içtiğim en dandik rakı. kafa yapmaz, ağırlık ve uyku verir.
vasat ama icilir.
idare eder, iyice içilmeyecek gibi değildir.
içimi çok hafif olan rakıdır. derinden sessizce gider ve sarhoş eder. *
zehir gibi tadi olan amavelakin cok sahane bir şekilde cekiciliği olan rakidir.
bazı yerlerde buna "çingene rakısı" dediklerini dayımdan ogrenmis bulundugum rakıdır.
garip bi kapağı vardır bunun, çevirirsiniz tepesindeki şey kırılır çıkar; lan bu şişe nerden açılıo die aval aval bakmaya çalışırsınız rakı gözünüze dökülür.
içimi fena olmayan, ama esaslı ortamlara gitmeyen rakıdır.
an itibariyle piyasadaki en uygun fiyatlı rakıdır. (9.9 ytl)
(bkz: burgaz yaş üzüm rakısı)
yaş üzüm rakısıyla hayran bırakan rakı.
150 cl lik versiyonunu satışa sunan rakı markası! fiyatı da 51.30 değil sadece 39.90 ytl imiş. 7-8 kişilik arkadaş ortamı ve güzel bir gece için en iyi seçenek.
Ceplerin dostu, fukara alkoliklerin tercihi rakı.
tadı çok hafif olduğu için su gibi içilen, -ertesi sabah da fena halde akşamdan kalma uyandığınız- yeni rakıdan sonraki en güzel rakı.
piyasada sahtesi bolca bulunan rakidir.

edit: dikkat edin ulan.
uygun fiyatıyla yamyam mekanların, leş alles inclusivcilerin gözdesi olmasını doğal karşılıyorum lakin piyasaya çıktığı günden beri galata kulesi gibi eli yüzü düzgün, fixi de ortalamanın hayli üzerindeki bir mekanda servis edilmesini garipsiyorum. rakipleriyle karşılaştırmaya zaten gerek yok, hafif içimi, geç gelen kafasıyla vasattır.
boykot edilmesi gereken rakidir.
tadı leş gibidir, boykot edilmese bile içilecek şey değildir.
mey içki tarafından satın alınmıştır. boykota gerek yoktur. garipoğlu ailesine ait değildir.
iğrenç bir rakıdır.
herşey dahil otellerinin vazgeçilmez içkisidir kendisi.
rakıdan başka herşeye benzeyen içkidir.şiddetle tavsiye edilmez.
yılbaşında falan ucuz yollu kutlamalar düzenlenen mekanlarda bu içkiyi görürsünüz. bi de alexia vodka vardır ki sormayın hiç.
tadı leş, içilmemesi gereken. ilk ve tek 2007 yazında içmiştim. hâlâ nasıl, piyasada kaldılar anlamıyorum. şirket, 2 kere el değiştirmiş galiba. herhalde biraz oynadılar tadıyla. şayet oynama yoksa, ucuz mekânların ve otellerin sayesinde ayakta kalmış olabilirler.
bunu içeceğine kezzap iç.