1. 703.
    feminizm erkek düşmanlığı değil, kadın haklarının korunması ve asıl kadınlara karşı gösterilen düşmanlığı ortadan kaldırılması için savunulan düşünce akımı. bunu hazmedemeyen erkek yallah arabistan'a.

kadının korunmaya, ayrıcalık görülmesine, özel vagonlara, belli kalıplara ihtiyacı yok. kendi zihniyetinizi değiştirin yeter. kadınlar sizin manzaranız değil. onların zayıflamasına, makyaj yapmasına, göğüslerini ve dudaklarını büyütmesine vs gibi şeyleri yapmasına gerek yok. bir kadın nasıl isterse öyle davranır. bir kadın ne giymek isterse giyer. ister başörtü takar ister şort giyer. istediği zaman dışarı çıkar. vajinasi üzerinde hiçbir hakka sahip değilsin. herkesin namusu kendine. nefsine sahip çıkamıyorsan o zaman git tedavi ol . son zamanlarda görüyorum haberleri artık tahammülüm kalmadı. asla yok.

aslında suç ailelerde kadın hamileymiş. bebekler erkek, herkes mutlu.bebek doğdu pipisi amca sınav gösterildi. amcalarda bayram sevinci. bebek terledi, çırılçıplak soydular. evde böyle gezdi. bebek büyüdü sünnet olacak davullar zurnalar. çocuk düşündü "sanırım bu önemli bir organ". 3-5 kız vardı mahallede, "hangisini alayım sana" dediler. çocuk düşündü "sanırım karşı tarafa sormadan seçebiliyorum". çocuk acikti. sofrayı annesi ve kız kardeşleri hazırladı/topladı. çocuk düşündü "sanırım kadınlar bana hizmet etmekle yükümlü". kalabalık bir akşam yemeği, herkes masaya sığmayacak. erkekler ve çocuk masaya oturdu, kadınlar yere. çocuk düşündü "sanırım erkeklerin konforu daha önemli". servis yapıldı, önce erkeklere yemek verildi. çocuk düşündü "sanırım öncelikli olan erkeklerin doymasi". çocuğun kız arkadaşı oldu, bütün sülale duydu, herkes mutlu. densiz bir amca "ne yapacaksın bakalım kızlara" dedi. anne ve baba "oğlumdan iyisini mi bulacaklar" dediler. çocuk düşündü "sanırım en iyisi benim ve kızlara istediğimi yapabilirim". çocuk büyüdü, arkadaşları ile gezmeye gitti, eve geç geldi. kız kardeşleri geç kalınca dövüldü. çocuk düşündü "sanırım ben istediğim zaman geç saatte gelebilirim fakat kızlar eve geç gelemez, kızlar gece dışarı çıkamaz." çocuk büyüdü iş sahibi oldu fakat insan olamadı. aklına kazdığı bu kirli düşünceleri gerçekleştirdi fakat duyar kasmayı unutmadı!!

ağaç yaşken eğilir.
    insan yedisinde neyse yetmişinde de odur.
    #37005461 :)
  2. 704.
    ergen kezban tribi.
    #37005479 :)