1. 1.
  her bölümde kahramanlarımızın başını, kolunu veya bacağını kaybetmesiyle biten güzel çizgi filmcikler..kısa olması diğer bir özelliği
  17 ... sharlatan
 2. 2.
  psikopat karakterler ve yaran görüntülere sahip çizgi film.
  8 ... mozambik tavsani
 3. 3.
  baslangic muzigi cok komik ve ayni zamanda sinir bozucu olan,zaman zaman extra siddet iceren,bir acayip eglencelik cizgi filmler.
  8 ... a fine day to exit
 4. 4.
  mtv'de gece yarıları gösterilen (bilmiyorum hala veriyorlar mı) her bir bölümü ortalama 3 dk kadar süren kol, bacak, kafa kopma şöleni. bütün karakterler korkunç bir şekilde can çekişerek ölürken özellikle burunlarının kalp şeklinde olması ayrı bir ironidir. internet üzerinde adlarına onlarca site vardır ve hiçkimse bu çılgınlığa tanık olmadan ölmemelidir. işte böyledir.
  6 ... mikserde yuzen balik
 5. 5.
  birbirilerine işkence ederken* bile neşe saçan karakterlere sahip çizgi film.
  7 ... the black pill
 6. 6.
  http://happytreefriends.atomfilms.com
  1 ... ihtiyaç molası
 7. 7.
  müthiş çizgi film. başlangıç ve bitiş müziği süperdir.
  2 ... witch
 8. 8.
  günde en az bir bölümünü izlediğim cizgi flimler, kahramanları ölüm sacıyor seviyorum onları. En sevdiğim kahraman geyik benim için bir idol...
  5 -1 ... erjivan
 9. 9.
  hunharca katledilen şirin yaratıkları ele alan, haftalık yayınlanan komik çizgi dizi.

  http://www.happytreefriends.com
  5 ... ahzerkhul
 10. 10.
  şirin şirin karakterlerin birbirini katletmesini konu alan çizgi film. çoğu zaman hep yanlışlıkla katledilir karakterler. favori karakterim phil dir yanlış hatırlamıyor ve yazmıyorsam. asker üniforması giyen bir tip bu phil egzozun patlama sesini uyarıcı olarak algılayıp kendini savaşta zannedip katliyam yapıyor bir bölümde.
  3 ... tutamadim kacirdim