bugün

isim yapmaya gelmiş vasat troll.

bok sıçabilse, sıçtığı bok senin kadar boktan görünmezdi.
Boklu moklu konuşmayalım ayıp.
içi bomboş bir feminik. Tipik feminik özellikleri nelerdir derseniz entrylerine bakabilirsiniz.

Ayrıca aldığı artı oylara da bakarsanız Türkiye'nin amsalak oranı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
insanları bir kalıba sokmayı kendine görev edinmiş, düşük zekalı insanlara dert olan hanım hanımcık bir yazar.

Ayrıca entrylerimin kaç artı kaç eksi oy aldığını da takip eden işsizler tanıyorum, çok ironik belki de komik.
iyi geceler harun abi dediğim öylesine yazar.

görsel
sozluge geri donmeye karar vermis kizil sacli beyaz tenli koylu guzeli. seni yerim, evet.
temsili:

görsel

bir yazar.
Arkadaşım benimle ne zaman işedin de bu fotoğrafı çekildik. Sarı saçta yakışmış erik gibi kütür kütür olmuşsun. Aferin.
Hanım hanımcık Güzel bir kız olabilir ama sanmıyorum. Harun abi olabilitesi yüksek yazar.
Bana verdiği sözü tutması gerektiğini düşündüğüm bir yazar.
Patetik bir tip. Sozluk abazalari tarafindan bir tarafi kaldirilmis, reelde yuzune bakilacak yeri olmadigini dusundugum 20 Yas alti bebe.
Bence sesini kesmelisin.
harun abidir.
Dokuz saatlik mesainin 3 saatini kahve molasi, 2 saatini Telefon, 3 saatini de trendyol'da gecirip, geriye kalan 1 saatte makyaj yapan kezodur.
Hoş gelmiş yazar. inşallah erik gibi kızdır
Çöptür.
inşallah insandır.
çöp bir pasif gaydır.
Bizim hallerimiz var bak her yerim şiş hıh..
Bana verdiği sözü tutmasa da sevdiğim bir yazardır.
uludağ sözlük yazarı olma yeterliliği kazanamadığı için uçurulan yazarlar listesine girmiş.
Mekanı uçmağ olsun.
silik yemiş.
yavrum nerdesin kim bilir kimlerlesin..