bugün

sadri alışık' ın 1966 yılında '' ah güzel istanbul '' adlı filmde rol aldığı karakterin adı.
korsan cd'cidir. tüm türk film tarihini biliyor efendim.
an itibariyle sözlük ahalisinin arasına karışmış bir ademoğlu olaraktan, herkese sevgi ve saygıyla karışık selamlarını sunar. bu parçada tüm ulu sözlük yazarlarına armağan olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=jb2c63hpJrs
sinefil bir yazar sanırım.
seviyeli yazar. tanışmadığımız halde bayramımı kutlamıştır, teşekkür ediyorum. ama sözlükte ateistlerin de olduğunu unutmamalı, herkesin bayramını kutlamamalı. sekizinci nesiller arasından çıkan nadir, nadide yazarlardan olacak gibi gözüküyor.
edit: buna bile eksi veren(ler) var. ne diyeyim ulan ne diyeyim?
bayramımı kutladığı için teşekkür ettiğim yazar..

--spoiler--
senin de bayramın kutlu olsun sevdiklerinle beraber nice sağlıklı bayramlara..iyi ki varsın bayram..
--spoiler--
bayramımı kutlayan kibar yazar sağolsun..
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
kutlangaç yazar.

mutlu etti. * *
özelden yeni yıl tebrik mesajı atınca seçimlerde oy mu isteyecek diye kıllandığım yazar.
seri kopyala yapıştır olsa da tüşekkür ettim iyi niyetli insan.
kendisine güzel laflar hazırladığım insan.

teşekkür ettim, saygıyla selamladım.
sadri alışık ın müthiş oyunculuğu ile hayat verdiği karakter. ah güzel istanbul filminin açılış sekansını herkesin izlemesi lazım hatta filmi herkesin izlemesi lazım.
yılbaşı için gönderdiği kutlama mesajına müteakip teşekkür edilesi yazar.

saygı ve sevgi ile efendim bilmukabele.
yeni yılımı kutlayan kibar ve düşünceli yazar. sağolsun.
(bkz: sevgi pıtırcığı)
Düsünmüs mesaj yollamis özelden, dilemis olduklarini kendisi icinde diliyorum. yeni yilini kutlar seninle bu kalbin kadar temiz sayfada bi dk karistirdim o baska biseydi.
yeni yılımı kutlamış yazar. teşekkür ediyorum kendisine.

eyvallah panpa senin de yeni yılın kutlu olsun.
adam kibar beyler. eyvallah.
(#13865341) adamım gönlümü 2 kere fethettin.
yeni yılımı kutlayan kibar yazar.kendisine teşekkür eder, çok eğlenceli bir yıl geçirmesini dilerim.
kandilimi kutlayan düşünceli yazar...
Seviyeli bilinçli bir yazar arkadaşımız. Kandil vesilesiyle tanıştık.
seninki de müb. olsun haşmet kardeş.
kandil mesajımı yollamış yazar. teşekkür ediyorum kendisine.
akrabamın bile yazmadığı kandil mesajını yazmış teşekkürler sizin de okuyan herkesin kandili mübarek olsun.