bugün

ibretlik haber.

--spoiler--
Fethiye'ye 2,5 yıl önce tatile giden Semra Aysal (32), eşiyle birlikte Kelebekler Vadisi'ndeki kayalıklara çıktı. Ancak Aysal hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra uçurumdan düşerek yaşamını yitirdi.

Semra Aysal'ın eşinin olaydan önce 400 bin lira teminat bedelli kaza sigortası yaptırdığı, bu parayı almak için 7 aylık hamile kadını aşağı ittiği öne sürüldü.
--spoiler--

görsel

https://www.ntv.com.tr/tu...si,EEXwZcBjIEqkCsg0_vq6cg
Nasıl bu hale geldik biz ya da aslında hep böyleydik ama haberimiz mi yoktu .
Kadınların adam yerine orospu çocuğu tercihi.
Sigorta parası için karısını öldüren adamlar, tek amerika’da var sanıyordum...
Allah belasını vermiş, yakalanmış.
Ya hala devletin refah sağlamasından bahsediyorlar bunu bile devlete nasıl bağlıyorsunuz sizdeki beyin değil kuyruk yağı herhalde. Herif bayağı orospu çocuğu para için eşini incitebilecek kadar da şerefsiz biri ne devleti ne imkanı amk çıldırtacaksınız insanı.
insanı hayretlere düşüren bir haber daha...

Bu kadının ilk düştüğünde ki haberlerini de hatırlıyorum, baya üzülmüştüm. Şimdi kocasının yaptığını duyunca iyice sinir oldum, nasıl bir götverenlik, nasıl bir para sevdası bu?

Ulan benim de 500 bin tl lik hayat sigortam var, göte gelmeyelim sonra?
2 sene önceki haber böyleydi

https://www.takvim.com.tr.../2018/06/20/acinin-karesi

Haberi gördüğümde kadın da çirkinmiş kocası belki de üzülmedi diye düşünmüştüm. Ama karısına sigorta yaptırıp uçurumdan atan adam olabileceği aklıma gelmemişti zira kadın gayet mutlu fotolarda. Adam sevmese o kadar illa hissettirirdi. Gerçi mantıklı düşününce ne olursa olsun hamile eşinin "ay uçurumun dibinde foto çekelim ne olur" önerisine, akli başında hiç bir baba adayı olumlu bakmaz, kendinizden pay biçin.
Keşke tüm bunlar yalan olsa. insanlık ne hale gelmiş yazık. Haberi ilk duyduğumda kocasına da çok üzülmüştüm hem eşini hem çocuğunu kaybetti diye.
(bkz: stan) başlığı okuyunca aklıma direkt bu geldi.
insanın kanını donduran adam görünümlü vahşi, ilkeldir..

Paragöz peçete mahsulü, doğacak çocuğunun anasını uçurumdan aşağı atmış.. Yani, en azılı kapitalist bile bunu yapamazdı sanırım.. Ülkece ne kadar psikopatlaştığımızı gösteriyor bu tür haberler.. Birileri de, bu olayların ucu kendisine dokunmadığı için ülke çoh eyi yiğen desin..

Eninde sonunda bir kargaşa çıkacak.. Hem de çok büyük bir kargaşa.. Herkes bala göte yaşıyor bu ülkede.. Bütün vatandaşların kendisine çok dikkat etmesi lazım artık.
Adamın instagramına bakınca yapmış olma ihtimali daha çok artıyor

https://instagram.com/hak...ysal?igshid=1wyuec6803y0h

Karısıyla ilgili hiçbir paylaşımı olmadığı gibi açık saçık karılara yürümüş ayrıca atatürkçü geçinen biri türbanlıyla evlenmesi saçma.
Instagram fotolarına bakınca, götü yere yakın olandan uzak dur sözünün doğruluğunu sorgulatıyor.
doğacak bebeğine acımayan kimseye acımaz. Hapisten çıkmaması lazım.
Bu adamın cehennem'i de şu olsun inşallah : sürekli çok yüksek bir yerden düşüp parçalansın. Bütünleşip bir daha... allah affetmesin inşallah.

Kadın da hiçte çirkin değilmiş. O katil heriften kat be kat güzelmiş. Yazık günah gerçekten. Kim yetiştiriyor böyle insanları ben bunu da sorguluyorum? Bu nasıl bir karaktersizlik?
iyi birine benziyo aslında.
hem de 7 aylık hamile karısını!!!
olmaz öyle şey.
öyle yerlerde bu tip kazalar çok olağan. bence öldürmemiştir.
acaba adam itiraf mi etmiş. yoksa bu nasıl iddia edilebiliyor? olaydan önce eşini kaza sigortası yaptırması bir cinayet karinesi mi?
adam demişsiniz buna ama çok afedersiniz hayvanlardan daha aşağa durumadadır.
Sigorta şirketine tek lehtar kendisi görünerek eşi adına ferdi kaza sigortası yaptırdığı, eşinin ölümünden kısa süre sonra parayı talep ettiği iddia ediliyor.

Muhtemelen sigorta şirketi, sigortalama ve kaza tarihinin bu kadar yakın olması ve kazanın yaşanma şeklinden şüphelenerek parayı vermedi ve ihbarda bulundu.

Böyle bir şeyi ispatlamak oldukça zor ama savcılık elinde akla mantığa uygun deliller toplamadan bu işi mahkemeye taşımazdı diye düşünüyorum.
Para için eşine doğmamış çocuğuna kıymak!! amann Allah'ım!! Diyecek bir şey bulamıyorum.. umarım yanlış haberdir..
yabancı basın da haberini yapmış

görsel

https://www.mirror.co.uk/...ew-pregnant-wife-23519701
idama normalde karşıyım ama bunun gibiler için kesinlikle uygulanmalı.

şu adamın cezaevinde aldığı nefes, yediği yemek resmen bize ihanet.
hayat sigortası ayağı göt ayağı,amerikada bu sigorta cinayetleri çok yaygın.
görsel
görsel
görsel
Kocişiniz size sikorta yaparsa kıllanın arkadaşlar.
yoo. benim kemalim yapmaz.