bugün

(bkz: kedi canını senin)

görsel
görsel
görsel
görsel

(bkz: margot robbie)
suicide squad da oynayan bir karakter. aşırı hoş, seksi.
ergenliğimizdeki emo kız merakımızın hep internetteki fake lerle sınırlı kalmasından mıdır bilmiyorum ama bu hatun kişisi filmde çok seksi değil mi be kardeşim. böyle kötüye ölünür.
Arkadaşlar yalvarıyorum bi tane film izleyip buraya yazmayın. Öncelikle Harley filmdeki karakter değildir. Kesinlikle uyuşmuyor. Önce bi iki tane Batman Animated Series izleyin, çizgi roman okuyun, oyun oynayın acık bi şey bilerek gelin ya. Bu kadar mükemmel bi karakteri nası iki saniyede karalıyabiliosunuz anlamıyorum...
Arkadaşlar yalvarıyorum bi tane film izleyip buraya yazmayın. Öncelikle Harley filmdeki karakter değildir. Kesinlikle uyuşmuyor. Önce bi iki tane Batman Animated Series izleyin, çizgi roman okuyun, oyun oynayın acık bi şey bilerek gelin ya. Bu kadar mükemmel bi karakteri nası iki saniyede karalıyabiliosunuz anlamıyorum...
Deli avrat deyince akla gelen ilk isimlerdendir. filmde aşırı belalı çıkmış ama delilikten çok bence.
azıcık jokeri andıran karakter. yani kötü olmasa da kadın hali gibi.
her erkeğin sevgilide aranan özelliklerde bir tutam bulunmasını istediği psikopat hatun. yerim ki ben onu.
Idolum. Kesinlikle ikimizde psikopatiz. Tehlikeden korkmuyoruz ve puddinimizi cok seviyoruz. Yasasin delilik.
Bunu çizen adamın amına koyim neden mi

Bir şey tutunca bokunu çıkarma olayı var bilirsiniz

Robin,superboy,wondergirl bir yere kadar gidiyor tamam onları görmeyi ben de seviyorum batman,superman gibi karakterlerin yanında

Ama işin bokunu çıkarmamak lazım

Mesela batman tuttu hemen peşinden batgirl,batwomen gibi bayan yarasa karakterler

Superman tuttu hemen peşinden supergirl,powergirl,superwomen

Veya wonder woman tuttu hemen wonder boy

Bu da joker ın kadın hali

Amk böyle karakterin.
16-17 yaşında genç ergenlerimizin yeni özentisi

Amına koyim geçen gün yürüyorum iki tane liseli okuldan çıkmış tenha bir köşede yiyişiyor kız pudingim demez mi

Batman gibi üzerine atlamak istedim şerefsizim.
görsel
görsel
Yalarım.
Aşırı havalı bir kadın joker ile aşırı yakışıyor .. daha ne kadar öveyim .
joker'e vurduruyordur muhtemelen.
DC evreninin aktrolüdür
Nasıl bu ülkede RTE fanı manyak teyzeler varsa
DC evreninde de Joker fanı manyak Harley Quinn var.
görsel
en sevdiğim karakterlerden birisi. rolünde çok başarılı birisi tarafından canlandırılmaktadır filmlerinde.
Fazla seksi.
Ama alınır kucağa.
güncel Önemli Başlıklar