bugün

naif bir insan çok zarif....
hergün avatarına baktığım, her bakışımda ilk kez görüyormuşcasına gülümsediğim yazardır.
(bkz: ormancı)
istanbul dar geldi.
benim için istanbul bitmiştir diyen...

(bkz: allah cizirtini versin)
tükürdüğünü yalayacak olandır.
işsiz ya da issiz adam galiba...
bu akşam fenerbahçe'ye attığı golden dolayı geceyi tjikuzu'nun evinde geçirecek olan gizli özne.
(bkz: ab-ı zemzem serperim mundar bedenine)
ankara yolcusu.
tanımlanamayan varlık. iyi bişey mi kötü bişey mi çözemedim.
sayın bayana bir sorusu olan yıllar önce gittiği bir konserden çıkamayan, sabahları erkenden uyanıp serçelerin çiftleşmesini video kayıt yapan, rpg7 roketatar.
iki kaşı iki gözü olan bir kıza aşık olmuş, ama kız onu görür görmez çevrimdışı oluyormuş, toplantıya gitmem gerek deyip ekiyormuş. umutsuz vaka, ankara.
(bkz: en pasaklı yazar)
fc öküztopu'na ömür boyu sponsor olmuş büyük başkan.

hebelehubele başkan öküztopu şampiyon...
sürekli sözlüğe giriş çıkışı ile ceryanda kalma ihtimalimizi arttıran , anlatılması için bir sözlük açılası yazar. entrylerini takip edin gülmekten katılın emrine riayet edildiğinde eyleminizden pişmanlık duyamayacağınız yazar olarak da tanımlanası yazar.
zeki kayahan'ın, programında kadının birine, gecenin bi yarısı, bi yerlerde söyletip durduğu bi şey. gülmüştüm baya dinlerken. *
sanal alemden edindiğim ilk uzun süreli arkadaşımın msn smileylerinden birinin klavye kısayolu..ne günlerdi be.*
taramalı tüfek gibi gammazlayan yazarmış meğer .
dedi naber dedim iyidir dedi eee dedi dedim nee dedim iyidir dedim ne dedin dedi ne dedi kim dedim dedi kim ne dedi dedi.
böyle biri işte. *
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.