bugün

Sakin la ciğerimizi söktün.

(bkz: Favladın alcan).

ne sapık dolu lan bura.
Ne günlermiş be.
kaliteli bir robot.
kendisine teşekkür ettiğim yazar.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)*

beni açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum.

bir yazar.
kendisi bilgi icerikli entry giren nadir yazarlardandir. dikkatimi cekmesi sol framedeki ilginc buldugum basliklarda karsilasmamdandir.
özellikle bilgi verirken kaynak göstermesi takdire sahandir.

siyasi, dini ve cinsellik icerikli basliklarda daha objektif olmasi ve empati kurmasi; kendisinin aydin bir insan olmasina kapilari acacaktir.
bilgi içerikli entry'ler girerek, helal lan artık adam gibi şeyler okuyacağız sonunda dedirten güzel insan. devam
sözlük formatını düzeltmeye çalışan yazar, lakin bilgi içerikli entrylerden çok milyonlarin bacisinin götü ilgi çekiyor sözlükte..
Sözlük seviyesini yükseltmeyi kendine amaç edinmiş Wikipedia yürekli yazar.
bugün yine bilgi içerikli entryleriyle sözlüğe renk katan yazar. seviyeyi dozunda yükseltmesi rica olunur (yoksa sözlük ahalisinde şok tesiri yapabiliyor).
yeni keşfedilmiş gezegen sanılan yazar.
eğer 1673 satırlık bir bilgi entry si varsa kesinlikle altından çıkacak isimdir.

yazsın efendim lazım olur illa bi gün.
bilgili, hoş sohbet yazar. severek takip ediyoruz.
mutlu yıllara. kendisi sözlükte nadir beğendiğim yazarlardan biri.
Nice mutlu yıllar DiLEDiĞiM yazar.
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Nice yıllara.
Doğum günüsü kutlu olsun yazarı. Nice yıllara.
teşekkürle cicim. (kalp emojisi)
seri eksi oy veren ibne'ye tepki olarak geldiğini düşündüğüm yazardır.Bu ne seri artılamadır arkadaş.Eyvallah.
nicki güzel yazar. *
Bilgi küpü yazar * iyi yazmalar..
ara sıra entrylerimi beğenen yazar. teşekkürler kendisine.
sadece seri artı oy veren melek değil entryleriyle bilgi birikimini gösteren nesildaş yazar. düşünceli ve duyarlı bir yazarın aramızda her zaman olması ve uludağ sözlüğü bırakmaması dileğiyle.
(bkz: seri artı oy veren melek)
(bkz: seri artı oy veren melek)
Teşekkürlerimi sunuyorum kendisinee! *