1. 1.
    bu aralar knorr reklamlarında da boy gösteren ted kolejli ayrıca sosyoloji mezunu 36 yaşındaki executive chef. güney afrika'da cordon bleu'da 4 yıl aşçılık eğitimi almış.
    3 ... eighteentillidie
  2. 2.
    fox tv'de pazar günleri öğlen saatlerinde "mutfakta buluşalım" adlı programı yapan başarılı aşçı. kendisi bir knorr şefiymiş ve knorr şefi olmak da öyle kolay bir olay değilmiş.
    3 ... protest sanayici
  3. 3.
    24kitchen kanalında şu ana kadar 1 sezon yemek programı yapan aşçı.
    3 ... lazmuteahhittipliprofesor
  4. 4.
    iyi bir aşçıdır.
    4 ... ataturkcu 20
  5. 5.
    Gabriel sponza eziginden kat kat iyi olan michelin yildizli turk asci. Kendisi ile beraber 2 dolu gun gecirdim ve bir suru yeni tarifler ogrendim. Aman tanrim kara bugday salatasi. Yeni favorim.
    7 -1 ... crossovers
  6. 6.
    Gördüğüm en yakışıklı, en çekici iranlıdır. Bir adama saçındaki aklar nasıl bu kadar yakışmaktadır?
    5 ... osteoporoz
  7. 7.
    sabaha kadar konuşsun dinlerim cidden çok çekici yok mu hazer amani gibi aşırı kültürlü, aşırı cool ve güzel yemek yapan adam hemen basalım nikahı.
    4 -1 ... yerli ve milli
  8. 8.
    hazer amani

Eskiden 24kitchen da izlerdim şimdi masterchef'te görmek süper oldu.
    insanı mest eden ses tonu ile saatlerce izleyebilirim. Yaşına rağmen aşırı bir çekiciliği var. Güney afrika'da cordon blue da çalışmış.
    Odtü'de sosyoloji okurken eğitimini yarıda bırakıp hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiş.
    Bir erkekte varolabilecek en iyi özelliklere sahip nadir erkeklerden biri.
    Ve kariyer olarak da dopdolu, yetenekli biri.
    9 -3 ... elpis in smyrna
  9. 9.
    Bu adam bana inanilmaz bilgili ve klas geliyor. Kendine ceken bir karizmasi var. En cekici iranli falan denilebilir yani.
    3 -1 ... mavipamukseker
  10. 10.
    Karizma ya. Melez işte hep güzel oluyor.

Bi de orta yaş olgunluğu ooo ooohhh, tadından yenmez bu. Bi kere verse keşke.
    4 -1 ... sutlemuz