bugün

En güzel kek türlerinden biridir. Limonluymuş, brownieymiş hepsine bin basar.
Allah rızası içim güzel yapan biri yapsa da, sözlükte dağıtsa.

Anneme diyorum kek yapacaksan havuçlu cevizli kek yap, aman diyor sende ne havuçlu cevizli kekçisin.

Kardeşim yapsana eleştireceğine ya?

Bir insan bu kadar havuçlu cevizli Keksizliğe terk edilmemeli.
Yarın yapacak olduğum kek, severim.
Biraz da tarçın atınca çok daha güzel olandır.
sevmediğim bi kek çeşidi kuşkusuz.. havuç ve portakal taneleri olan kekleri sevmem..
Hamuruna havuç rendesi ve parçalanmış ceviz eklenen, çayın yanına en çok yakışan ve ıslak kek dışında severek yediğim tek kektir.
aşka davet gibi bir şey.
Sütlü kahveyle beraber kış günlerini çok güzel geçirmemi sağlayan müthiş yiyecek.
görsel

Parfümü yapılsa, rekor satış yapacak kokuya sahiptir.

Kardeş kişisiyle beraber, bergamutlu çayla, hammm hammm hunharca yedik az evvel.
Pişman mıyız?
Yoooo!
Soğuk sütle güzel bir ikili oluşturur. Olsa da yesek.
Güzel bir sözlük kızının elinden çıkanı makbuldür.

Hayallerimiz sicak bir yuva ve havuçlu kek yapabilen ve siz o keki çok beğendiğiniz için mutlu olabilen tatlı mı tatlı bir sözlük kızıdır işte.

Ah ah. Hayaller hayaller.
Mercimek köftesinin kankisi, mayonezli bezelyeli makarnanın emmoğlu, gün tertip edilen zamanların akşamı ben tokum deme sebebi.
Tarçın dokunuşuyla mükemmel olacak kektir.
Öldüğüm vakit cenazemde dağıtılmasını vasiyet ettiğim kek.
Ceviz olmasa daha makbule geçer.
Aşığım aşık.
Soğuk sonbahar günlerinin vazgeçilmezidir. Sıcak bir çayla yanına bir film ya da kitap konulur.
tarçın da ekleyerek taçlandırabiliriz.

severek yaptığım ve yediğim tek kek.
tarçınla birlikte hastası olduğum kektir...
ıssız adamların güzel kadınları tavlamada kullandığı tatlı.
türkiye ye tatile gittiğimde bunu ya da benzerinin hazırını almıştım markasını hatırlamıyorum fakat çok beğenmiştim.

hala satılıyor mu o?

t: güzel olan kektir.
Havuçlu cevizli erkek diye okudum niye böyle anlatmış ki diye düşündüm. Bana da yazık.
annem çok güzel yapar var ya parmaklarını yersin. gece gece canım çekti iyi mi.
Havuçlu portakallı da çok güzel. Severim. Yapın da yiyelim.
bazıları bunu mükemmel beceriyor. ben yapamıyorum ya. bazen kendimi sırf bu yüzden beceriksiz gibi hissediyorum.
Issız adam olarak bilinen filmin bir kesitinde bulunmakta, kız tavlamak için kullanılan dahice bir yaklaşım ve taktikseldir.