bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    on birinci nesil çaylak. hoş gelmiş.
    4 -1 ... true
  2. 2.
    duyar kasmada master yapmış yeni 11. nesil yazar. ulan ben de ciddi sanmıştım, duyarlanmıştım. yazık.
    4 ... asyali praetor
  3. 3.
    nedense profil fotoğrafını her gördüğümde gülümsediğim yazar. çok komik de değil ama piyanist filminin samimi gelmemesinden ötürü galiba. güzel duyar kasan bir yazar kendisi ama bir haftadır falan yazmıyor. devam etsin efendim.
    3 -1 ... asyali praetor
  4. 4.
    adrien brody profil fotoğrafıyla ve entry yazarkenki tasvirleriyle her şeye duyar kastırabilecek nitelikte 11. nesil iyi yazar.

kalemine kuvvet, mizahına sağlık *

not: ilk okuduğumda, yazdıklarını gerçek sanan, neyse tek ben değilmişim *
    11 ... passenger in flames
  5. 5.
    Bugün ilk defa denk geldim, güzel yazıyor. Hoşgelmiş, hayırlı işler.
    3 ... alkolik oldum
  6. 6.
    Ne yalan söyleyeyim başlığı görünce içimde büyük umutlar yeşerdi ve adeta bir ceylan gibi sekerek başlığa geldim, başlıkta gördüklerim beni ziyadesiyle üzdüler adeta kahroldum... yok nihat çok hassasmış, yok topmuş, yok kafam girsinmiş...

Lütfen bu tarz giriler girerken diğerlerinide düşününüz bizim gibi nihat a inanan ve sözüne güvenen insanlar olduğunu unutmayınız.

Not: nihat ı ve entrylerini hiç unutamadım.

T: gerçekten kaliteli yazıyor yani az buz değil bayağı kaliteli. Ara sıra bazı cümlelerde tekrara düşmese iyi olur, yeni bir yazar mı bilmiyorum belki bir efsanenin geri dönmüş halidir.

11. Nesil yazardır.

Yüce konsülün onayıyla.
    3 ... id est
  7. 7.
    nedense baya bi sevdiğim yazardır. yazdıklarında beni etkileyen ince bir mizah var gibi. burda pek kişiye yazmam bak bunları nihat. bir de kendisi pp'sini de yazarlığın boyunca değişirmezse sevinirim. acayip komiğime gidiyor lan. swh
    4 ... asyali praetor
  8. 8.
    ne kadar da tatli bir o kadar farkli.

kendisini bir hafta once bir nik altinda duygusal patlamalar yasarken gormustum.

genşler adami uzmeyin.
    övkelendirmeyin "övke" kötü bir sey.

nihat abi övke diyorsa övkedir.
    3 ... siyah kirmizi
  9. 9.
    eğleşmeyin,
    diyerek yaş konusunda yaşa basan yazarları uyarayım.
    bakın sonra sonra madara olursunuz.

not: ironi ile gerçek arasındaki farkı görmeyenlerin başlık açması yasaklansın.
    2 -3 ... eratosthenes
  10. 10.
    derdimi kendi derdi gibi sahiplenen ulu yazar. var olsun. severim kendisini. övkelendirmeyin efendim.

bu kadar nickaltıyı șimdiye kadar sadece kama tarkan kagan'a girdim sanırım. geçmiş de olabilir sayısı.
    5 ... asyali praetor
kapat