bugün

galatasaray’ın 2012-2013 şampiyonlar ligi h grubu’nda oynayacağı 4. hafta maçı.

başlama saati: 21.45

#saldirgalatasaray
galatasaray'ın favori olduğu maç.
gruptan cikmak adina cok onemli olacak mac.

gitmek isteyen arkadaslar varsa katilmak istiyorum, budapeste'deyim trene atlar gelirim. yardimci olanlarin cluj'daki biralari shawarma'lari benden.
sen istiyor duj verecek 100 dolar daha.
cimbom'un iyi skorla dönmesi muhtemel maçı.
galatasaray'ın kaybedeceği maç. tahminim 2-1.
galatasarayın kazanması halinde gruptan çıkacağına yüzde 85 inanacağım maç. abi gözünüzü seveyim tek maç 3 puan. ardından manchester maçı 8 sene önce ki fenerin 3-0 yendiği maça dönüşebilir. son maç braga deplasmanından 1 puan bile yeterli olabilir. olmayacak şeyler değil. ama dediğim gibi önemli olan bu maç. çok önemli çok.
zevkli ve oldukça enteresan bir maç olmuştur. emek veren bütün futbolculara teşekkür etmek lazım.
D-Smart'ın yayınlayacağı ve doğal olarak benim de gıcık olacağım durumdur. Neden bütün maçları ulusal kanallara vermezsiniz yahu..
galatasaray için sezonun en önemli maçı. eğer kazanırsak üzerimizde ki stresi atar kalan 2 maçta gruptan çıkmak için bir hayli iddialı olabiliriz. haydi çocuklar.
temsilcimizin şampiyonlar ligi maçıdır.

türk takımının deplasman maçı. lakin şerefsizler yüzünden o bile seyircinin elinden alınmıştır.
ne olursa olsun yenmemiz gerek mactir..bu maci yenin gerisi zaten gelcek..90 dk 1 gol atin ustune yatin ama 3 puani almadan gelmeyin !!
daha grupta ki 2. maçlardan sonra galatasarayın şansı yok galatasaray öldü bitti nidaları atanların galatasaray bu gruptan çıkabilir çıkıyor çıktı çıkacak vay amk çıktı ya la demeye başlayacağı maç.
evet umutluyum, inanarak yazıyorum lan umutsuz olanın amk #saldirgalatasaray
canım takımım cim bom bomun bu sefer daha istikrarlı oynayıp lehine çevireceği maçtır.
4-6 gol aralığında bitmesi muhtemel olan karşılaşmadır.
defans nanay Türkiye ligi için yeterli olan hücum hattı avrupa için yeterli değil, galatasaray henüz daha eski günlerindeki avrupai havasından canaydın-polat döneminde uzaklaştı, eğer Galatasaray derin yönetimi nerede hata yaptığını anlar, istikrarlı bir yönetim ve süreç oluşturamazsa Galatasaray da bir zamanlar avrupa isim yapan göteborg, hamburg, aston willa, dinamo kiev, steau bükreş, monaco, anderlecht, ajax, benfica gibi mazisini mumla arayan nostaljik bir takım olma yoluna girebilir.
deplasmanlarda iyi oynayan ve sonuca gidebilen galatasarayın kazanmasını umduğumuz çok kritik maç.
Sampiyonlar liginde bir turk takiminin dustugu en kolay grupta, 3 mac sonunda sadece 1 puan alan galatasaray in artik bi zahmet bu kaliteli kadrosuyla sahadan 3 puanla ayrilmasini bekledigimiz karsilasma.

Not: grup kuralari cekildiginde her galatasarayli grubun ne kadar kolay oldugunu soylemis ve gruptan 1. cikmanin hesabini yapiyordu. galatasaray in bu mactan galibiyet alamamasi ve durumunun gruptan cikamamaya dogru ilerlemesi durumunda lutfen hicbir galatasarayli "olum bizim grup aslinda o kadarda kolay degil lan" havasina girmesin.
bu seneki oynayacağımız en önemli maç. kazanırsak herşey yeniden başlar. kaybedersek oturur fener maçını bekleriz artık.

nedense belediye maçından sonra terim takımı daha kontrollü oynatacak bu sefer biz gidip kontradan tıkılayacağız gibi geliyor bana.

allah yardımcınız olsun.
galatasarayın bu sezon şampiyonlar ligindeki ilk galibeyetini alacağı maç olacaktır, ya istiklal ya ölüm diyerek bu maç handikaplı cimbomun olacak.
%100 galatasaray'ın galip geleceği maç olup, şeytanın bacağı kırılmaktan da beter edilecektir.
Havayı yakalayan galatasaray, şeytanın bacağını kırmakla kalmayıp bu bacağı gerekli yerlere monte ederek dönecektir.
bizanslıları güle oynaya evlerine uğurlayacağımız maç.
kolay falan geçmeyecek karşılaşmadır! burası uefa avrupa ligi değil, salaklığa lüzum yok.

isteyen açıp manchester united'ın cluj deplasmanında ve braga'nın kendi evinde nasıl zorlandığını, cluj'un nasıl kontraya çıktığını, braga'nın 2-0 mağlup olduğunu ve manchester united'ın güç bela 2-1 ile kurtardığını izleyebilir.

ha galatasaray evet daha güçlüdür, evet kazanmalıdır, kazanmak için tüm gücüyle saldıracaktır. ama kolay geçecek bir karşılaşma asla değildir...
cluj tehlikeli bir takım. galatasaray ın mutlak 3 puana ihtiyacı varken, onların 1 puana çılgın atacağı maç. gs ciddi ve disiplinli oynarsa bu takımı yenecektir. ilk yarı mutlak gol bulmak lazım yoksa stres başlar. gs'yı destekliyorum.