bugün

entry'ler (66)

whatsap kullanan kıza güvenmek

2020 yılında dumanla haberleşmemizi bekleyen yazar serzenişleridir. Size de uygunsa taş devrine gidelim?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kalbimdeki yerini göstermeyi o kadar isterdim ki.

uyumadım sözlük

Mutlular uyudu zaten. Mutsuzlara selam olsun..

en sevilen ahmet kaya şarkısı

https://youtu.be/q92QI1tNIZU

"Sessiz sessiz, ağlar gibisin vay aman
Zaman geldi, gideceksin vay aman
Bırak ay gitsin sen kal bu gece, vay aman
Umudumsun sen"

izmir buca

Dokuzçeşmeler kampüsü, üçkuyuları, hasanağa park köpekcikleri, şirinyeri, has kırtasiyesi, kaba esnaflarıyla pek bir olayı olmayan yerdir. izmirin birçok güzel yeri varken, özlenecek bir yer değildir.

orospuların hep kadınlardan çıkması

(bkz: görüyorum ki aramıza yeni cahiller katılmış)

keki kabarmayan kadın

Yumurtayı yeterince köpürterek çırpmamış olabilir
Yağı veya şekeri fazla koymuş olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

Birini gerçekten sevmemize sebep olan şey nedir bilmiyorum gerçekten. Onda ne görüyoruz bilmiyorum... Keşke sevmesek.

beyin cerrahı kız astsubay erkek evliliği

Kafa açar.

namuslu kız bulsam müzeye kaldırıcam

Namuslusuna Kezban diyen erkeklerin kafasını karıştıran cümledir.

neden iyi kızlarla tanışamıyoruz

Ya fazla iyi kalpli olduğunuz için harcanıyorsunuz.
Ya da çok kötü kalpli olduğunuz için göremiyorsunuz.

barış akarsu

Yalancı yarim dizisini hiç kaçırmadan, hayranlıkla izlememe sebep olan sanatçı-oyuncu. O kadar hayrandım ki dizinin müziğini flütle çalardım* hey gidi günler..

telefonunun karıştırılmasını istemeyen kız sevgili

Kız erkek farketmeyen durumdur. Karıştırılması olarak nitelendirilmesine gerek yoktur. 2 taraf da eline alıp telefondan bir şeyler açabilir bakabilir. Telefonuna bakılan kişi irkiliyorsa, bu alenen beden dilidir. Kafalarda soru işareti oluşturabilir.

uykuya dalarken irkilmek

Akabinde telefon göz ucuyla aranır, saate yarı kısık gözle bakılır, daha erken olduğu anlaşılır, huzurla geri uyunur.

aldatılsanız affeder misiniz

Zor durumdur. Bence her insan aldatılmıştır en az bir kere. Ben zaten kesin aldatılmışımdır. Ama yakalasaydım... Düşüneyim.. Çok zor ya. Belki sevmeye devam edersin ama bir daha güvenemezsin. Affetsen de gitmez yani cıks.

sözlük yazarlarının yaşları

24.

Hissedilen sekseen doksaan yüüzz.

evde cips yapmak

Paketli cipslerin sodyum oranlarını, günlük almamız gereken yağ miktarının büyük kısmını kapattığını, katkı maddelerini düşününce en doğru hede.

evde spor yapmak

Kondisyon bisikleti ve bir çift şişe ile benim için mümkün olandır. Yat yat nereye kadar.

tedavisi olmayan hastalıklar

Cahillik.

Aslında var ama, doğrusunu öğrenmeye şiddetle karşı oldukları, bildiğini yanlış bile olsa savundukları ve yeni fikirlere kapalı oldukları için tedavisi mümkün olmayandır.

sokağa çıkma yasağı

Edilemeyecek olandır. Bizde nerde o ekonomi? Eyyy Türkiye?