şehrimdeki her konserine gittiğim kişi, ayrıca babamın da hayran olduğu tek kişi.
görsel
sosyal medyada yardımlar için takip ettiğim birkaç kişiden biridir.
Hayatta bir yaralı parmağa işememiş tiplerin beğenmediği kişi.
Adamın kötü haliyle yaptığı iyilikler seni iyi halinle yaptığının yüz katı beybisi.
dün harbiye'de döktürdü ve emine bulut'dan bahsederken de duygulandı.

https://www.google.com/am...e-sahne-aldi-110105771901

güzel insan vesselam.

dün muhteşemdi her şeyiyle.

not: dansçıları, enstrümanistleri ve sahneye çıkardığı genç ozan da muhteşemdi dün. (kendisi kadar olmasa da )
levent aslen diğer adıdır, mütevazi ve güzel insanlardan birisidir.
tabi ki samimi değil bunu görmemek aptallık olur ama haticeye değil neticeye bakacaksın.sonuçta insanlara yardım ediyor mu? ediyor. gösteriş, reklam, pr doğrudur ama sonuçta yapıyor.
0:00 0:03
istediği kadar izmir marşı okusun ne fayda.

görsel
Ben bu adamı çok seviyorum. Bir keresinde konser vermişti bir yerde. O konserin bütün hasılatını engelli çocuklara bağışlamıştı. Yardımseverlik de nirvana yapmış şarkıcı. Kralsın Levent abi.
görsel

Kendisi ile dalga geçebilen kaç sanatçı kaldı bu memlekette.
ahbap kurucusu. yollarda bulurum seni, bir gece vakti ve ankara şarkıları pek hoştur.
yaptığı iyiliği saklamak olması gereken bir meziyet değil aq.
neden sonuç odaklı düşünmüyorsunuz ki? bu adam gerçekten son yıllarda bir sürü insana yardımcı oldu, hastalıklarına ilaç parası buldu, öğrencilere burs verdirdi, fakirlere destek oldu vs. Ve bunların hepsini "hahaha siz yapamazsınız ama ben yaparım." diyerek yapsaydı da takdir ederdim. çünkü yaptı.
siz ne yapıyorsunuz?
haluk levent'i severim ama bunu onu savunmak için yazmadım. insanların bu somut şekilde sonuca ulaşan eylemlerde gereksizce samimiyet araması tiksindiriyor beni artık.
bıktırmayın adamı, ölene kadar iyilik yapsın.
Yaptığı işleri duyurup bu aktiviteye desteği dahada büyütmek isteyen kişi.
Ama hayatta bir yaralı parmağa işememiş klavye delikanlıları tarafından eleştiriliyor.
Nankörlük bizim genlerimizde var millet olarak.
Çok sabırlı bir insan olduğu kesin ve hayat enerjisi çok yüksek umarım herkese örnek olur.
görsel
Bu aksam bandırma da konser verecek olan sanatçı
Konser ücretsiz.
aşırı samimiyetsiz bir insan. hala 25 sene önceki çıkardığı albümün ekmeğini yiyor. nerede bunun sanatçılığı. fırsatçılık resmen.
kanserden ölen tek insan sanırım bu Neslican denen şahıs kendisine anıt mezar yaptırılıyor.

şovun primin arabeskliğin bu kadar bayağısı görülmedi.
tıpkı ferdi tayfur, yılmaz güney, fatih terim gibi adana'lıdır. adam gibi adam.
Nedense bana samimi gelmeyen bir kişi. Bazı kişilerin yaptığı güzel şeyleri seneler sonra bile zar zor duyuyorken bu göstere göstere yapıyor. Tamam sonuç olarak yapıyor ama keşke gizliden gizliden yapsa.

Göstermesinin amacı Belki diğer kişilere iyilik yapması için öncülük etmek olabilir. Bilemeyiz.
kim ne derse desin türkiye'deki en samimi sanatçılardan biridir. yüzlerce yardım konseri düzenlemiştir. bu konserlerde binlerce saat sahnede ter dökmüş, beş kuruş da para kazanmamıştır. türkiye'de bu kadar fedakarlık yapabilen ikinci bir sanatçı yoktur. tek başına her yere yetişemediğinden kurduğu ahbap platformuyla örgütlenmiş, gönüllü insanlarla ülke'nin her yerindeki yardıma muhtaç insanlara ulaşmaya çalışmıştır. bu abimize primci, samimiyetsiz, yapmacık diyen çürümüş ruhlular acaba kendileri iyilik adına neler yapmışlardır, merak etmekteyim. kendilerini haluk levent'in yaptıkları ile bir kıyaslasınlar bakalım ortaya neler koyabilecekler. neden bu ülkede güzel şeyler yapmaya çalışan insanların üzerlerine hücum ediliyor, kötüleniyor, yıpratılıyor? bu kadar mı kokuştu kalpleriniz?

türkiye'de ve dünyada artık müzik bitmiş olduğundan haluk levent de artık albüm işleriyle pek uğraşmamakta. sadece kurduğu müzik yapım şirketi ile ekmeğini kazanmaya çalışıyor. haluk levet geçmişte yaptıkları ile kendini ispatlamış bir sanatçı. bu saatten sonra şöhrete de, başarıya da ihtiyacı yok. hepsine doymuş durumda. bütün bu elde ettiklerine rağmen sıfır egoyla kalabilmiş ülkedeki nadir sanatçılardan biri. zaten bazılarının itici bulmasının nedeni de bu mütevazılığı olsa gerek. çünkü bu ülkede kibirli, egoist, burnu havada kişiler daha çok seviliyor. insanların kendilerine referans olarak aldıkları model bu çünkü.
https://youtu.be/IaljwXKarX0
https://youtu.be/IaljwXKarX0
Tam anlamiyla sanatçıdir.