fırıncının kızı, kaymak tabağı romanlarından sonra en çok okunan eserler bu yazarın entrileridir.
Yazdığı dönemlerde sözlükte yazmıyordum okumuyordum. sözlükte efaseneleşmiş yazarlardan biri olduğuyla ilgili onedioda bir yazıya denk gelmiştim. yine de bir bluevelve değildir sanırım.
o bir sözlük efsanesidir. severek okuyoruz.
Sol framede gorunce yazdi sandim. Yazmamis.
Geldim arkadaşlar sabahtan beri annemle ugrasiyorum delirdi gene çiğköfte al bul diye zaten yasaklar var ama Allah razı olsun bayat ekmek varmış evde yeni passat aldım onun torpido ustune koydum da geziyom kimse ceza kesmedi. kimse yasak dinlemiyo valla göğüslerini açan açana karilar fena amk tayt üstünden kabarmış tövbeler tövbesi neyse cigkofteyi aldım verdim sustu ama
delirmiş gene aksamdan beri kinci bakışlar yapiyodu arkamdan bakıp teyzemle isaretlestiler aynadan gördüm gözlerinde intikam yemini bakışları vardı. Dün ben uyurken başımda bıçakla bekledi bugünde ketilda su kaynatıp üstüme fırlatti. Yatiricam bunu hastaneye en sonunda skicem anasını tövbe ya.

Akşam taksici bir arkadaş rica etti iki saatliğine durağa bak diye orda durakta çalıştım yönlendirme falan. Bunaldım iyice gene bu aralar çok karı görüyom sokaklarda yakismiyo bu ülkeye çıplak memeler.
ulunun okuması eğlenceli yazarlarındandı.
innallahu huvel raciun...

An itibariyle vefat haberi tarafımıza ulaşmış sözlük efsanesi.

Işıklar içinde uyu yılların paltolusu, seni hep nur dolu yüzünle hatırlayacağız.

Ek; pideci rahmet denen oç pide hamurunun yanında tırnaklarını keserken gönül dostumuz tepki veriyor. Rahmet sinirlenip fırın küreğinı çıkartınca talihsiz son gerçekleşiyor, yani ne diyebilirim ki...
pideci rahmet abisinin beklenmedik anda çektiği fırın küreğinin rektumuna girmesi sonucu vefat eden yazar.
bence bu hesap bi modun hesabıdır. öldüyse allahtan rahmet dalga geçildiyse topunuzun.
Ciddi mi be? Kraldı kral. Sözlükler aleminin ilk 10 una girer.
başı açık diye laf attığı bir kadının kocası boğazlayarak öldürmüştür büyük ihtimalle.
demekki gerçekten de boşuna içlenmiyormuş, bir sebebi varmış.
adam götten mi gitmiş tam anlayamadım ki? az götçü tipi yoktu rahmetlide, olacağı buydu. adinoslu dindoş.
Özledik ya habibi, biz seni görmeden sevdik dindoş. Evet.
Adamın hasıydı ama biraz ibneydi.
Vefat etmedim daha arkadaşlar ama ağır hastayım bu kez askere değil de imamın kayığına binip ahirete gidecez galiba. Neyse ki arkamdan sapasağlam nesiller bırakıyorum.
sözlükteki en uzun nick olabilir.
Keşke yeniden içlenmeseydi.
herif 10 yıldan fazladır sözlükte yeni tanıdık iyi mi aq .

(bkz: 9 yıllık karının makyaj falan yapmaya başlaması)
Yeniler bilmez. Sözlüğün efsane trollerindendi bir zamanlar.
özlemiştik. hoşgeldin yazar kardeş. sana nobel mi ne işte ondan vermeyenin bilmem nereleri sızlasın amk !..
Sözlüğün en kaliteli trollü olur kendileri.
Yaz da herkesi sinirden zıplat yine habibi.
z*ll denen kımıl zararlısı adonislerine kurban olsun dindoş.
Yedi sekiz kişi mesaj atmış nerelerdesin cart curt diye saymadım göz kararı söylediğim rakam yedi sekiz. Çok şey değişir rakamlar konusunda ama benim için hiçbir şey değişmez. Kahvedeydim senelerdir. Bildiğin dümdüz kahvede. Arada lahmacun falan yedim şu bu olaylar oldu beş yılda. Başka da bir şey yok.
Sözlüğe gelişim birtakım muhalif kirli karanlık güç odaklarını rahatsız etmiş olmalı ki moderasyonu ayağa kaldırdılar şuan üstüme oynanan kirli tezgahı dağıtmaya çalışıyorum arkadaşlar. Kimse de kusura bakmasın şahsen ak Parti'ye oy verdim keyfim de yerinde çok şükür.
Bir daha sözlükteki ak parti fanlarını ve gönül dostu hbbia kardeşlerini yalnız bırakmayacağım.

Selam olsun bütün akbuddy lerime...