bugün

entry'ler (234)

kadınlar evlenme teklifi eder mi

etmez. erkek şahsını kendine teklif ettirecek kıvama getirir, çabalar, sabreder ee tabi aklı varsa. salaksa eder abi. (bide kesin cirkindir.)

makine mühendisliği kazandığı için sevinen kız

yaklaşık en az 40-45 kişilik erkek ordusu içinde 1 yada 2 adet olacak bayanlardan diğeridir.
kendini yalnız hissetmesin kaynaşmaya çalışanlar olacaktır. erkek ordusu bayanın düzenli tuttuğu notları alabilmek için kendisine bolca hizmet edecektir. eğlencelidir.

işaret dili öğrenmek

4 ay önce işitme engelli bir ablanın bana adres sorarken çektiği zorluğu görüp, ona yardım edememenin vermiş olduğu eziklik ve üzüntü içinde işaret dili öğrenmeye karar veren ve 2 hafta önce de işaret dili sertifikasını almış biri olarak gururla söylüyorum ki işaret dili öğrenmek mutluluktur... lütfen sizde öğrenin iş yerlerinde, hastanelerde, yolda, marketlerde bize ihtiyacı olan işitme engelli kardeşlerimiz mutlaka olacaktır.

edit:imla

bir kadını çok mutsuz edebilecek basit şeyler

"yeni sevgilisi senden daha güzel" demek 3 çocuğuyla terk edilmiş kadın moduna sokar vesselam.

insanlar iki çeşittir

Biri kadın diğeri erkek.

sözlük kızlarını etkilemenin yolları

"Sözlükte bayan yazar avı var. Kaç Lfntn kaç kaç. "

Saçma başlıklar açmayın yeter.

sözlük yazarlarının ruh halleri

"Fatmagül'ün suçu ne?" modundayım.
Edit:imla

sevgilisini ödemeli arayan erkek

FATURASINI YATIRMAYI UNUTMUŞ , TELEFONU ARAMAYA KAPANAN ERKEK'DiR, KiM BiLiR.

şimdiki aklım olsa

o zaman verdiğim boktan kararları kesin şimdide verirdim, o konuda değişmem kesin.

x e değer verirsen ne olur

X değer'li olur. sen: göt.

abla kardeş diyalogları

abla şahsı: benim parfümü mü sıktın sen? hemde yanımda, hiç utanmadan?

lfntn: üstünde benim t-shirt'üm varken söyleme bunu, ojelerimi hep senin odanda buluyorum 2. kez sürmek için elimi attığımda kuruduğuna denk geliyorum. yazık benim yaşadığım o anki hayal kırıklığına.
saydım 3 çeşit allığın var nedense benim 1.tanecik allığım senin çantanda geziyor. küpelerimi hiç sorma, hep kayıptalar neden acaba? a bide unutmadan geçen habersiz giydiğin gömleğime yemek dökmüşsün çaktırmadan yıkar asar insan bu kadar rahatlık olmaz dimi ama.
eee ne diyordun parfümün mü konu, sen bu kadar rahat olabiliyorken, ben sen yokken yada yanında sıkmışım ne olacak? ve bi fısı çok görebilecek kadar da yüzsüzüz ?

abla şahsızlığı!: höö? şeeyy ımmm yaa tamam tamam be ne dediiik ki şimdi.

edit: yaklaşık 2-3 sene evvel aynen bizzat yaşanmıştır. eyy gidii.

hayata yön veren sözler

insanlara; kendilerini bencilliğe sevk edecek kadar büyük iyiliklerde bulunma.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

ıburamin cold şurubun endikasyonlarına ve günlük dozuna bakar mısın?

bakarım da bir sor önce müsait miyim canım benim.

her şeyi gömlek cebine tıkıştıran adam

gereksiz alışveriş fişleri ya da uzak bir akrabaya gönderilen yüklü miktar paranın dekontunu, bankamatikten alınan hesap özetini vs unuttuysa, eşi tarafından kirli sepetinin ücra köşelerinde bulunup başı ağrıyacak adamdır kesin. *

torrent kullanabilen kız

''bana film atar mısın?'' yada ''nasıl-nereden indirebilirim?'' gibi arkadaşlarını sıkıcı sorulara boğmak,uğraştırmak yerine kendi işini kendisi hallebilen abartılmaması gereken duruma istinaden, akıllı kızdır efenim.

eski sevgili unutma yolları

bir tercih meselesi olarak (bkz: unutmak için uyumak)

yalnızlık bir insan olsaydı ona söylenecekler

''göbek bağımız bir mi kesildi?'' olurdu kesin. *

gelmiş geçmiş en iyi türkçe dizeler

Sözlerimi geri alamam
Yazdığımı yeniden yazamam
Çaldığımı baştan çalamam
Bir daha geri dönemem

Akıyorsa göz yaşım kurumasın
Coşup seven gönlümse durmasın
Dost bildik anılarım çağırmasın
Bir daha geri dönemem

Hiçbir kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı
Bir umuttu yaşatan insanı
Aldım elime sazımı

Yine aşınca çayın suyu boyunu
Belki yeniden karşıma çıkacaksın
Gözgöze durup bakınca göreceğiz
Neyiz ve nerelerdeyiz
Bilemiyoruz şimdi

Bulutsuzluk Özlemi
Sözlerimi Geri Alamam

yazarların başından geçen korkunç olaylar

hala unutamadım ben onu. (#16841277)

unutmak için uyumak

hayatta en çok değer verdiğin insanlardan birini kaybedince yapman gereken tek çözümdür bazen. gözünün yaşlarla dolmasına sebep olup daha çok hatırlamaktansa yüzünü. uyuyup, zamanın geçmesiyle unutacağını düşlemek daha mantıklı gelir nedense.