bugün

on birinci nesil samimiyetsiz troll.
duyar kasmada master yapmış yeni 11. nesil yazar. ulan ben de ciddi sanmıştım, duyarlanmıştım. yazık.
nedense profil fotoğrafını her gördüğümde gülümsediğim yazar. çok komik de değil ama piyanist filminin samimi gelmemesinden ötürü galiba. güzel duyar kasan bir yazar kendisi ama bir haftadır falan yazmıyor. devam etsin efendim.
adrien brody profil fotoğrafıyla ve entry yazarkenki tasvirleriyle her şeye duyar kastırabilecek nitelikte 11. nesil iyi yazar.

kalemine kuvvet, mizahına sağlık *

not: ilk okuduğumda, yazdıklarını gerçek sanan, neyse tek ben değilmişim *
Bugün ilk defa denk geldim, güzel yazıyor. Hoşgelmiş, hayırlı işler.
nedense baya bi sevdiğim yazardır. yazdıklarında beni etkileyen ince bir mizah var gibi. burda pek kişiye yazmam bak bunları nihat. bir de kendisi pp'sini de yazarlığın boyunca değişirmezse sevinirim. acayip komiğime gidiyor lan. swh
eğleşmeyin,
diyerek yaş konusunda yaşa basan yazarları uyarayım.
bakın sonra sonra madara olursunuz.

not: ironi ile gerçek arasındaki farkı görmeyenlerin başlık açması yasaklansın.
derdimi kendi derdi gibi sahiplenen ulu yazar. var olsun. severim kendisini. övkelendirmeyin efendim.

bu kadar nickaltıyı șimdiye kadar sadece kama tarkan kagan'a girdim sanırım. geçmiş de olabilir sayısı.
her üç enrtysinden ikisinde 62 yaşında ve 3 çocuk babası olduğunu belirten yazar. Hoş bir yazım dili var zaman zaman beni güldürüyor.
mesajını çok açık ve net vermiştir.Kendisine çok Hassas davranmalıyız.
Hassas bir abimizdir, ama kesinlikle top değildir. 62 yaşında 3 çocuk babasıdır ama bu onun kimseyi yalayamayacağı anlamına gelmez. Sözlüğü toparlama, kavgaları önleme ve darılanları barıştırma görevi güder. 62 yaşında 1 hanımı ve 3 çocuğu vardır. Övkelenmekten hoşlanmaz, lütfen onu övkelendirecek davranışlarda bulunmayın zirâ övkelenince hassas yapısı ziyadesiyle hassaslaşıyor, sonra ortamlarda vay efendim Nihat yumuşakmış diyorlar. Bu arada kendisi 62 yaşında ve 3 çocuğu var.
Arkadaşlar nihat abi top olmadığını. 62 yaşında ve 3 çocuk sahibi olduğunu iletti. Hakında ki dedikodulara da çok üzüldüğünü söyledi . Lütfen dikkat edelim !
beni neden takip ettiğini bilmediğim yazar. ama galiba sözlüğün formatına yakışan tek adam diyebilirim. umarım 62 yaşındasındır dede. seviyorum seni.
hep 62 yaşında, hoş bir yazar.
Ne guzel seysin hep yasin 62. Gel yanima sar beni bugun var yarin iki.
Ne güzel şeysin sen, hep yaşın 62 yazarı.
acaba gay olabilir mi diye düşünmedim değil.
Yokluğunda açıp açıp entrylerini okuduğum, herseferinde ilk kez okuyormuş gibi güldüğüm yazar.

62 yaşındayım ama şöyle yalarım, böyle yutarım diyormuş ortamlarda. istanbul’a yolu düşerse sözüm olsun Aksaray’a götüreceğim kendisini. *
Çok güzel okutuyor. Hassasss bende abbasss memnun oldum. Zat ı muhteremleri dikkat çekiyor efendim. iyi yazmalar. Temiz türkçe kullanan muhterem bir yazar.
saygıdeğer büyüğümüze hürmetler.
kendi başlığıma yazmak saçma bir şey. ama çok şükür yaşım gereği tutarsızlığın da istikrarsızlığın da insan için olduğunu öğrendim. hadi kibirden arınıp doğruyu söyleyeyim; hayat öğretti.

"nihat, tam 18 ay 17 gündür bu sözlüktesin neden şimdi? niye tam da bugün kendi nickaltına yazıyorsun? nihat sen ne denli dev bir topsun?"

dediğinizi duyar gibiyim. canınız sağ olsun. bugün yazmamın nedeni, hakkımda yazılanlara daha fazla kayıtsız kalamamam. maamamamammm.

kimimiz olduğu gibi burada. su gibi. kimimiz hayatın çetrefilinden, meşakkatinden yılmış , kendince bir kıyafete girip arz-ı endam etmekte. her türlüsüne saygım sonsuz.

ben de kendimce bir şeyler paylaşmağa gelmiştim ki, beklentilerimden daha fazlasıyla karşılaşma şerefine mazhar oldum.

ne güzel şeyler yazmışsınız. hak etmediğim kadar güzel, erişemeyeceğim kadar yüksekte bir yere koymuşsunuz fakir bünyemi. mahcubiyetimi tarif etmemin imkanı yok. özetle, hepinize sonsuz minnetlerimi, hürmetlerimi, selamlarımı arz ediyorum.

not: arkadaşım top değilim ya! 62 yaşındayız diye kimseyi yalayamayız diye bir şey yok. laf çıkarıyorsunuz ondan sonra ben uğraşıyorum. bak yukarda ne güzel tatlı tatlı yazmışım beni ne hale getirdiniz. top değilim! hassasım sadece.
hassastır.
Kendisini tanımıyorum o yüzden bir görüş belirtmeyecegim.
62 yaşında olduğunu yazmış.
Şimdi daha 60 olmamış kafa koparanus'a "dede" diyorsunuz, nihat bey'e "abi" diyorsunuz.
Kafakoparanus dedeyse 62 yaşındaki nihat bey ne oluyor?

Bu yüzden bu meseleye modereyşın bir el atmalı ve kime abi, kime abla, kime amca, kime teyze, kime dede ve nine denilmesi gerektiğini gelişmeler butonu vasıtasıyla deklare etmeli.

Yani ben de bileyim 50 yaşındaki titanik'e amca mı diyeceğim, abla mı diyeceğim, ibiş mi diyeceğim?
kafam karışıyor bu şekilde...
son raddede hassas ve naif bir beyefendidir. üstadım, gözlerimi sizin entryleriniz arasında gezdirdikçe kendime celalleniyorum. ben neden nihat bey kadar narin bir insan olamıyorum? ben neden elektrikli testereyle kesilmiş meşe odunu gibi davranıyorum? ben insanlarla sizin kadar huşu içinde hemhal olamıyorum. dört yıldır buradayım, hâlâ müstesna bir yazar sayılmam. sizin seviyenize gelebilmek için entari girmek suretiyle idmanlara devam ediyorum. size bir yandan kırgınım, siz benim kendimi kötü hissetmemin müsebbibisiniz. bir yandan da teşekkür ediyorum, sizin kadar saygıdeğer bir insan tanıyıp kendi kusurlarımı görebildim. saygılarımla efendim.

zito!
62 yaşındaymış.

görsel