bugün

(bkz: hdp vs vileda)
Onların duruşunu sikiyim izzeti irfanını sikiyim. Bölücü terörist zihinler. Faşist şerefsizler.
sidikle abdest almaya benzeyen bir duruş. adamın meclisteki vekili askere mermi sıkan orospu çocuklarının marşlarını söylüyor, onların ipini çekiyor, sende gelmiş burda vicdanım rahat diyor. sizin vicdanınızı sikeyim ezik köpek sürüsü.
Sopa yiye yiye bir hal olmuş duruş. Evet.
yaran başlıklar.
Doksan derece çevrilmiş olan birisine göre doğrudur.
Fahişenin " namusumla para kazanıyorum ben " demesi gibidir.
hayasız dipsiz pezevenkler duruşu.
Yaprakta dik durur ama silkmek için. Her dik duranı iyi niyetli sanma.
yahudilere emreküm diyen bir dik duruştur. aponun dazsaklarını diyen bir dik duruş.
Allah belanızı dünyada da ahirettede katmerli versin daha da birşey diyemiyorum. Cehennemin en kallavi yerinde sonsuza dek yanın. Ahirette bunların hepsini hatırlayacaksınız ama kaçacak delik bulamayacaksınız. Az daha sabredin zaten göreceksiniz ahir zamandayız adiler. Siz kime kafa tuttuğunuzu bilmiyorsunuz. Kafa tuttuğunuz o canların sahibi Allah dır. Son dönemece girdik alametler birbir çıkıyoer varın siz düşünün şu kainatın sahibinin size neler yapacağını.
Her türlü ibneliği, fesatlığı , haysiyetsizliği, serefsizliği yapan Türk siyasi tarihinde emsali görülmemiş bir orospuluk sergileyen partidir. Bu orospulukla bazı kesim orospulardanda destek aldığı gerçektir. Parlementodada yaptığı bu orospulukların cezasını er geç alacaktır. Tüm bunlara rağmen hala verdiği oyu haklı görenler orospuluk çıtasını en düzeyde sergileyen kesimdir.
güncel Önemli Başlıklar