bugün

shakhtar donetsk in 1989 doğumlu ermeni asıllı orta saha oyuncusu. ileride adından fazlasıyla söz ettirecek seviyede yeteneklidir.
edit: bilgi içerikli entry yi eksileyen arkadaşım, sorunun nedir?
edit 2: adam leblebi gibi gol atıyor, sıkıntınız adamın ermeni olması mı?
yetenekli bir oyuncu olduğu bu akşam oynadığı futbolla ortada olan oyuncu. tahminimce 1-2 yıl sonra avrupa da oynayacaktır.
shakhtar donetskte 10 maçta 13 gol atmış bir futbolcu.
ermenistan'ın gururu.
topçunun hası, tekniği çok iyi. buralar entry dolar.
lucescu'nun yarattığı yıldızlardan biridir.
bileklerine oldukça hakim bir ortasaha.
ermenistanın yetiştirdiği en büyük yetenek.Shaktar donetsktede başarılı ilerde büyük patlama yapabilir.
An itibariyle 17 maçta attığı 18 golle ukrayna liginin en golcü oyuncusu konumundaki ermeni forvet arkası. Şampiyonlar ligi nde de 2 golü var. Transfermarkt kendisi için 17 milyon euro değer biçmiş. Eğer shakhtar kendisini satma kararı alırsa 25 milyon euro dan aşağı bir paraya asla razı olmaz.
liverpool'un ilgilendiği ortasaha-forvet. liverpool'un tam da aradığı türden bir oyuncu. takımı bir tık öteye götürür.
liverpooluma istediğim adam,gelirse harika olacak.
25 milyon karşılığında dortmunda tranfer olmuştur. salak liverpool yönetimi bu transferi de yapamadı. bari viking erikseni alsak.
Ermenistandan bu paraya transfer olan futbolcu çıkması ilginç. Dortmund aubameyangı da aldı hücum hattı değişiyor anlaşılan.
dortmunda transfer olmuş yetenekli topçu. artık avrupa piyasasına gereken patlamayı jürgen reyizin ellerinde yapmasını ve buraların hep entry dolmasını istiyoruz.
adını ilk defa duyduğum topçu. bu kadar para nedir lan. evet.
ermeni yavşağın teki. kaybolur gider inşallah.
bizim bazı futbolcular adım x değil de xinho olsaydı şu kadar ederdim, şurda oynardım falan diyorlar ya bu adamın posterini ağzına çakacan bak bi' daha aynı lafı ediyorlar mı? ulan aminüm ermeni tarihinde profesyonel futbolcu yok neredeyse, adam ermeni olduğu halde 25 milyon euro'ya transfer oluyor.
27.5 milyon euro gibi bi bonservis bedeli karşılığı shakhtar'dan dortmund'a giden ermeni ortasaha oyuncusu. kariyeri ermenistan'ın en büyük takımı diyebileceğimiz pyunik'te başlıyor. oradan ukrayna'ya metalurh donetsk'e gidiyor. tabi luce'nin kendisini farketmemesi imkansız, dolayısıyla oradan da shakhtar'a geçiyor. önemli bir oyuncu. zamanında djorkaeff gibi mallar ermeni meselesi ayağına türkiye'ye gelmeyi bile reddederek, rezil bir şekilde spora siyaset sokuyorlardı. mkhitaryan ise önemli türk oyuncuların da bulunduğu bir takıma gitmeyi kabul ettiğine göre böyle sıkıntıları olmayan bir arkadaş diye tahmin ediyorum. umarım başarılı olur. nuri'li, ilkay'lı, mkhitaryan'lı bir orta saha kesinlikle iş yapar.
dünyada kaka' ve alvaro negredo ile beraber en sevdiğim futbolcu diyebilirim. eğer ermenistan'da değil de almanya'da doğmuş olsaydı ortalığı sikip atıyordu şu anda. yine de sikip atıyor çok değişen bir şey yok tabi.
ayrıca müthiş yetenekli bir oyuncu, hızı, tekniği, golcülüğü, kondisyonu... eksiği yok gibi bir şey. onu harcayacak bir takımda da oynamıyor. ilerleyen senelerde performansının çok daha artacağını düşünüyorum.
çok, çok yetenekli futbolcu, dortmund satmaz umarım bu adamı.
ermenistan açısından dünya futbolunda iz bırakacak ermeni futbolcudur.
bu akşam dortmund elenirse baş sorumlu olacak kişi. ulan bienvenu kaçırmadı o kadar.
ırkçı döl isrfları onun götünün kılına kurban olsundur. hepimiz ermeniyiz orospu çocukları.
edit: gurur duyuyorum bu eksilerle.
dortmund'u yakan futbolcu.
turu eliyle rakibe veren futbolcu.

aldığın paraya, giydiğin 10 numaraya yazık!