bugün

Ya küfür edicem bu or*spu çocuğuna küfürler yetersiz kalır. Ne istedin lan 3.5 yaşında ki çocuktan!
Orospu çocuğunun alasıdır. Eğer gerçekten beni döverler orda hapse götürmesin diyosa götümüzle gülebiliriz, orda dayakla yırtarsa dünyanın en şanslı adamıdır. inşallah çok geçmeden şişlenme haberini alırız ama inşallah böyle öldürmezler de süründürürler şerefsizi. Küçücük bi çocuğa, hele ki bi kız çocuğuna (ayrımcılık yaptığım için özür dilerim ama benim için kız çocukları daha narindir, daha zor severim, bi yerine bi şey olcak diye ödüm kopar) yaptıklarının cezasını en kısa zamanda kesmeleri dileğiyle.
inşallah hemen bi şey yapmazlar da paranoyağa bağlar bi süre, korkudan ölecek seviyeye gelir her gece.
Böyle domuzları gördükçe müge anlı, anne babalara "çocuklarınızı kimse kucağına almasın sevmesin" derken haklı diyorum. Allah belalarını versin bunlar bir tane iki tane değil ki tükenmiyorlar her gün bir yenisini duyuyoruz.

Böyle pisliklerin, hayvani dürtüleri olan domuzların olduğu bir dünyada çocuklarımızın etrafında fanus olmak zorundayız malesef.

Yaptıklarının karşılığı değil ama bu adi pisliğin koğuşundaki diğer mahkumların gerekeni yapacağına eminim.
Adam haklı lan, vermeyin polise. Suçunu millete duyurup salın sokağa bulsun belasını şerefsiz, hem polisi meşgul etmez hem hapishanede yer kaplamaz bu milletin parasıyla doyurulmaz.
Edit: eksileyen arkadaşlar neden eksiledi acaba, savundum mu bu piçi sanki? Sadece salın bunu meydanın birine halk versin cezasını. Ensarcılar rahatsız.
insan ırkının en saf halidir. herkes pedofildir demiyorum, ama hepimizin içinde kötülük vardır. kötülüğe meyil bitmez. ama nasıl bir ruh hali kontrolü bu kadar kaybetmeye sebep olur? size bu adamın en enteresan bulduğum ifadelerimi aktarayım.

--spoiler--
gömdüğümü söylesem de ceza almam mı?
--spoiler--

--spoiler--
-pişman mısın?
+bilmiyorum pişmanım.
--spoiler--

--spoiler--
-buraya mı gömmüştün?
+bilmiyorum galiba.
--spoiler--

--spoiler--
-gidip kendin mi aldın çocuğu?
+hayır o kapıma geldi aldım. kendimi kaybetmişim sonradan farkettim.
--spoiler--

--spoiler--
hep kandırdılar beni paramı aldılar. geleceğim diyip gelmediler. yıllardır kimseyle birlikte olmadım ben.
--spoiler--

şu ifadeler gerçekten kan dondurmaya yetiyor. bak bu adam muhtemelen bir madde kullanıyor. cinayeti ve tecavüzü madde etkisinde yapmıştır yapmamıştır ayrı mesele. ama uyuşturucunun cinayetten ve tecavüzden büyük bir suç olduğunu düşünebilecek kadar aptal bir adam. evet yıllardır bir çocuğu kaçırabilmek için fırsat kollamış olabilir. ama içici dediğimiz tiplerin hayatı gerek polisten gerek ihbar etme potansiyeli olan komşulardan kaçmakla geçiyor. ve madde kullandığını söylemiyor. bu yüzden pek çok cevabında önce bilmiyorum diyor. hatta bunun bir kanıtı da ilk spoilerdaki ifade. adam ceza almayacağını hatta polise verilmeyeceğini düşünüyor. çünkü madde kullandığı ortaya çıkmadı kendi aklınca.

bir de sürekli mahkeme kararlarına laf ediyoruz verilen beraatlerden dolayı. ama bizde yani halkta da suç var. tamam çoğumuzun hurdacı ve yarı evsiz komşuları yok. ama sadece alt tabaka insanlar pedofil olmuyor. ve bize çevremizden birinin böyle olduğu iddia edildiğinde yakıştıramayıp karşı çıkıyoruz. evet suçu kanıtlanana kadar suçlu değildir, ama sadece biz güveniyoruz diye suçsuz da değildir böyle insanlar. burada gerçekten müge anlı soğukkanlılığı şart. çünkü ne kadar taciz-tecavüz vakası varsa bir o kadar da iftira vakası var.
Nasılda kekeliyor konuşurken... Diyecek bir kelime söyleyecek bir hakaret bulamıyorum malesef. Orospu çocuklarına ayıp olur çünkü.
Altı çizilmesi gereken bir cevabı var bu caninin.
Daha önce de başka çocuğu öldürdün mü gibi bir soru yöneltiliyor. Cevabı aslında birçok şey anlatıyor. 'hayır,daha bu ilk'.
ömrü çok uzun olmayan pedofil ve katil bir orospu çocuğu.
Orusbuçocuğu.
Cezaevinde bu gibi onlarca oruspuçocuğu var. Akşama kadar sıfatlarını görüyoruz şerefsizlerin.
orospu çocuğunun Sözlükteki yeni tanımı.uzun süre bu tanım değişmez sanıyorum.

adama küfür edilen entryleri eksileyen ensarcı sürüsü, sizin yatacak yeriniz yok ulan!
gerçekten çok kötü. kızsam mı küfür mü etsem üzülsem mi bilemedim. allah başa vermesin ne diyeyim çok kötü.

http://www.hurriyet.com.t...0254598&utm_term=post
bu oruspu dölünden aktürk soy ismini alın.
Artık ölü sayılabilir.
Adam, gerçi ne adamı himmet adında insanımsı görünüme sahip bu iblis 3.5 yaşındaki körpeye şekerle kandırıp tecavüz ediyor, boğazlayıp, gömüyor ( anlatırken bile tekrar tekrar kanım donuyor) , o bebeye, o bebenin ailesine yazık olmuyor, bu pedofiliye yazıkmış! Vahh! Vahh! Neden mi? Para verdiği hayat kadınları, parasını alıp kaçarak
Aslında onu kandırmışlar, bir şeker uğruna canını veren bebe kandırılmamış. hayat kadınları onunla yatmadıkları için bu iblis kandırılmış. Ne kadar önemli bir gerekçe değil mi, o da gidip bir bebeğin canını almış. donan kanım birden çözüldü, sinirden dişlerimi sıkmaya başladım şimdi de. nefretten çıldırıyorum yaa!
Ben bu sapıktan ziyade bu sisteme kızıyorum. Yeğenine cinsel tacizde bulunan( bana göre tecavüz) ve 1.5 yıl hapishanede yatan bir pedofoliyi nasıl serbest bırakırsınız? nasıl fişlemezsiniz? Bir gofrete tav olup " himmet abi iyi adam, çocuklarımıza şeker veriyor" diyen insanlardan ibaret cahil ve gariban mahallede dahi yaşamasına nasıl izin verirsiniz? Yurt dışında serbest kalan çocuk tecavüzcüleri için halkı uyarmak için bülten bile çıkartılıyor. bu nasıl sistem, Nasıl cahilliktir yahu!! Biri demeZ mi, bu herif çocuklarımıza evinde sünger bob iZlettirirken ne yapıyor, demez mi? kimbilir kaç çocuğa ağzı sulanarak baktı, kaç çoçuğa yanaştı?
Allah ından bul iblis! yok vazgeçtim, allah iyilik saçar, kör şeytanından lanet bul. o kadar çaresiz kal ki ölmek ve kurtulmak için her saniye dua et, et ki hem bizim hem o acılı ailenin birazcık içi soğusun...
allah binbir türlü belasını versin. Hem katil, hem sapık. üstelik bebe katili ve tecavüzcüsü, var mı dünyada bu iblisten kötüsü. Aldığı her nefes dünyayı kirletmeye yeter!
pedofili hastası olduğu kesin bir gerçektir. öncesinde de akraba çocuğuna tacizde bulunduğu için 1.5 sene yargılanmıştır. buradan çıkacak sonuç; bu hastalığın tedavisinin yapılması, eğer kayboldu ya da öldü bi şekilde denilip kapansaydı başkalarının da başı yanabilirdi. çocuklara çektirdiğinin cezası daha fazla olmalı, belki öldürmek hesapta yoktu yine 1.5 yıl yatar çıkarım hayatıma devam ederim diye düşündü..
ben bu herifle ilgili hiçbir şey bilmiyorum. bildiğim tek şey eşimin perşembe günü hüngür hüngür ağladığı. ve "ben bu halimle herifin yüzünü gördüğüm anda bu yapmıştır dedim, oradakiler hiç mi anlamadı" dedi. 16 aylık bir kızım var. keşke imkan olsa da böylelerinin kulağına küpe olsun diye cezasını ellerimle verebilsem. yüce rabbim yukarıda, bana vereceği cezaya razıyım. sadece bir daha bu ülkede çocuk tacizi olmasın. yapacaklara ibret olsun. buradan bütün kalbimle söylüyorum, ben bu adamı işkence ederek öldürmeye talibim. cezasını kesmeye talibim...
cezaevi efsanelerine kendini fazla kaptırmış, hayatında polis aracına bile binmemiş ağzı süt kokan bir takım ergen grubunun "cezaevinde şu olacak bu olacak" şeklinde efsane üretmeye başladığı hayal dünyası fikirlerini ortaya çıkartmalarına sebep olan bir olay.
Cezaevinde 6 ay kadar görev yaptım. Suçluların taşınması sevki yada nakili sırasında bu suçlular araçta ve nezarette ayrı bölmedeler. Cezaevinde ise aynı koğuşta kalıyorlar. Diğer suçlularla yan yana değiller. Geneli çıt kırıldım aşırı kibar görünen tipler. Bu şerefsizlerin diğer suçlularla yan yana gelmemesine de özen gösteriliyor. Cezaevin de suçlular arasında koğuş isimleri de önemli. Yanlışlıkla diğer suçluların arasına konulan bi cinsel suçlu C koğuşun da kaldığını söylemek istemez. Üç buçuk atarlar. C koğuşunda  kalıyorum deyip diğer mahkumlardan dayak yiyen bir kaç tecavüzcü mahkum gördüm. Özellikle L tipin de kalan uyuşturucu suçluları farkettilleri an tepkilerini gösteriyorlar. Tepki dediğime bakmayın yan yana gelip fısatını bulduklarında ağzını burnunu kırıyorlar. Görevliler cinsel suçluların c koğuşunda kaldıklarını söylememeleri konusunda tembihte bulunuyorlar. Malesef adalet topal. Tecavüz ettiği kadını tasarlayarak öldüren bir şerefsizin gayet rahat olduğunu da gördüm cezaevinde. Öyle sanıldığı gibi işkence yapmiyorlar ama bu cezaevinde öldürülemeyeceğin anlamına gelmiyor Himmet aktürk.
Bi de kalkıp bu şerefsizi acınacak biri olarak göstermeye çalışanlar var. Yok babası dövmüş de yok kötü zamanlar geçirmiş de.

En kısa zamanda Allahın belasını vermesi dileğiyle.
Bir kaç güne koğuşa alınacak olan döl israfı.

Dayaktan korkuyordu ya, polise vermeyin beni diyordu, şimdi gireceği koğuşta kucağa alınıp severler.
Evet, şu iğrenç yaratık. 3.5 yaşındaki bir kız çocuğuna yaptıklarını kim kabullenebilir ki, daha önce de bir servisçi benzer bir şey yapmıştı. Hamile bir kadını da bir erkek herkesin gözü önünde dövdü.
Bütün bunlar cezasız kalmaz. En azından, tıkıldıkları delikte hesaba çekilirler, cezaları başka dünyaya kalmadan verilir.
Ama benim asıl tahammül edemediğim, bu işten para toplayanlar.
Onlar sizce daha mı az iğrenç:
"Bak ben ne olağanüstü bir televizyoncuyum" şovunu ve alkışını almak için gizli çekimleri yayınlayanlar acaba, neyi meşrulaştırdıklarını bilmiyorlar mı? Ne demek "Kadınsız kaldım yaptım"ı yayınlamak. Bari deseydiniz, "devlet kapı kapı gezip kadınsızlara kadın dağıtsın"
Ya diziler: Bu dizilerden birisinde, çocuk yaştakı bir kız, Hürrem sultanı kıskandıracak kadar fitne - fücur sergiliyor. Yetişkin bir diğer kadın en yakınındakilere iğrenç tuzaklar kuruyor. Bir ayağı çukurda en yaşlı olan diğer bir kadın, şeytanın sanki yeryüzündeki gölgesi.
Bir başka dizide, bir erkeği paylaşamayan iki kadın birbirlerini paralamakta. Evlilik programlarında, hepimizin gözlerine batıra batıra kadın pazarlıyorlar. Başka bir programda,kadın tenine dair "çöpçatan" (diyeceğim ama gündelik dilde başka bir şey denir)lık yapılıyor. Bir diğerinde, "sex shop" vitrin nesnesi gibi kadın teni sergileniyor.
Bu nedir sizce:
Bunların hiç mi suçu yok? Bunlar hiçbir zaman, hiçbir bedel ödemeyecek mi? Ya da daha nereye kadar kadın istismar edilecek.
Bu sorun, kadınların daha öncelikli sorunu. "Sokaktaki kedi / köpekle ilgileniyorum" deyip, egosunu tatmin eden kadınların çok daha öncelikli sorunu.
Troll basliklara bile raziyiz ama acmayin su yaratigin adina baslik diye feryat ettigimiz basliktir.
yaptığının iğrençliğini kabul edip pişmanlığını ifade etmek gayretini göstermeyip-zira yaptığı normal bi şeydir ona göre- beni hapse götürmesinler diyen yaratık. Hapse tıkılmaktan bu denli korkup yaptığından utanmayan birini yetiştiren toplumun ayıbıdır bu. benim komşum yapmaz karıncayı incitmez diyen bir mahalle ahalisi uzaydan inmedi bizim toplumumuzun bir prototipi sonuçta. Toplumun kod sistemini değiştirmediğimiz sürece gider hikmet Aktürk gelir hikmet aktürk.
Televizyonun insanların hayatında çok önemli rolü var.. Şöyle yetiştirmeliydiler böyle yetiştirilmeliydiler değil olay. Eskiden insanlar çok zor şartlarda çocuk yetiştiriyordu ahlak düzeyi ortadaydı. Hayatımıza girdi demiyorum biz onların hayatına girdik. Onlarla bütünleştik. Onların üzüntüsü bizim üzüntümüz, onların aşkı bizim aşkımız oldu. Yaptıkları yanlışlar doğru gelmeye başladı ama farkına varmadığımız bir şey var. Bunlar tıpkı sen üzgün durumdayken kamera açıldığında yalan sırıtmaların gibi onların da hayatı yalan,sahte...Onları yönlendiren yönetmenler seni de yönlendiren onlar. Masum görünen evlilik proğramlarının evlilik adı altında zinayı normalleştirmesi de sana tuhaf gelmiyor. günde 4.5 saat yayınlanmasından belli insanların ne kadar aptallaştırdığını. Aptallaşmış beynin sana hükmediyor. insan neden acımasız olur.?Neden küçücük çocuğun canına kastedilir? Tam da bu yüzden. Kendini Bi et parçasından ibaret gören zavallı mahluk yiyeceği dayaktan korkuyor. Vicdan azabından çok hapishaneyi düşünüyor. Allahtan korkması gerekirken polisten korkuyor. Evet artık bi ruhun yok ve sen hertürlü şiddete mahkumsun.