bugün

entry'ler (237)

recep tayyip erdoğan ın dünya lideri olması

tartışılmaz bir gerçektir.siz hala neyi tartışıyorsunuz.

plajda hanzoca yapılan hareketler

havuzdaki ve plajdaki bir çok kızın 'işte o benim evet dünyanın en güzel kızı benim' edalarında salınarak yürümeleri saçlarını sağa sola atmaları ve o garip manasız hal ve hareketler sergilemesi dişilerimizin hanzoca yaptıkları arasında olabilir, tamam soyundun kuzum ve bizde abaza bir millet olabiliriz de göz var nizam var eğriyi doğruyu ayırt edebiliyoruz o kadar incelmen kime...

zeki insanların ortak özellikleri

mimiklerini iyi kullanıyor olmaları.

bir kadın hem başı açık hem müslüman olamaz

''allahın varlığına, birliğine inanıyorum ve hz.muhammed onun kulu ve elçisidir''demesi ben müslümanım demesi için yeterlidir isterse aşurfte olsun.

kıza tükürüp tükürdüğünü yalamak

(bkz: beyin bedava) anam üret üretebildiğin kadar.

kadınların erkek cinsel organına taktığı isimler

(bkz: pipican)

akp yüzde elli alırsa ne olur

resmen g.t olmuştur.

ak partili erkeklerin çok yakışıklı olması

her ne kadar yakışıklı olmasalar da kendilerine has bir karizması ve ağırlıkları bulunmaktadır, bu özellikleri ise akpli erkekleri yüksek derecede çekici kılmaktadır, buda laik kızları delirtmekte,çıldırtmakta hatta ve hatta libidolarının tavan yapmasına neden olmaktadır, muhalif erkekleri ise kıskançlık krizlerine sevk etmekte ve nasıl başlıklar açsam nasıl entryler girsem de çamur atıp reeldeki karizmasını sanalda yerle bir etsem derdine düşürmektedir.

(bkz: uğur ışılak)
(bkz: sinan çetin)
(bkz: acun ılıcalı) ve tabi ki (bkz: recep tayyip erdoğan)

ak partili erkeklerin çok yakışıklı olması

her ne kadar yakışıklı olmasalar da kendilerine has bir karizması ve ağırlıkları bulunmaktadır, bu özellikleri ise akpli erkekleri yüksek derecede çekici kılmaktadır, buda laik kızları delirtmekte,çıldırtmakta hatta ve hatta libidolarının tavan yapmasına neden olmaktadır, muhalif erkekleri ise kıskançlık krizlerine sevk etmekte ve nasıl başlıklar açsam nasıl entryler girsem de çamur atıp reeldeki karizmasını sanalda yerle bir etsem derdine düşürmektedir.

(bkz: uğur ışılak)
(bkz: sinan çetin)
(bkz: acun ılıcalı) ve tabi ki (bkz: recep tayyip erdoğan)

14 temmuz 2011 silvan çatışması

kim bu, dünyanın ikinci kara ordusunu kullanmamıza mani... kim bu, toplasan 5-10 bin kanı bozuğun ümüğüne sıkmamıza mani, kim bu, ülkenin refahını yükselmesini istemeyen kişi...allahım bizi büyük acılar ile sınıyorsun bize de peygamber sabrını ver yarabbi...

(bkz: allah bir daha bu millete istiklal marşı yazdırmasın)

pkk nın olmadığı bir türkiye

bekle türkiyem işte o zaman yaşanılır bir hal alacaksın.

otobüs gelince yere atılan yeni yakılmış sigara

napsam bi sonraki otobüsemi binsem sorunsalını akla getirir.

yaran türk adetleri

yerde bulunan ekmeğin üç kere öpülüp başa koyarak yüksek bi yere bırakmak.

(bkz: az yapmadım)

kadınların dayak yeme sebepleri

sinir katsayısı yükseltip ''tamam sus artık'' dendiğinde susmayıp hala konuşuyor olması.

insanları diri diri yakmaya çalışan bdp liler

madımak olayıyla bir tutulmamalıdır, zira sivasta ilahi değerlere küfredenler ateşe verilmiş olup ayrıca sivas olayı tamamen provakatif güçlerce yapılmış bir katliamdır, bu ise tamamen masum çocuklar hedef alınmış sözde demokrasi ve özgürlük arayışında olduğunu söyleyen kürdümsü yaratıklardır.

oğlunun adını ata koyan laikçi aile

(bkz: ata binmek)

gece boşalıp uyanmak tekrar uyumaya devam etmek

işte ondan sonra ki uykuya uyku derim.o üzerine düşen rehavetden sonra kaldığın yerden uykuya devam etmek varmı daha tatlısı.

he bide kontrol için eline sokuyon yaa, eline gelen o ıslaklık ve nereye sürsem derken gene donuna sürer devam edersin.

chp iktidar olursa olabilecekler

millete olta dağıtılıp balık tutmayı öğretmek yerine, bizzat balık verilir, kısa süre içinde ülke ekonomik buhrana uğrar felç olur bu ülke allah korusun.

(bkz: aile sigortası)

alternatif murphy yasaları

binde bikez soğan yersin, ardın uzun süredir hoşlandığın kız sana sokulmaya çalışır.

geçmişe dönülse yapılacak ilk iş

23 yaşıma kadar bakir gezmez, ortalığın *mına kordum.