bu akşam canım bandırmam da halk konseri verecek olan gönlü güzel sanatçımız.

konsere gitmeden önce hazırlık olarak dinlemek lazım;

http://www.youtube.com/watch?v=FpvReFa_uXo

elfida.
Hiçbir şekilde prim amacı olmayan usta sanatçılardan bir tanesi.
showman ama iyi biri.
Bokunu çıkarmaya başladı. Tamam iyi bir insansın ama abartma abi.
Haluk levent prim kasmaya basladı sanırım.
adamdır kasmaya ihtiyaç duyacağı bir prim yoktur. adam bunca zaman rahat içinde yaşamak varken sosyal sorumluluk üstlenmiştir. iyi ki varsın çirkin kral.
Çok istedim bu aksam konsere gitmeyi ama elde olmayan sebeplarden dolayı bandırma dışında olduğumdan gidemedim
Zaten ben ne zaman biseyi çok istesem mutlaka bi terslik olur.
ya prim kasıyor deniliyor da, e canım adamın kastigi prim dediginiz şey gene prim kastigini söylediğiniz şeye vesile oluyor. böyle prim kasmaya da saygı sonsuz.
kaldı ki ben kendisini gayet samimi buluyorum. küçük hesapların adamı değil, gönüllerin çıplak kıralı.
adam gibi adam.
Bizler adam olduğunu en zor zamanlarında da söyleyenlerdik.

Haluk levent sanki yeni adam olmuş ya da yeni tanınmış gibi konuşuyor insanlar.

Adamın tillahıdır. Şahıdır. Sanatçılığı da öyle yüksek.
Abi tamam, iyi insansın, pek çok iyiliğe vesile oldun, birçok hayata dokundun da, bu anıt mezar şovuna ne gerek vardı be abi? Bak sana şovmen diyenleri haklı çıkarıyorsun işte...

Kanserden ölen ilk insan neslican değil, son da olmayacak. Ölüm yarıştırmak değil amacım. Yoksa burada yüzlerce örnek verilebilir. yardım için yalvarırken bakan bozuntusundan dilenci muamelesi görüp acılar içinde ölen dilek, 5 parasız ölen yüzlerce işinde gücünde gariban kanser hastası gibi. Neslican'a Allah rahmet eylesin, zor bir savaş verdi, kolay değildi yaşadıkları elbet. Ama illa adını yaşatmak istiyorsanız bir onkoloji servisine bağış yapın, ismi oraya verilsin. Ne bileyim fon oluşturun, kanserli bir çocuğu güldürün... anıt mezar nedir abi Allah aşkına napıyorsunuz siz ya?

Ekleme: bunu eleştirenler hadi lösev'e bağış yapsınlar denmiş. Barınaklara, ihtiyaç sahiplerine, yardım kuruluşlarına bağış yapmadığımızı nereden biliyorsunuz arkadaşlar? Malum mu oluyor bu bilgiler size? Yoksa çıkıp bas bas bağıralım mı heyoo şuraya bağış yaptım bakın diye? Bir şey yanlışsa yanlıştır. Seviyorsunuz diye eleştirilemez değil kimse. At gözlüklü olmayın, karşı olduğunuz onaylamadığınız insanlardan bir farkınız olsun.

Ekleme 2: anıt mezarı bedava yapacak olan ustalar varmış. Bunun yerine konser geliri ile 6 aileye yardım edilecekmiş. Bak bunu alkışlar önünde saygıyla eğilirim işte. Onun adına yapın yardımı, hem anısı yaşasın, hem ruhu huzur bulsun.
Milli gururumuz. Lezzet festivalinde inşallah aramızda olur.
görsel
görsel
Kendisiyle tanışmışlığım, oturup yemek yemişliğim var.

Teyit edebilirim ki yaptıklarını kesinlikle reklam amaçlı yapmayacak bir insan. Bazı şeyleri aşmış, samimi biri.
yerli süpermenimiz mevcut artık.
sanatçı biraz da böyle olur, sağduyulu olur toplumun ve bazen gereken merciilerin dikkatini çekebilecek konulara el basar. toplumun sesi olur.
sadece sesiyle şarkılarıyla değil güzel kalbiyle de içimizi ısıtıyor Haluk Levent.
show adamı ama iyi adam bunu 2.kez yazıyorum.
Eleştirin eyvallah da şu soruyu samimi cevaplayın;

Her bir vatandaşımız amacı ne olursa olsun bu adam gibi yardımsever olsa ne olurdu?
Adam icin Sosyal sorunlara duyarli superman yazan kemalistler olmus. Bunlar norvecin en erdemli kasabasinda yasayan saf iyilik melekleri galiba. Hayir arkadas bu denli saf olmayin. Adam sosyal medyayi kullarak prim kasmayan calisan bir sanatci.
Şovmenin teki olduğunu yıllardır söylediğimiz adam.
adı sanı unutulmuşken birden iyilik meleği bir sosyal medya fenomeni olarak karşımıza çıkan şarkıcı.

samimi gelmiyor fakat gel gelelim iyilik iyiliktir.
sosyal medya koyunları tarafından abartıldıkça abartılan şarkıcı. şimdi bişey yazsak akılları sıra linç edecekler. yeter artık sıktı.
Cumhuriyetin ayakta kalma sebeplerinden yalnızca biri.
Benim pkk sempatizanından öte baya yıllar evvel " dağa çıkacağım" deyip duran bir tanıdığımla kanka olmuş. Doğum gününde bile kadının yanına geldi. Kürtçe şarkılar söyleyen bir kadın. Haluk gibi sesi eh işte. Yine de güzel paralar kazanıyor.
Velhasıl kelam bu kadınla arkadaş olup , milliyetçi olduğuna inanamıyorum. Çünkü onlar demirtaş hayranı. Mitinglerine de hep giderlerdi. Böyle bakınca da sevemiyorum. Bir yandan da samimî olduğuna inanmak istiyorum.

Bir zamanlar menajeri ismail abi' yi de hiç sevmezdim. Çalıştığım yere hep gelirdi. Yani bilemiyorum. Sizlere söyleyeyim kimseyi ilahlaştırmayın.
Umarım niyeti iyidir ve yaptığı işi kâr elde etmek için yapmıyordur ve gerçekten vatanseverdir.
Şu sıralar her taşın altından çıkıyor. Sanki dersin peygamber. iyilik meleği.
Bu adamın sayısını çoğaltsınlar. Mesela diğer sanatçılar örnek alsın. Ne bileyim bir şey olur da bu ilizyon bozulursa ülkece hayal kırıklığı yaşarız gibime geliyor. Evet öyle birine asla benzemiyor. içten geliyor o kadar belli ki. iyi ki var. Haluk Leventler hep olsun.
Bu adamın geçmişini biliyoruz. Şimdi yaptığı iyilikler geçmişini temizlemeye çalışmaktan öte değildir.

Her ne olursa olsun bu adam öyle ya da böyle çok ciddi kitlelere hitap etmeyi başarıyor.

Yaptığı yardımları kameralar önünde insanların gözüne gözüne sokarak yapıyor. Bunda hiç bir sakınca görmüyorum. Belki diğer popüler kişilere örnek olur.