Benim yanımda yapan olursa felç ederim xd dahil.
benim çevremde hiçbir zaman olmamış ve olmayacak tiptir.
Magandanin önde gidenidir.
pictir. acilen meydan dayagi atilmasi gereken kisidir.
Herkes idtediği muameleyi görür. Kız bunun için erkeğe ön ayak vermiştir. Neden başkaları (bizler) kadınlarımıza el kaldıramıyoruz.. Çünkü kadınlarımız bunu istemiyor, hayvani iç güdülerinden arınmış durumdalar..
Çok insan tadığım için rahatça diyebilirim; dayak yiyen bir kadın, hakettiği için dayak yiyordur.

Sonuçta herkes kendi özgürlüğüne mahkumdur.
götüne kızılcık sopası sokulması gereken tiptir.

(bkz: dostum tip demişsin ama bu resmen orospu çocuğu)
birkaç şahitle karakola gidilirse 1500 tl ceza ödettirilebilinecek hatta manevi tazminat davasıyla 10.000 liraya kadar da soyup soğana çevrilebilecek kişidir.
(bkz: birisi orospu çocuğu mu dedi)
(bkz: öküz)
(bkz: sığır)
döven şahsın kendine göre erkeklik sayılan bu durumda, asıl erkekliğin ortamda bulunan diğer erkekler tarafından öğretilmesi gereken ve bu arkadaşların bunuda boynunun borcu olarak kabul etmesi gereken bir durumdur. (bkz: # ıslatıp ıslatıp adam dövmek)
orospu çocuğundan hallice tiptir.
herkesin içinde olması bişeyi fark ettirmez , kimse olmasa dövmesi normal mi olacak her türlüsü zayıflık tır , basiretsizliktir ,adiliktir , şerefsizliktir.
dövdükten sonra ister baş başa ister kabilenin ortasında, hiç bir şey fark etmeyen durumdur. bu da gösterir ki; bir insan öküzse zaman mekan tanımaz öküzlüklerini sergilerken.
şiddet olayının gizlisi de halka açık yapılanı da aynıya varır. esas konu dayak yiyen hatun kişinin öküz özürlerine zaaf duyması olacaktır. ne kadar büyük zaaf duyuyorsa yiyeceği dayak miktarı o oranda artacaktır.
çünkü öküz öküzdür, değişmez bir özürle....
edit: burada öküz kelimesi hayvana hakaret içermemektedir. halk dilinde kabalık ve seviyesizlik tavrı sergileyen insanlara hitap şeklidir. öküzlerden özür dileriz.
ADam öküz olmasına öküzde, bu hanım kızımız da yediği dayaktan sonra tekrar koşarak kendisini siken pardon döven ayı oğlu ayıya gider.
insan değildir. Mekan farketmez. Her yerde döven aşağılıktır.
gücü sadece kızlara yeten, aşşalık kompleksli, adininde bayası düşüğünde aşağısı yaratıktır.
öküzümsü denyodur.
eskiden şiddetin daha çok yaşandığı iddia edilir ama şimdilerde en iyi mekanlarda hatta sokaklarda bile sıkça rastlanan durumdur.
kız arkadaşını kendine körü körüne bağlamış olan erkektir.
kendine güveni tam erkektir.
kızda bundan rahatsız değildir. zira kadınlar erkekleri; erkeklerin kadınları analiz ettiği gibi analiz etmezler.
kız zaten erkeğin şiddet yanlısı olduğunu, ilişkinin ikinci gününde anlar ama araya mesafe koymaz. çünkü kendide bunu istiyordur. neden istiyordur? erkeği neyle özdeşleştiriyordur? bunlar bir muamma tabi.

bu erkek şahıs, kız şahısı kafede tokatladığında orda rahatsız olanlar büyük ihtimalle; konuyla alakası olmayan yabancılardır.
* dayak yiyen kız bu şiddet olayından o an için rahatsız olabilir ama sonra ne yapacağı pek bilinmez. belki bırakır bu ilişkiyi belki devam eder.
* dayak atan erkek şahıs belli ki gaza gelmiş. bu gazıda o kız vermiş. ama olayın sonrasında bu şahıs pişman olup kıza özür mesajı atar mı? yoksa hiç ziklemeyip hayatına devam eder mi? bilinmez.
* olaya şahit olan yabancılar iki cinstir.
1. cins erkekler: ulan taş gibi kızı tokatlıyor. biz ise abazanlıktan geberiyoz. adaletin bumu dünya diyerek sitem eder.
2. cins kadınlar: ulan benim sevgilim beni böyle dövse polise giderim. acep adam zenginmi ki? diyerek düşüncelere gark olur.

dolayısıyla aslında hiçbir şey görüldüğü gibi değildir.

biz türk erkekleri ne zaman bir bütün olup, birbirimizi savunucaz oda merak konusu.
kendimizi çok farklı bişey olarak gördüğümüz için hemcinslerimizle aramızda hep kıskançvari sorunlar olur. eğer bu farklı hissi atarsak bizden daha rahat insanlar olmaz.

yılbaşında kız taciz eden tinerciyle, kafede sevgilisini döven adamın arasındaki farkı çözdüğümüzde, işte o zaman tüm dünya senin elindedir eyy türk erkeği.
yaptığı tüm öküzlüklere rağmen hala sevilen tiptir.

vallahi şaşıyorum arkadaş ben bu işe. ulan herif dünya kadar hakaret eder, darp eder ama hala bir sevgilisi vardır, öyle veya böyle mutludur. sonra gel kadınları anlayamıyorsun diye suçlan, ayıp yahu.
o kız dışında kimseye gücü yetmeyecek zavallıdır. zavallıdır çünkü; yaratılış itibari ile kendisinden daha zayıf olan birine el kaldırıp vuruyordur. hem de bunu görsel bir şova dönüştürerek.. diyeceğim o ki; git duvara vur nasılsa o da sana karşılık veremez. ama küçülme. zaten eziksin...
bir ibrahim tatlıses hal ve hareketidir.
Bunlara "Neden?" diye sorarsanız alacağınız cevap "Haketti amk!" mimvalinde olacaktır. O yüzden kızı kurtarabilecekseniz şansınızı deneyin ama yok yemez derseniz de şansınızı zorlamayın derim.
insanlık dışı bir davranış sergileyen, boşuna nefes alan bir yaratıktır.