bugün

sıradan gariban bir 8. nesil sözde yazarımsı. tanımımızıda yaptığımıza göre vasiyet, kimine göre vaziyet yazımı paylaşabilirim. hepimiz geleceğin hayalini kurarken, bazılarımız kendi sonlarını yazar. bu yazıyı yıllar sonrası için yazmaktayım, olurda bir gariban haşmet vardı diyen olur, nerelere kayboldu diye soran olursa, bu entryde o sorunun cevabını bulacaktır.

her geçen vakit, biraz daha vazgeçtim kendimden, umutlarımdan. korkularım, ben yaşlandıkça artmaya, umutlarım azalmaya başladı. bir söz verdim, şayet ailemi kaybettiğim gün, herşeyi, herkesi bırakıp sırra kadem basacağıma daire bir sözdü. gün gelir, kutlama mesajlarım kesilir, paylaşımlarım son bulur ise, ben tüm hayatımı geride bırakarak,garibanlık mertebesine ulaşıcam. buda intiharın farklı bi yolu aslında, ismail abi gibi bir sahilde el sallıyor olacağım gemilere, o gemide kaybettiklerim, sevdiklerim, yarım kalmış yaşanmışlıklarım, kaybettiğim umutlarım olacak. şüphesiz, bi mezar taşım olmayacak ve son durağım kimsesizler mezarlığı olacak.

o veda zamanı gelene kadar, burada yazmaya ve mesaj atmaya devam edeceğim. herkese teşekkürler, dinlediğiniz, sevmediğiniz, sevdiğiniz için...

saygılarımla....

(#24133183),(#19688700),(#19688482),(#19688343)
Güzel kardeş severim. Var olsun! Gönlü hoş olsun.
Sözlüğe başladığında sevgi ve saygı çevresinde yazan yazardı. Sonradan troll demişler pek takip edemediğim için yorum yok bu konuda.

Ama sıkılıp troll kervanına katılan etuuu gibi oda troll olmuş olabilir.
Soylu bir isim.
(bkz: 6 saatte 1000 entry giren yazar)
Helal olsun yazarıdır. Kendini hiç bozmamış, tebrikler işsiz abi!
işsizlik tabirini gökyüzüne çıkarmış yazardır. ülkenin bütün işsizlerini topla, ikiyle çarp yine de haşmet kalibresine erişemezler. öyle kudretli bir işsizdir kendisi.
Keşke bizim de yazarımız olsa.
ama adam burayı benimsemiş napalım.
başarılarının devamını dilerim.
sevilen özel günlerin yazarıdır.
6 yıldır sözlükteki tüm yazar dostlarına önemli gün ve haftalarda toplu mesaj atmaya kaldığım yerden devam edeceğim. malum kısa bir süre öncesinde sınırlı mesaj gönderme sıkıntısı vardı ve yönetim sağolsun bu konuda yardımcı oldu sorunu hallettik. kaldığımız yerden devam ederek her önemli günde mesaj kutularnıza ziyarette bulnacağım dostlar. mesaj istemeyenler zaten mesaj alımını kapatarak bu problemi çözebilirler.
Trollluk işlerini bırakıp eski günlerine döndüğü sinyalini veren yazar.

10 Kasım ile alakalı mesaj bazı gotverenlerin zoruna gidebilir.

Ama eline yüreğine sağlık güzel insan.
Günde 1100 entry girmiş enteresan bir sözlük yazarı.
girilerinin kaynaklarını verdiği için bir problem çıkmayacaktır.
çemkirip durmayın gebertirim.
Bir haftada veledin birinin entry sayısını geçecek kahraman. Copy paste bile olsa bilmediğimiz şeyleri görüyor, bilgileniyoruz demek isterdim ancak tematik modda entry kasıyor. Keşke seri entrylerini normal girse. Yarın öbür gün bilgi yarışmasına katılırsak en azından aklımızda falan kalır, yardımcı olur. Copy pasteleri tematik değil de normal girmesi dileğiyle.
tematik modda kaynak belirterek kopyala yapıştır entry giren ve buna çözüm bulmuş yazarımsıdır. bugünde 1200 adet bilgi içerikli paylaşımda bulunmaya devam edecektir.
adam saygılarımla, saygılarımla diye diye komaya girecek. bu da yılların naif trollü. her sene bi şey tutturuyor. kolay gelsin hafız, saygılarımla.
yazdığı hiçbir entryi anlamadığım ama yine de sempatik gelen yazar.
3 gün üst üste bin küsür entry girince bazı yazarların hışmına uğramış yazarımsı. öncelikle şunu belirtmekte fayda var ben sözlükte kimsenin isteği doğrultusunda entry girmiyorum. dilediğim şekilde, içimden, aklımdan ne geçiyorsa ama kendi düşüncelerim, ama kopyala yapıştır olarak paylaşıyorum. görüyorum ki bu durum birilerinin zoruna gitmiş polemik yaratma çabasına girmişler. yok copy - paste, yok ukteymiş, kafasına göre başlık açıyormuş gibi saçma salak muhabbetler dönüyor.

kardeşim ben tematik modda kimseye rahatsızlık vermeden entry paylaşımında bulunuyorum bu 500 olmuş, 5000 olmuş seni bağlamaz, moderasyon bakar, inceler sorun varsa gereken işlemi yapar zaten yaygaraya gerek yok. senin dediğin şekilde entry açacak olsam ben yazar değil kukla olmuş olurum. kimsenin kuklası, tetikçisi değilim. bu kadar entry girmek benim tekelimde olan bir durumda değil buyur sende gir. bugün başkası 1000 entry girse zamanı bolmuş sözlüğe katkıda bulunmuş der geçerim. velhasıl kelam sabahan akşama kadar bdv'yi mesaj yağmuruna tutup beni şikayette etseniz bildiğinden, yolundan sapmayıp devam edeceğim. sözlük formatı dahilinde girdiğim entrylerden ben mesulum sıkıntı varsa ortada bunu sorgulayacak yönetimdir, saygılarımla.
siz beğenmezsiniz ama cenazenizde haşmet başsağlığı diler.
bugün sohbet ettim bazı şeyler sordum
mantıklı ve düzgün biri olduğuna kanaat getirdim.
fena birine benzemiyor.
sekizinci nesil çaylak.

görsel

güldük bitti moderasyonu buradan kınıyorum. sevmem yapış yapış mesaj falan atar ama günde 500 ile 1000 entry girip durdu kaç gündür ayıp değil mi sizin için çalışan adamı çaylak yapıyorsunuz. kınıyorum. evet.
Dönmesini beklediğimiz yazar çaylaklık yakışmıyor.
Sözlük rekorlarına imza atan emektar yazar.

istirahat diyelim bu çaylaklığa için rahat olsun.

Çaylaklık döneminde çaylaklık başlıklarını hortlatacağını düşünüyorum.

iyi istirahatler sözlüğün enerji topu.
Kendisi ile bir konu üzerine iddialaşmıştık. Kendisi hoşsohbet bir yazardır. Saatte 500 entry girmeye çalışmak gibi uçuk amaçları olup, başarabilen de bir yazardır. Çaylaklık süresinin hemen bitmesi dileği ile.