bugün

uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
"dostum niyetsiz sozlukteyiz bundan böyle. buyur gel sende. boşuna emek verme buraya, bi anda yok oluyor verdiğin emek." afişe etmek gibi olmasın ama ne iştir anlamadım. ayrıca helte nicki antisourtimes'tan da tanıdık gelmiyor değil. vazgeç gözüm böyle işlerden.
"nerede yazacağımızı sana mı soracağız?" diyeceğim yazar. gelir gelmez böyle mesajlar atma hakkını kendisinde hangi sıfatla buluyor merak ediyorum.
reklam botu.
bana mesaj atmamış olan yazar.

(bkz: ne demek şimdi)
yakın zamanda uludağ sözlük tarafından kanatların takılacağı, tahminim o ki geçiçi yazar. enteresandır bu adam anti ekşide ciddi şeyler falan yazar. yazdıkları okunur, oylanır ve saygı duyulur buna. bence bu nicki iş güzarın biri bilinçli bir şekilde almış. hayır tek kelime etmişliğimiz yok bu adamla ama öyle bir sözlüğe ''helte'' nickiyle gelip, ''bik bik bik sözlükte yazın olum'' diyecek basitlikte bir yazar da değildir.

eğer o ise şaşırtmıştır ve kendisine saygı duyduğum için de şahsımı utandırmıştır...

edit: gerekli görüşmeler yapılmıştır. kendisinin anti ekşideki helte kişisiyle alaksı yoktur. piçoskinin teki adamın nickini kullanmıştır. öptüm bay.
çekin üzerindeki sıfırları bol tutarsa anında uludağ sözlüğü satıp söylediği sözlüğe gideceğim yazar.

(bkz: scout)
aynı mesajı bana da göndermiş nesildaş ne emek verdin de yok oldu emeklerin.
lan noluyo acaba kim bu, yok yok kesin tanıyor beni ya... kopush mu lan yoksa? bekle birader geliyorum nidalarıyla niyetsizsözlük e üye olmama sebebiyet vermiş galiba bot olan ya da büyüyünce bot olmak isteyen yazar.
görüldüğü kadarıyla ve attığı kardeşli mesajıyla anlaşıldığı üzre uludağ sözlük semalarında yazar olmaya niyetsiz bir yazar(dı).

(bkz: beşinci nesil silik)
(bkz: misyoner)
(bkz: allah in rahmeti uzerinize olsun)
en kısa sure yazar kalma rekorunu kırmış yazardır.
uçurulan yazar. ***
bana da ''dostum niyetsiz sozlukteyiz bundan böyle. buyur gel sende. boşuna emek verme buraya, bi anda yok oluyor verdiğin emek. emeğine, vaktine yazık olmasın. eski yazarlarda bıraktı zaten bu yüzden yazmayı.'' diye msj atan kişilik. önce hiçbir anlam veremedim, evet sözlükte hoşuma gitmeyen şeyler var ama kimseyle kavgam gürültüm yoktur benim, beni sinir eden yazarlara özel msj bile atmam, eksiler geçerim, çok beğendiğim entrylerin yazarlarına tebrik msjı atarım ara sıra. sadece bir tane arkadaşım var sözlükten o da reelden arkadaşım. sadece eğlenmek için giriyorum sözlüğe. dedim bana neden böyle bi mesaj geldi. sonra baktım toplam 11 entrysi var ve silik. buraya girilen entryleri de görünce anladım ne olduğunu. *
(bkz: #4094797) yeminini bozmu$ fake bünye.
Bana da bla bla ya aynı mesajı atan silik bir yazar. en iyi sözlük uludağ sözlük.
(bkz: helke)
(bkz: bot)
(bkz: niyetsiz sözlük ne lan)
(bkz: niyet ettim niyetsiz sözlük reklamı yapmaya)
sanırım beni çok yetenekli gördüğünden bana 2 tane farklı mesaj atmış. *aslında fena fikir de değil bir anda hepimiz öğrendik niyetsiz sözlük diye bir yer varmış. ha ama kim buradan oraya gider, orası meçhul.
kendisi antisourtimes org fenomeni olmakla beraber, uludağ sözlüğe gelip ''bik bik sözlüğe yazar olun'' diyen andavalla alakası olmayan ultra yazardır.

sözlüğümüzün kanayan yarası olan ''başka sözlüğe çağırma'' terbiyesizliğini gerçek helte'nin yapma ihtimalli kattiyen yoktur.

anti ekşinin sevgilisi bu yazarın adının böyle elzem bir olaya karışması biz sevenlerini oldukça üzmüştür.

üzüntü ve şoktan dolayı uzun süre sessiz kalışımızın ardından söz konusu şah yazar ile gerekli görüşmeler yapılmış ve sözlüğümüzü basan andavalın yazarlar yazarı anti ekşinin gülü helte'nin olmadığını anlamışız akabinde sevinçten havalara uçmuşuzdur...