bugün

bir de sıcak demiyor musunuz! ben burada sinirden ölüyorum amk.
istanbul 19 cizre 39 derece üstelik daha sabahın 10'u bile değil.

haftaya 48 derece bekleniyor.
saat 19:40 itibariyle cizrede 36 derecedir.

sikicem ama artık yahu. bele veziyetin içine soxum. lan güneş battı mikail, ne yapıyon allasen.
sonbaharın ortası ve uzun süredir soğuk olmasına rağmen 2 gündür yaz havası gibi olandır.
sanki ben sorunlu olunca hava kapalı, sorunsuz olunca hava güneşli oluyor gibi.
kurgan tv hava durumunu sunar ....

yurt genelinde şiddetli yağış bekleniyor . beştepeden yurda yayılan
soğuk hava dalgası sebebiyle güneydoğu hariç bütün yurtta sağanak
yağış var .
yağışlar zam ve zamla karışık kazık şeklinde olacak . don tehlikesi gün boyu
mevcut . fakir vatandaşların dikkatine .

görsel
Ankara-istanbul karayolunda korkutan görüntüler. Bolu tüneli civarında yüzlerce araç mahsur kaldı. Bazı vatandaşlar yol kenarına çadır kurarak kurtarılmayı bekliyor.

https://twitter.com/aykir...?cxt=HHwWhMC53Yuphp0pAAAA
Bugun hava cok guzel, tamam bebek sahilde sikiş yapmalik.. manitayi bogaza karsi domaltip dhdjd.
bugün parçalı bulutlu sanırım.
Bulunduğunuz konum birden fazla şehre yakınsa kafa karıştırıcıdır. Bağlı olduğumuz ilçeye bakıyorum yağmur olasılığı %10. Aramızda dağların olduğu komşu şehrin ilçesine bakıyorum %43 yağmur olasılığı.

Şaka gibi, bu diğer ilçenin hava durumu daha bağlayıcı. Çünkü oradaki olasılık tutuyor genelde. Evet yine kafam karıştı.
Durum bildiriyorum. Dışarısı soğuk karlı ve yorgan altında tam da sevisilecek hava.
Kendi aleminde takılmakda şu anda çanakkale'nin hava durumu.
29 martta istanbula kar yağdığına şahit oldum her sene daha da ileri gidiyor, önümüzdeki yılda nisan ayında istanbula kar yağar.
fırtınalı
hormonlar gibi.
bugün soğuk mudur hava acaba?
13 nisan 2023 perşembe günükisi:

görsel
Şaka gibi ama bugün 39 dereceymiş. Yarın yağış varmış galiba. Daha sonra da sıcaklıklar düşüyormuş.
Mevsim normallerinin üstünde.
götkesen soğuklarına rahmet okutmaktadır.