bugün

anime kahramanı sandığım yazardır. hasseeki-san. * hoş gelmiş..
ilgiyle takip edildiğim hissi uyandıran mizah anlayışını sevdiğim yazardır.

edit: bu entryi bir kez yazmak yeterli bence.
ha siktir demeye korkmuş yazar.
şahsıma sarışın dümdüz saçlı olmama rağmen, siyah kıvırcık saçlı ve kırmızı oje süren yazar diye hoş olmayan iddialarla yaklaşan ve sonra başlıkaltımda yazdıklarını silerek, sonrasında kendi kendime gördüğümü iddia eden yazar. başımın belası mısın tatlı yazan bela mısın göreceğiz yazarı. nick altımın yeni musallat yazarı. gıcık hafiften.
or than şeklinde devamı getirilebilcek olan nick.
nesildaşımdır hoş gelmiştir.
ingilizce telaffuzundan çakmadığını nickiyle göstermiş yazar.

dostum hasiktir demeye çalışmışsın, hadi baştaki "hez"i has diye okusak, yine hassiğkder diye okunuyor bu.

seek yerine, sick'i kullansan daha iyi olurmuş diyorum kendisine.tam olarak tir diye okunan bir ingilizce kelime de gelmedi lan aklıma, neyse.

edit:hemen de eksilermiş.

(bkz: hanimiş benim sekizinci neslim)

yine yeniden bir edit:oo, nick altımı teşrif etmiş yazardır.benim içim fesat değil, kendisinin öyle efendim.hasseekthere diye bir kelime olsaydı ingilizcede, bir yerlerden duyardık mutlaka.
tezgah açmış bekleyen yazardır. *
has seek there, dil bilgisi yönünden hatalıdır. Doğrusu;

"Has sought there" olmalıdır.

Yok efendim ben küfür ima ettim diyorsan da, delikanlı gibi "hasiktir" yaz ya da...
Ona bir harf öğreteni 40 yerinden bıçaklayabilecek potansiyele sahip yazar deyip, çelik yeleğimi giyip, hızla olay mahallinden uzaklaşıyorum.
idrak - muhakeme yeteneği gelişmemiş bir yazar. olayları ve kavramları analiz etmeden direkt cevap verme - laf sokma hevesinde biri.
(bkz: #16767117) entry ile güldürmüş yazar.
Güldürürken düşündürememiştir.
çaylaklıkla bağlantısı olduğunu düşündüğüm kelime. *

düzenleme: canlandırma.
(#18585273) neyin kafasını yaşadığı anlaşılmayan kişi. bundan daha mantıksız olunabilir miydi ki?
avatarinda tatli bir supriz bulunmaktadir.*
nickiyle beni güldüren yazardır.
(#18663850)

kahin ahtapot paul yanında halt etmiştir bu yazarımızın. *
avatarını değiştirmesi gereken yazar, insanın zoruna gidiyor.
hoş bulmuşlar efenim. sekizinci nesil yazar *
(#18835935) ozrunu kabul etmedigim yazar. hih.
(#18867260) aynı duygu ve düşünceleri sözlüğe ard arda nakşettiğimiz swh tam ben nerede oturuyorsun diyecekken onun yazması ile şaşırtan renkdaç nesildaş. renkli kişilik.
Sahalara geri dönmüş bir futbolcu gibidir. iyi yazmaları olsun diyerekten sahneye davet ediyoruz.
güncel Önemli Başlıklar