bugün

Hala çaylak olan yazar o olmayınca boş gibi sanki buralar.
Yokluğu farkedilen rekortmen.
Yazılarından ahlaklı ve terbiyeli birisi olduğu belli olan yazardır. Vatan severdir.
5 günlük tatilin ardından aranıza dönmüş yazarımsıdır. bazılarının hevesi kursağında kalmış olabilir tabi 30 gün beklerken 5 günde neymiş diye, saygılarımla.
Aramıza dönmüş Sözlüğün pacemakerı.

Kaldığı yerden kararlı huzurlu sükunetiyle devam edecektir.

Sözlükte geçirdiği vakit kadar kendine de zaman ayırmasını, hayallerini gerçekleştirmek için kendine şans tanımasını hatırlatıp keyifli seyirler diliyorum.
Az önce mesaj kurusunu ziyaret eden yazar. Bu duyarlılığı için kutluyoruz.

--spoiler--
yine ah vahlar, yine allah birdaha göstermesinler. günlük üzülmeler, günlük tedbirler. ama sorunların kaynağını göremeyen cahillikler.. adana'nın aladağ ilçesinde kız öğrenci yurdunda çıkan yangında 15 canımız ciğerimiz kız kardeşimiz vefat etmiştir. yaralılara acil şifalar, vefat edenlere allah'tan rahmet sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

yağmur gözyaşına karıştı bu sabah..
eyvah nejdet gitti.. medeni karpuz gitti.. iri hikmet gitti.. vedat gitti.. rendroy gitti.. karpuzcu şeyhmus gitti.. erdal tosun gitti..
hayatımızın neşeyle doldurduğumuz yanına katkısı büyük, ruhu şad olsun, huzurla uyusun..

saygılarımla...
--spoiler--
Bıraktığım gibi devam eden yazar, yine önemli gün ve haftaları kutlayan, kötü günlerde de mesaj atan yazar.
Mesaj kutumu bi sen renklendirdin allah razı olsun yazarı.*
Ben de bu tip mesajlar sadece bana geliyor sanıyordum. Adam meğersem sözlükte toplu mesaj atıyormuş lan. Böyle bir özellik var mı gençler?

Aynı zamanda zirve düzenleyen bir yazar ama katılmamıştık tabi. Bir daha yaparsa katılacağız.
beni unuttuğunu sanıyordum. ben de onu unutmuştum. lakin bugün mesaj kutumda şu spam mesajlarından birini görmemle yıkılmam bir oldu. yapma demiyorum ama benim yokmuş farzet!
tam bir showman.
Haşin erkek olAcam diye güzelim türkçenin afedersiniz amına koydu. Hsmt krdş npyrsn.
ülkece son günlerimiz gayet sakin geçtiği için toplu mesaj atmayan yazar.

belki de şu anda yeni yıl mesajını tasarlıyordur.

şimdiden söylüyorum; abicim bana herkese attığın mesajı atma, benimki değişik olsun
Herkese birden nasıl mesaj atabiliyor merak ediyor insan.

Sosyal ve toplumsal olaylara oldukça ilgili bir yazardır.
yeni yıl sebebiyle bu akşam mesaj kutularınıza uğrayacak yazardır. saygılarımla.
Yılbaşımı kutlamış yazar. Senin de yılbaşın kutlu olsun. Adamsın adam!!
ben de diyorum bir mesaj eksikliği var ama ne? neee?
özel günleri unutmayan yazar.
duyarlı emektar.
değerli yazar,

kalıplaşmış cümlelerin dışına çıkarak klasikleşmiş olan '' nice mutlu yıllar '' cümlesini kullanmak istemiyorum bu seferlik. çünkü, değişen bir şey yok. günler,insanlar, yalanlar, kandırılanlar ve sahte kahkahalar hep aynı kalacak. bu gece 365 sayfalık kitabın ilk boş sayfasını hep birlikte, sevdiklerimizle yazmaya başlayacağız.

temennim;

gerçek güzelliklerin yakanızı bırakmayacağı, güzel sohbetlerinizin benden ayrılmayacağı, gerçek sevgi ve saygıyla yoğurulacağınız, her sabah aynaya baktığınızda yine mi güzeliz, yine mi çiçek diyeceğiniz, bütün puştları ve puştlukları geride bırakacağımız güzel bir yıl diliyorum sizlere....

saygı ve sevgiyle karışık hasmet ibriktaroglu...

Puştları.. ? puştlukları..? buraya kadar kendimi fevkalade yazılmış edebi bir eseri okuyor gibi hissettim. Ama olsun yine de güzel yazmış. severiz kendisini yazarıdır. Hatırlaması yeterli.
kendisine bu mesajından dolayı bir teşekkürü borç bilirim.

--spoiler--
değerli yazar,

kalıplaşmış cümlelerin dışına çıkarak klasikleşmiş olan '' nice mutlu yıllar '' cümlesini kullanmak istemiyorum bu seferlik. çünkü, değişen bir şey yok. günler,insanlar, yalanlar, kandırılanlar ve sahte kahkahalar hep aynı kalacak. bu gece 365 sayfalık kitabın ilk boş sayfasını hep birlikte, sevdiklerimizle yazmaya başlayacağız.

temennim;

gerçek güzelliklerin yakanızı bırakmayacağı, güzel sohbetlerinizin benden ayrılmayacağı, gerçek sevgi ve saygıyla yoğurulacağınız, her sabah aynaya baktığınızda yine mi güzeliz, yine mi çiçek diyeceğiniz, bütün puştları ve puştlukları geride bırakacağımız güzel bir yıl diliyorum sizlere....

saygı ve sevgiyle karışık hasmet ibriktaroglu...

https://www.youtube.com/watch?v=yamus8xs-rw +uludağ sözlük video ya eklensin
--spoiler--
genelde attığı mesajları okumuyordum bu sefer okuyayım dedim gerçekten doğru yazmış bu sefer benden bir adet tebrik aldı. bu arada "yoğurulacağınız" demişsin de onun doğrusu "yoğrulacağınız" galiba sayın yazar...

bu arada puştluk nedir ya bastım kahkahayı *
Gelen kutuma uğramadığı için teessüf ettiğim kaliteli yazar.

Edit: anlık geri dönüş. Çok teşekkürler sayın yazar.
son sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun bükücü.
en degerli yazarlardan biridir.
her ozel gunlerde mutlaka mesaj atar..
saygilar..m
Kötü geçen bir yılın sonunda bir nebze de olsa tebessüm etmeme vesile olmuş yazardır. Sen var ol ibriktaroğlu, senin gibilerini gördükçe ülke adına umudum artıyor.
Yeni yılının attığı mesaj kadar güzel geçmesini temenni ettiğim yazar, sağolsun varolsun.