bugün

Sözlük içi gerginlik çıkınca arabuluculuk yapan abi. Her bir kavga dövüş esnasında çıkıp tamam kesin üzülüyorum deyip telkin etmeye çalışır yazarları. Hır gür sevmeyen bir yazarımız kendisi.
Kendisiyle fasıl eşliğinde rakı muhabbeti yapmak istediğim gönül insanı ve sohbet adamı.
ellerinden öptüğüm, üslubunun inceliğine, entrylerine bayıldığım değerli büyüğüm. saygılar efendim...
Okunması keyif veren yazıları var. Gerçekten farklı bir üslubu var. mevzulara inceden dokundurması tebessüm ettiriyor. 50 yaş üstü bir profil çiziyor ama bu kadar yaşlı olduğunu düşünmüyorum.
Şu 62 yaşındayım lafını da bırakırsa süper olacak. Çünkü 62'nin yarısı 31 ediyor. Çift kat cenabet herif ahahah.
Müthiş derecede beyefendi ve kaliteli yazar.
Kendisinden çok istirham ediyorum daha çok yazsın, umarım nacizane dileğime kırılmaz, zat-ı'alimi mesud ve müreffeh eyler.
çok acayip bir kelime haznesi var hayran olduğum bir de en itici bir durumu bile süsleyip nasıl da böyle yontuyor iyi taraflarını ortaya çıkarıyor şaşırtıcı.
gizli gizli aleyna tilki dinleyen yazar.
hayranlık duyduğum büyük yazar.
öğütlerini harfiyen uygulamak için büyük puntolarla okuyorum.
bi konuda karar veremezsem hassas nihat abi olsa ne düşünürdü, ne söylerdi, ne yapardı diye düşünüp çözüme ulaşıyorum hemencecik.
elalemin 62 yasindaki dedeleri zemzem içer bizim dedemiz viski içip yalama derdinde
dilin zeval görmesin nihat emmiiii.
the lord of yalama.
seninle bu bitirim aleminde çok eğlenirler yazarı.

tikin varsa bittin nihat!
görsel
Zeki müren gibi bir karakter. Güzel bir tat *

Edit : iyi ki bi maşallah dedik lan.!
nickini solda görünce sağlığına bir şey oldu sandım abicimin. allah muhafaza uyurken takma dişini yuttu, nefessiz kalıp hakkın rahmetine erdi sandım.
havalar soğudu romatizmasından dizlerinin ağrısı arttı sandım.

oysaki sadece nick altında yad ediliyormuş.
allah ömrüne ömür katsın diye dua ettiğimiz büyüğümüzdür kendisi.
Yaşlı mı değil mi bilmiyorum ama çok seviyeli bir yazar. Yazıları da hoş. Hep yazsın.
Her ne kadar yaşlı olduğunu düşünmesem de kullandığı bülent ersoy aksanıyla etkiliyor. Yazıları güzel doğrusu.
Hesabını sildiğini üzüntüyle farketmiş bulunmaktayım. Ah be abi, ne güzel okuyorduk seni.

Bir adet silik, yolu bahtı açık olsun.
gerçekten hassasmış demek ki.
Bir yıldız kaydı gitti aramızdan.
11. Nesil silik...
Noldu be nihat abi?
Neden yaptın bunu?
Ne güzel insandın sen. Evet belki kılıbık biriydin, yengeden korkuyordun ama hangimiz korkmuyoruz ki...
Hassas nihat'ın da gidişi ile uludağ sözlüğü bitirmeye ant içmiş şerefsiz troller bir zafer daha kazandı.
Burası biraz daha kötü bir hal aldı.
Uludağ sözlük kaliteli naif yazarlarını kaçırmaya devam ediyor.

Neyse.
Üzdün be nihat abi.
Ama canın sağolsun.
Bu satırları okuyorsan selam ederim.
Seni seviyoruz.
Allaha emanet ol. Mutlu yaşa.
Hassas nihat sevdiğimiz bir abimizdi. Janti adamdı, adabı, formatı çok iyi bilirdi.
Dil altı haplarını unutmamasını dilediğim sözlüğün en naif yazarıydı. Gidişi üzdü gerçekten.
62’lik koca çınardı hassas nihat abimiz.
Ruhu emekliliğini istemiş sanırım.
Bırakıp gitmiş bu mecraları.
Güzel kelamlı adamdı.
Sayın abim güzel insan, vedalaşmadan mı gittin?

Edit:(#40353741) veda mesajın buymuş sayın abim simdi gördüm. Ne diyelim, Yolun açık olsun. Sağlıcakla esenlikle ve selametle kal. Biz de seni sevdik sayın abicim. Hoşçakal, Güle güle git güzel insan..