bugün

Edirne'nin CHP li belediye baskanidir...
halkın tabiriyle çiçek amdi
havuz hamdi de denir...
bi' aralar altın arama sevdasına kapılmış başarısız başkan...
Edirne'de ektirdiği çiçeklerle, diktirdiği heykellerle halkın gözünü boyayan ve her ifadesinde avrupa kenti olduk iddasında bulunan batı özentisi bir başkan. Kendisinden hiç memnun değilim. Büyüyünce yerine ben geçicem. Adaylığımı buradan açıklıyorum...
bir rüşvet operasyonunda gözaltına alınmış olan CHP'li edirne belediye başkanı.
kendisi ile ilgili iddia ve isnadlara ilişkin partisi chp'den henüz herhangi bir açıklama gelmemiş olan şüpheli durumundaki belediye başkanı.
sırf karısından boşandığı için belki bazılarına batan belediye başkanıdır. şehri güzelleştirmek için geliştirmek için elinden geleni yapmaktadır. kısmetse bundan sonraki dönemde de başkan o olacak. tabi edirne'nin çingene mahallelerine kömür v.b. dağıtılmazsa.
şüpheli bir şekilde göz altına alınmış edirne belediye başkanı. ortada yolsuzluk filan da görülmüyor. siyasi bir oyun olma olasılığı yüksek ama zamanla göreceğiz.
yeni bir belediye binası yapmak amacıyla eski belediye binasının satılmasıyla ilgili ihalede belediye binasını olduğundan düşük fiyata sattığı iddiasıyla yapılan şikayet neticesinde göz altına alınmıştır. ihale açık usül yapılmıştır. art niyet arayanlara duyurulur.
akpnin marmara ve ege işgaline zemin hazırlama operasyonu.
http://www.hamdisedefci.com.tr/
100 bin ytl kefaletle serbest bırakılmış belediye başkanı.
seçimden önceki akşam (yani dün) gergin miydiniz? sorusuna hayır bir kaç meze ve rakı alıp evimde rahat rahat oturdum açıklaması yapan, yanakları karaciğer zorlanmasından kızarmış olan edirne belediye başkanıdır. başkanım 2 tavuk döner çek molasından sonra ard arda 2. seçimini kazanmış ve kaldığı yerden devam etmiştir. bu arada küresel ısınmaya dünyanın su kaygısına aldırış etmeden her boşluğa havuz dikmiş ve yetkililere edirne'nin 60 yıllık suyu var açıklamasını yapmuştır. galiba saroz körfezine güveniyor. *
şu sıralar bir çok dava ile başı belada başkan. bu sebeple edirne'de belediye başkanlığı makamını yerlerde gezdirmektedir.

''hangi suratla halkın karşısına çıkabiliyorsun'' diye sorasım olan kişi. yolsuzluklarına rağmen hala daha kendine güven dolu ve başı dik geziyor. buna surat kalınlığı mı denir ne denir bilemem ama onu izledikçe karakter ne demek daha bi güzel tanımlıyorum.

2009 kırkpınarlarında yoğun yağışlar oldu. bilbordlarda da gelen ziyaretçilere karşı çalışıyorum imajı vermek adına astırdığı ''alt yapıda devrim yaptık'' afişleri vardı. lakin afişin bulunduğu yerde su baskını yaşanıyordu. buna yorum yapmıyorum. ağır kaçacak.
bu başkan çok zeki bir başkan. televizyonunun görüntülerinden şüphelenip ekip çağırmış, unutmamış sayın başkan noteri de çağırmış. ne olur ne olmaz değil mi? ekip başkanın televizyonunu açar açmaz ne görseler iyi? gizli kamera ve ses kayıt cihazı yerleştirmişler televizyonun içine! başkan, noter, teknik servis elemanları hayretler içinde kalmış. bak sen şu işe! eliyle koymuş gibi kamerayı ve ses kayıt cihazını bulan ve bunu notere tasdik ettiren zeki başkana bravo.
makam odasındaki televizyonun içinden karasal yayın yapabilen dinleme ve izleme cihazı çıkmış belediye başkanı.

taraf gazetesinin bu konuyla ilgili ergenekonlu muhtemel iddasını merakla bekliyoruz.
bir belediye başkanı olarak yaptığı hizmetlerden çok dava dosyalarıyla gündeme gelen edirne belediye başkanı.
gun itibariyle chp'den istifa etmis olan edirne belediye baskani. sebep olarak da hakkinda acilan davalarin partisine zarar verdigini dusundugunu soylemis. dava sonuclanip aklandiktan sonra partiye tekrar katilacakmis. suclu da olsa sucsuz da olsa dogru bir karar verdigini dusunuyorum sozluk. aferindir.
1.5 yıldan beri edirnede olmamdan ötürü sırf seçim sebebiyle ikametimizi geldiğimiz şehirden buraya aldırmamızı isteyen, serhad birlik adı verilen minibüsleri şoparların sürdüğü ve yönettiği, kent kart bile çıkartmak için ikamet isteyen dangalakus hamdicus.
roman halkından olduğu söylentisi yayılmıştır şehirde.
son yaptığı nah yaparasın açıklamasıyla kendinden eminliğini ortaya koymuştur.
chp yönetiminin kendisini hançerlediği başkan.

kendisi nin % 20 den fazla oyu vardır.

dsp den aday olacak ve muhtemelen yine başkan olacaktır.
olmasını isterim.
ölümüne inanırdık, CHP'den istifasına inanmazdık, hayırlı olsun, Edirne'de chp yara alır mı? akp'nin seçilme oranı sürpriz olarak yükselir mi? yoksa halk amdi'den vazgeçmez mi,

merakla beklediğimiz seçimlerdir.
kendisi yüzünden edirne' nin ak belediyecilikle tanışması muhtemeldir.*