu için değer vermeyi bilmeyen, kendine çizdiği,çizilen sınırların dışına çıkamayan sığ beyinli insanların en büyük korkusudur.
yazarlarımızın bir çoğunun yakalanmış olduğu hastalık. özellikle bugün açılan başlıklar şunu gösteriyor ki bu insancıkların bir an önce tedavi olmaları gerekiyor..

sadece kendisi gibi olanı doğal gören zavallıların yakalandığı homofobi, dar görüşlü, bağnaz oluşun da bir göstergesidir..
homofobi, bütün ibneliklerin anasıdır. öldürücüdür.
götten uydurulan bir başka sıfattır. eşcinselliği onaylamazsanız homofobik olursunuz. Ne güzel dünya!
http://liberalgelecek.blo...ek-gorunce-igrenmeme.html