bugün

muhteşem bir nilüfer şarkısı '92 tarihli yine yeni yeniden albümünden.
Aslında her başlangıcın bir sonu olması durumudur.
sözleri aysel gürel ' e, müziği de onno tunç 'a ait, 92 çıkışlı yine yeni yeniden albümünün en vurucu şarkılarından; nilüfer'in vokal olayında hangi sularda gezindiğini gözler önüne seren, mükemmel bir çalışma.
diğer bağlamda ayrılıklar da sevdaya dahil. ben uzun sürsün istiyorum ayrılığı almasam kaç olur.

(bkz: k d v siz ne olur)
evvela girişindeki keman, kanser ettikten sonra 'o son bakıştaki dumanlı gözler' sözleriyle bünyenin ipini çeker...
sabahlara kadar dinlenesi şarkı.

yalvarırım sana
ben ağlarken
sen ne olur bakma
dayanamam inan
ellerimde bu siyah güller
hasret acı verse yine de
elveda veda.

süper ya, süper.
"ellerimde bu siyah güller..."
kırmızı gülleri karartan anlardan kalma...
dinleyiniz efenim. yak bi cigara hacı güzel gider

http://www.youtube.com/wa..._qsb2vfg&feature=fvwp
nilüfer maalesef 20 senedir bu albüm gibisini yapamamıştır henüz. *.

http://www.youtube.com/watch?v=K52gbejQf9Y&feature=relmfu

sözlerini de yazalım tam olsun.

"Sensiz bu aşka elveda
Ağlasam da yansam da
Dayanırım inan yokluğuna
Hatalara elveda

Hasret vurunca bin parça
Yalnızlığım boşlukta
Alev alev yansın
Dudaklarım öp beni son defa

Her sevda bir veda bin ceza
O son bakıştaki dumanlı gözler
Mahkum olan o son bir kaç damla
Hesap sorar sana sana

Yalvarırım sana
Ben ağlarken
Sen ne olur bakma
Dayanamam inan
Ellerimde bu siyah güller
Hasret acı verse yine de
Elveda veda"
az önce show tvde fragmanını izlediğim yeni dizinin adıdır. ister istemez anılar canlanmıştır. nilüferin aynı adı taşıyan şahane şarkısıyla güzel bi fragman olmuştur ama elbette içerik daha önemlidir.
Yakında başlayacak olan Her Sevda Bir Veda dizisi büyük ses getirecektir. Ayrıca dizi hakkında detayları http://www.hersevdabirveda.org sitesinden kontrol edebilirsiniz.
olmamış, olamamış yeni show tv dizisidir. dizinin tek olmuşu aysel gürel ve onno tunç şaheseri jenerik şarkısıdır nokta net.
"bu ne lan" dedirten ama türkiye piyasasında kış akşamı iyi iş yapabilecek olan yeni zengin kız'lı dizi. yoksa yeni bir tozludere hikayesi daha mı doğuyor?
şarkının önüne geçemeyecek dizi, çok net.
Kız gerzek oğlan atarlı bu nedir la ustasın sen usta kal demeli biri bebeye. Arnavut oğlan Melisa aslı pamuğu götürür heralde ilerleyen bölümlerde.
Zengin kız ile inşaat amelesinin nedense gerçek hayatta bir örneğine rastlayamadigimiz tarzda aşkına ev sahipliği yapan dizi. Daha bu noktada gerçekliğini yitirdiği için vasat kategorisine giremiyor benim gözümde. Aynı adamı iki kızın paylasamamasi ve kızın çocuk ne yaparsa yapsın beğenmesi, iyy varos dememesi de ayrı facia. Klisenin dibine vurmuşlar.

Ben de 25 yaşına geldim, hala anamla oturmuş dizi izliyorum.
bir nilüfer sever olarak beni tavlamaları oldukça kolaydı, şarkının hatırına birkaç kere karşısına geçip olanca sabrımla izlemeye çalıştım ama olmadı maalesef. bir şarkı bu kadar güzel ve bir dizi fragmanı bu kadar aldatıcı olabilir ancak.
Çok güzel bir nilüfer şarkısı. Dinlenesi.
Gayette dokunaklı bir parça.
nilüferden dinlenilesi harika bir şarkı ayrıca show tv de dizisi de çıkmıştır.
umutsuz akşamların 92 model nilüfer şarkısı.
Nilüfer'in iz bırakmış şarkılarından biridir.

hala dinlenilir.
Gecenin şarkısıdır.
Nilüfer in süper şarkılarından biri tabi ses sağlam olunca şahesere dönüşüyor.