bugün

çünkü çalışıyor olmak..

olsun, üretmek bir insan için en başarılı eylemdir..
gerekeni yapmak çünkü kahve içilmesi ve kitap okumak.
Zaman zaman basıma gelendir.
Hafta ici nerdeyse uyumaya eve geliyorum haftasonu da isim gucum oluyor bu yuzden dogru duzgun evin tadını cıkaramıyorum. Hava guzel de olsa mecbur kalmadıkca cıkmıyorum cogu zaman evde kalıp evin tadını cıkarıyorum.
(bkz: ivana sert başlık açarsa)
dışarı çıkma faaliyeti ne denli olduğunu merak ettiğim insan sorusu, dışarı çıkmayı herkes avm ye gitmek sanıyor o yüzden, he dışarı çıkacağız gezmek için derseniz başka.
haftasonumun kısaca özetidir,saygılar.
Arabayla dışarı çıkma enayiliğini yapmaktansa mantıklı olandır. Motosiklet ile trafikte bekleyen araçların arasından geçtikçe orgazm olduğum muhteşem bir günü geride bıraktım.
Bu başlığı açanın Türkçe öğretmenine Low Kick vurayım.
Daha kötüsü havanın çok güzel olması ama sen ders çalışmak zorunda olmak.
her hava güzel olunca gezmek mi gerekmek.
Yoo ben gezmek tozmak, yemek, içmek sonunda eve gelmek sıçmak, Bir de sikişmek diyorum eh şimdi de banyoya gidiyorum.

Ezik ergenler sizi haha hasiktir.
Başlıktaki hatadan daha kötü değildir.
Eminim.
Oturan boğa var senin kuracağın cümleyi sikmek istemek.
Daha kötüsü de havanın çok güzel olması Kuşadası'nda rezervasyonun olması ama her an işe çağırabilirler diye çıkamamak. .
Bugünün özetidir. Evet.
Sen cıkacak dışarı verecek 100 dolar.
Tam mangallık hava olması ama ben balkonda duvarları kemirmek..

T:yaşamak bu değil.
Sen dışarı çıkacak verecek 3000 TL.
Sen olmak çok mutsuz.
Kendim, insanlar ve insanlık için yaptığımı düşünüp, mutlu olmak, en güzeli.
biz insanoğlu saymakla bitmeyecek kadar çok günah isledik. bir kaç tanesini sayayim mi?

çok fazla uredik, doğayı katlettik, doğadaki dengelerle çok oynadık, para hirsimiz yüzünden labaratuvar larda garip garip şeyler yaptık, bitkilerin ve hayvanların genleriyle oyuncak gibi oynadık vs.

bu virüs ve daha niceleri kim bilir bizim bilmediğimiz, birilerinin çok iyi bildiği hangi halt yüzünden insanoğlunun başına sarıldı?

dünyada bilimsel etik bile kalmadı maalesef.

bu yüzden var biz evde oturmak ve bunu haketmis olmak.
Bu nasıl Türkçe amk. Evet.
0:00 0:03
Birinin sizi sevdiği gün,
Havanın mutlak güzel olduğu gündür.
çünkü bugün günlerden yasak olmak. dünde , yarın da ..