(bkz: yürü be)
takdir edilesi serzeniş. birileri bunu söylemeliydi.
(bkz: yiğit özgür esprileri üzerinden prim yapmak)
moderasyon bir şekilde yiğit özgür esprileri başlığındaki aynı girdileri temizlerse, ve ısrarla girenlere uyarı verirse - ki daha önce girilen entry den girmek formata aykırı diye biliyorum - bir şekilde çözülebilecek serzeniş.
yiğit özgür'e değil, kendi kaliteli, özgün espri üretemeyip yiğit özgür'ün esprileri üzerinden prim yapmaya çabalayan arkadaşlara dönük, yerden göğe kadar haklı isyan tümcesi, çıkış.
yap onun gibi espiriler şukela olsun. denilesi, hatta dediğim başlığa entrydir.
- yaptım olmadımı?
+ olmadı.
- demekki..
+ demekki
+ ben
- demekki sen
+ onun kadar
- onun kadar
- iyi espiri
+ yapamıyorum.
-hay azını öpeyim.
yapamıyorsun.
(bkz: suyundan da koy)
yiğit özgür'ün sözlükte reklam yaptığını iyi bilen yazar serzenişi.
sözlükte, bilmem kaç bin kişinin olduğu gerçeğini unutmuş yazar haykırışıdır. sadece sen ve ''o'' dan ibaret değildir bu sözlük . birileri beğeniyor ve artı oy veriyor ki bu espiriler şukela oluyor. akp ye de ''ulen ben oy vermedimki neden bu başa geldi'' söylenir hep, burada ki gibi. ama istatistik işte her üç kişiden biri akp ye oy veriyor ( sevdiğimden değil ha) * olur.
(bkz: başıma bişey gelmicekse yiğit özgür ü sevmiyorum)
(bkz: sözlüğü cinsel yönden zor duruma düşürmek) *
(bkz: biz onunla seks yaptık)
bi önceki evresi;

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
levent cantek başlığı açılmamış sözlükte, yiğit özgür'de yiğit özgür mizahi durumuna zapatist müdahale.
bazıları bir boka benzemediği halde şukela olan esprilere serzeniştir.
(bkz: yiğit özgür esprileri oylanmasın kampanyası)
(bkz: yiğit özgür esprileri)
(bkz: gına gelmek)
(bkz: sinirlenince çok fakir oluyosun)
hayır, yiğit özgür güzeldir hoştur, kötüdür dersek sözümüz boştur.
da;
bir ahmet yılmaz, kaan ertem, mehmet çağçağ gibi üstadların olduğu camiada, az dur dedirtmektedir insana.

ek: entry de şiir gibi olmuş ama.
(bkz: bu şiiri senin için yazdım aşkım)
komik olduğu için değil, bi skime benzemediği için sinirden gülünen osuruktan teyyare esprilerdir. espriyi espri yapan zeka kavramının kırıntısını taşımazlar.
komedi dükkanındaki "arkadaşım"
nejat uygurun "miiiiieemur",
inek şabanın "aşoleşşek" lafına anıra anıra tepine tepine gülen mizah duygusunun ırzına geçilmişinsanlara yönelik yapılan,

kokusuz osuruk kadar bile komik olamayan boktan esprilerdir.

aziz üstelin haber sunması bile daha komiktir.(vardı bi zamanlar)
(bkz: hele bir otur soluklan yiğidim)
her gün bilmem kaç kere sol frame emperyalizmi uygulayan başlığa isyan söylemi.
çok gereksizden daha çooook gereksiz bir çığlıktır.

kütüphaneye gidince her kitabı okumak veya sevmek zorunda mısın? okuma olsun bitsin!!!

pardon kütüphaneye hiç gitmişmiydin?
yerini umut sarıkaya esprilerine bırakmıştır. yoksa yiğit özgür'ün absürdlükten öte farklı bir espri anlayışı yoktur, hiç olmamıştı da. saçmalamasını becerebilen herkes yiğit özgür esprisi yapabilir.