bugün

Şaşkın şaşkın bakarım. Nedenini sorarım... Sonra nezaketen kırmamak için çiçeği kabul eder ve teşekkür ederim.

Dünyada böyle erkeklerin sayısının artması dileğiyle ..
Biz tanıdığımızı zannettiğimiz ama aslında hiç tanımamış olduğumuz insanlara ciğerin yarısını bıraktık çiçek nedir ki amk.
Direk taciz der ve polisi ararlar beyler. inanmayın.
Centilmen erkektir. Düşünmesi yeterdir. Bir gün cafede otururken bir bebiş(4-5 yaş) yanıma gelip çiçeği masama koydu, sapını da sevgilimin önüne koymuştu... Çocuklar hissediyor galiba.
görsel
impulse kalmadığına göre nedeni rexona.
Tabii ki lönk diye almam.
Nedenini sorarım, kibar bir dille.
Zeki, sempatik ve nazik bir yanıt alırsam, teşekkür edip alabilirim.
Zırvalarsa, çiçeği, o kerkeneze yediririm.
Arkamı, sağımı solumu kontrol ederim. Telefonuma bakarım, soyulmadığımdan emin olunca da gülümser, teşekkür ederim.
Neden ben fbxb.
Alırım diyen kızların yüzde yüz yirmi altısı çantasına sarılıp adamın kafasına geçirir.

Geri kalan yüzde yüz ikisi de imdaat sapık var diye adamı linç ettirir.

Kadınları ve Matematiği sizden öğrenecek değiliz.
alırım; alışım kuvvetlidir.
düğün değil bayram değil eniştem beni niye öptü, atasözü gelir aklıma, almam haliyle.
alırım. çiçek bir buket halindeyse eve gidip reçelini de yapabilirim.
Neden alayım ki? Yumuşak bir tavırla yaklaşcağımı zannetmiyorum.
Ben de karşılığında onu öperim. Her erkeğe çiçek verilmiyor çünkü.
Ürkütür.
burnunun ortasına kafa atarım. erkek erkeğe. ters bize..
"Ibne miyim lan ben, ne demek istiyosun" diyip yapıştırırım tokadı
imdaaaat sapık, tecavüz ediyorlar diye bağırır, çevrede toplanan kalabalığa adamı linç ettirir sonra çiçekleri üzerine atar RiP derim.
Teşekkür eder , işime bakarım. Ama neden diye de merak ederim.
yapılmaması gereken şey.
türk kızı manyaktır, tecavüzcü var diye dövtürdür, olmadı polise gider şikayetçi olur, mahkemelerde süründürür.
yapılmaması gereken şey.
türk kızı manyaktır, tecavüzcü var diye dövtürdür, olmadı polise gider şikayetçi olur, mahkemelerde süründürür.
yakışıklıysa önce bi şaşkınlık, ardından çiçek kabul edilir. çirkinse "hoşt köpek sen ne cüretle bana çiçek verirsin" denilir.
sırf amcasına benziyor diye verebilir ama usulca sokulup vermesin tabii ki. sosyal mesafe denen bişi var.
Gizli evde kalmış kezbanları göstermiş başlık.

O yüzden öyle bir şey olamaz rüya görmeye devam.