bugün

Oyunculuğu bırakıp italyada aşçı olmuş.
alırım bir dal.
Güzel kız ama çok saf bir sureti var.
rol yapamayan kadın. hep donuk hep kasıntı.
ask-i memnudan sonra ortadan kaybolan guzel gozlu oyuncu..
arada (bkz: adını feriha koydum) var ama oda bos diziydi..
görsel
don bakışlı ve suratsızdır. ayrıca ruh üflenmiş bir karakalem çalışmasını andırmaktadır.
kendisiyle ilgili denk geldiğim bir habere katıla katıla güldüm. buyurun hep birlikte gülelim;
görsel
Dizilerde dehşet verici sevişme sahneleri bile artık reyting kazandırmıyor kendisine ve bu yüzden teklif gelmiyor.
aşkı memnu ve benim adım dan sonra yaptığı dizleri tutmayan bayan.
iticilikte bir markadır.

Hani bazı insanların bakışlarında bile bir sinsilik sezersiniz ya aynen öyle.
boyu inanılmaz kısadır. kamera açıları demek ki bu durumu bize fark ettirmemiş.
Feriha'dan beri düşüşte.
fakirlik kendisine yakışıyor.
Kendisinin modası o kadar geçmiş ki hassiktir yeni dizisi mi varmış dedirtti.
Kendisinin modası o kadar geçmemiş ki hala konuşuluyor.
sol frame de adını görünce öldü sandım.
Utanmazlar ile ilgili eleştiriler için demiş ki "özgün senaryo var da biz mi oynamıyoruz?"
Hayır bebeğim sen oynatılmıyorsun. Yaptığın en iyi iş behzat ç idi. Onda da ölüyordun hemen çok şükür.
Çok doğal bi yüzü olduğunu düşünüyorum. Kaşları kontür değil, dudakları maymun götüne benzemiyor, gözleri lens değil, burnu estetik hiç değil. Hatta öyle ki alnındaki yara izini bile kapatma gereği duymamış.

Ama sesi çok boğuk geliyor. Bi balgam atsa rahatlayacak.
Grip olduğumda sesim hazalınkine benziyor. Acaba o da mı rahatsız bilemedim. *
Beceriksiz bir oyuncu. Evet.
Aslinda sevimli tatli renkli gozlu oldukça minyon bir oyuncu ama bende cekmeyen birsey var o kizda bilemedim.
NE olmuş lan buna esrarkeş gibi bir hali var..

görsel
görsel

Güçlü bir kadın. Boğazı düğümleyen bir fotoğraf.
bu kızı bir tek ben mi beğenmiyorum acaba. konuşması olsun, hal ve hareketleri olsun hiç kibar gelmiyor bana.
(bkz: Hazal kaya nın mimikleri)

Sürekli mutsuz ve memnuniyetsiz bakıyor. Psikopat Bihter rolündeki Beren saat bile daha çok gulucukler saciyodu genç kız gibiydi bunun yanında.
boyu 1,60 değil. taş çatlasa 1,50. istiklal caddesinin arkalarında bir barda karşılaşmıştık. benim yanımdaki kız 1,55 civarındaydı. hem hazal ve hem de yanımdaki kız arkadaş topuksuz converse tarzı ayakkabılar giymişti ve hazal benim yanımdaki kızdan kısaydı. galiba 1,60'ı internete kendileri servis etmiş, mümkün değil çünkü.