bugün

iyi dikkat çektin amına koduğum. moderasyon ne iş yapar ? böyle başlıklarla ilgilensinler.
bunu düşünecek şahısı annesi normal yollardan doğurmamış tır . mıçma fiili sonucu .
Seni de yeni sünnet olunca çekip uzatsaydılar o zaman.
Sokakta hayvanları tekmeleyen mahluktur bunu isteyen.
hamile bir kadının karnını tekmeleme isteği duyanlara karşı bende kafasını balyozla ezme isteği uyandıran durum. bu kadar aşağılık olmayı nasıl başarıyorsunuz ?
bir tür, ruh hastalığı durumudur.
anne karnından beri süre gelen tekmeleme isteği olabilir. anlaşılan o zamandan beri beynin gelişmemiş.

--arkasindankonusulanadam--
Kliniğe yatırılması gereken ergen sivilceli toplumun kımıl zararlısı bir manyağın acilen ip den tespit edilip gerekli işlemlerinin yapılması gerekir. Bu işi bilen birileri moderatörlere mesaj atsın buna göz yummayın lan manyak mısınız siz adam bildiğin aramızda dolaşan bir ruh hastası.
Bu başlıkları gördükçe insanlardan daha da korkar hale geldim. Bir insanın şaka adına bile aklına gelemeyecek türden iğrençlikler bunlar. Nasıl mahlukatlarsınız anlayamadım ki.
bunu durduk yere istemekle bu isteği barındıran birinin annesine bunu yapmayı istemek farklı mıdır? Degildir. Bunu isteyen birine yine aynı derecede zarar vermek için entry kasmak sizi o kisiden farkli gosterir mi? Yine hayır. Lakin bunlar basit mantik iliskileri. Esas gorulmesi gereken insanin icinde barindirdigi seyler. Kimi kotu hisleri durduk yere cikarir kimi de icindeki pisligi disari cikarmak icin gerekli ortami bekler. Suphi altindoken, cem garipoglunu oldurenler ve bu ikisinin yaptiklari. icimizdeki kotulugun farkinda olmak ve adaleti bir ust akila birakmak en onemlisi sanirim. Tabi özgür irade temelinde konusuyorum. Özgür iradeye inanmıyorsanız sizin icin cogu sey bastan yanlis demektir.
Tekmelemek değilde böyle elimde bastırırsam içeriye çökücek mi diye merak etmiyor değilim.
Başlığı sol framde görünce direk rahatsız oluyor insan ya hasta mısın sen. Durup dururken hortlatıyorsun.
Neden? Tekmelenmeyip sağlıklı doğan her çocuk sizin gibi pislik olmuyor diye mi?
Bozuk bir psikolojiye sahip olduğunuzu gösterir.
doğduğuna o kadar pişman edilmiş ki hamile kadınları hedef alıyor.
(bkz: suçlu profil analizcisi)
böyle bir isteği barından insan varsa gerçekten tedavi altına alınmalı.
kimsenin hamile kadına tekme atma isteği falan yok. bu delilikteki insanların zaten uludağsözlükte hesap açmakla uğraşmazlar. trollün biri açıyo başlığı sonra kayboluyor. benim gibiler de olmayan konuyu gündemde tutuyor.
Trolluğü bile güldürmedi.
onu zaten içerden yeteri kadar tekmeliyolar, sen bi de dışardan deneme...
oğlum siz manyak mısınız? deli misiniz? nasıl bir başlıktır bu ki 64 entry daha yazıyor yukarıda? lan oğlum ne zaman yitirdiniz insanlığınızı, ne biçim bir boktan istekleriniz var böyle?
böyle bir istek aklınızdan gelip geçiyorsa obsessif bir bozukluğunuz olabilir, yol yakınken doktora görünün.

add it: ciddiyim.